Jump to content
Dogomania

Balsam dla Duszy miłośnika psów


JustynaJK

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja przeczytałam książkę i bardzo mi się podobała. Jest w niej wiele wzruszających, smutnych, ale i wiele wesołych histori o psach. Jeśli ktoś lubi tego typu opowiadania powinien ją kupić. Czytając wiele historii miałam łzy w oczach. Ja uważam, że warto.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w trakcie czytania i przyanam, że tak średnio mi się podoba. Takie amerykańskie, przesadzone historie. Książka składa się krótkiech opowiadań z których właściwie nic nie wynika. Może innym się to podoba, ale ja generalnie wole popularnonaukowe książki i jak czytam jakie ci ludzie popełniali błędy w wychowaniu psów to nie nabieram motywacji do dalszego czytania.
To jest moja opinia i absolutnie nie zabraniam nikomu tej lektury.

Link to comment
Share on other sites

Ja się właśnie szukuję żeby kupić wszystkie obowiązkowe książki o psach - Corena , p. Mrzewińskiej itp. Wszystkie przeglądam zawsze w księgarniach, czytam coś zawsze z nich ale nie mam ciągle kasy na kupno :P No w każdym razie tej ksiązki z opowiadaniami nie kupię. Chyba nie jest tego warta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an_bzik'][B]Ja się właśnie szukuję żeby kupić wszystkie obowiązkowe książki o psach - Corena , p. Mrzewińskiej itp[/B]. Wszystkie przeglądam zawsze w księgarniach, czytam coś zawsze z nich ale nie mam ciągle kasy na kupno :P No w każdym razie tej ksiązki z opowiadaniami nie kupię. Chyba nie jest tego warta.[/quote]
to uwazaj go zabraknie ci czasu i kasy :evil_lol: ja mam dopiero gdzies z 16 ksiazek i przeczytalam je w ciagu roku... a co dopiero jakbym miala wszystkie jakie sa przeczytac:shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...