Jump to content
Dogomania

Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze


AMIGA

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

skórę im przetrzepiemy, bo się zleniwiły. Takie powiedzenie "chcieć to móc, a jak ktoś nie chce to gorzej jakby nie mógł" uważam, że doskonałe :)

A Mattilu powiem tylko, że Amiga (pies) ma umaszczenie srebrne teraz po lecie chyba. Mam na tymczasie sznupa średniego, ale on jest popielaty, a Amisia cud srebro. 

Zaraz pogonię Olkę, żeby jej zdjęcie zrobiła na polu. Będzie światło , które nie przekłamuje kolorów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎07‎-‎04 o 22:46, Mattilu napisał:

Cisza taka tutaj nastała, Amigo, DoPiaczku, gdzie się podziałyście? co u Nuraska??? Nutusi też strasznie brak na wszystkich wątkach :(

Widziałyśmy się wczoraj z Amigą:) chyba wszystko dobrze u nich :)

Nusia wypiękniała :) wygłaskana została :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Pojawiam się i znikam :) Przepraszam, że tak wpadłam z kretesem w czarną dziurę, ale te wszystkie przeobrażenia, które następowały w dogo mnie kompletne zniechęciły. No i z drugiej strony tyle osób się przeniosło na fb, że i ja tam się "przeprowadziłam" , a to okropny pożeracz czasu :(

U nas wszystko oki. Dzięki Mattilu, że tak się o mnie martwiłaś.

"Srebrna z pola" pewnie już za bardzo po polach nie pohasa. To już leciwa (15-letnia)  babuleńka - ma już kłopoty ze stawami. Łapki jej się plączą na nierównościach terenu. Nie widzi biedulka, Słyszy to, co ona chce słyszeć.

Za to Nuśka kwitnie. Kocha wszystkich miłością wielką posikując mniej lub bardziej obficie z tej miłości :)

Pozdrawiam Wszystkich

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...