Jump to content
Dogomania

☀☀☀ Babcia Linka - Królowa Jamniczek pobiegła za Tęczowy Most 9 maja 2014 i☀☀☀


Recommended Posts

[quote name='werenn']gdzie płacić?[/QUOTE]
[B]Zawsze można płacić na główne konto fundacji ze wskazaniem na co dla kogo[/B], [B]ALE dzisiaj Isadora poda nr konta dla Suni. Jak ma własne konto to wpłaty są widoczne i nie trzeba szukać w wpłatach na głównym koncie[/B] :). Cierpliwości :loveu:

[FONT=verdana][B]Konto główne:[/B]
[B]Fundacja SOS dla Jamników[/B]
Bank Zachodni WBK S.A
[B]30 1090 1056 0000 0001 2028 6974[/B]
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa
[/FONT]

Edited by yunona
Link to comment
Share on other sites

.... nie mam ostatnio za wiele ale chociaż dyszkę dzisiaj wyskrobię dla suni.... powiem, że jestem zdolna do najgorszych chyba czynów... za taką staruszeczkę... one są takie mądre! wszystko rozumieją! czytają w myślach!:-(...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Niestety nie udało się zrobić fotek ale dziewczyna która była z babcią na spacerze bardzo ja chwaliła, napisała

[I]"na spacerze bardzo dobrze, tylko szczeka dużo tak jakby się domagała uwagi a jak już idzie na smyczce to się robi spokojna"[/I][/SIZE]

Dla babuni oczywiście będzie subkonto które dzisiaj umieścimy w pierwszym poscie. Zawsze jednak tak ja Ala napisała można wpłacać na każdego psa na konto główne i wpisać w tytule wpłąty na którego. Przesuniemy od razu na subkonto jak psiak takie posiada. Subkonta to wygoda głównie dla nas bo od razu widać ile kasy ma dany psiak. A wysupływanie z jednego konta jest pracochłonne i żmudne. A rączke brakuje. :loveu:

CENTYMETR DLA BABCI JUŻ NALEŻY ODCINAĆ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Odcinamy...odliczamy....mam nadzieję,że podróż zniesie dobrze,że po zbadaniu przez lekarza okaże się wszystko dobrze.

Babuniu-jeszcze kilka dni.....a może już można myśleć na imieniem dla NIej?[/QUOTE]

Imie fajne aby już było będzie jak znalazł do tytułu wpłaty :)

Link to comment
Share on other sites

To może wrzucajmy pomysły na imię dla babuni. Wiecie o jakim pomyślałam jak przeczytałam post Selin? [B][COLOR=#000000]TEKLA[/COLOR][/B] - raz , że staruszka, dwa pyskuje na spacerku :diabloti: , znaczy tak naprawdę to pierwsze było Maja, ale ona była młodziutka (pszczółka) i skojarzyło mi się z Teklą, która ciągle mieliła jęzorem, ględziła :diabloti:. I była charakterna :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

No to kochani jest już subkonto więc i imie musi być. Wygląda to tak

[FONT=verdana][FONT=arial black][B]Fundacja SOS dla Jamników[/B][/FONT]
Bank Zachodni WBK S.A[/FONT]
[FONT=arial black][COLOR=#0000FF][SIZE=5]08 1090 1056 0000 0001 2134 2342[/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=verdana]
Karolkowa 80/82/22
01-193 Warszawa

[B]Konto EURO:[/B]
[B]44 1090 1056 0000 0001 2028 7013

Przelewy zagraniczne:
[/B][B]IBAN[/B] PL [/FONT][FONT=verdana]30 1090 1056 0000 0001 2028 6974[/FONT]
[B][FONT=verdana]SWIFT[/FONT][/B] [FONT=verdana]WBKPPLPP[/FONT]

[SIZE=4][B]PayPal:[/B] [email][email protected][/email][/SIZE]

[SIZE=4][B]tytuł wpłaty:[/B] [SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#0000FF][B]DAROWIZNA LINKA[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/SIZE]

i w ten sposób mamy chrzciny. Później wrzuce na pierwsżą stronę.
No i wydarzenie zrobie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...