Jump to content
Dogomania

Złamany kregosłup u szczeniaka po wypadku , czy ma jakiekolwiek szanse na dom :(


Recommended Posts

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Justynka była dzisiaj z Maksiem u kolejnego weta...... z nadzieją .....Niestety potwierdził opinię poprzednich - Maks nigy sam nie pobiegnie , nie będzie chodził...:(
Justa pomierzy go i poda mi wymiary, może zaproponowany wózeczek będzie przydatny.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na bazarek dla Maksia!!![/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245337-Baz-RZECZOWO-%28nowe%29-CEGIE%C5%81KOWY-dla-sparali%C5%BCowanego-Maksa-do-4-08?p=21081598#post21081598"]

http://www.dogomania.pl/forum/threads/245337-Baz-RZECZOWO-%28nowe%29-CEGIE%C5%81KOWY-dla-sparali%C5%BCowanego-Maksa-do-4-08?p=21081598#post21081598[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U Maksia bez zmian.
Siedzi bidulek u Justynki, szczeka na resztę kompanii:)
Bardzo potrzebne są podkłady , czy może ktoś pomóc?
Wspieram Justynę jak mogę ale bardzo by się ktoś jeszcze przydał:)
Może są w domu niezużyte podkłady , pościel ,ręczniki....
Justynka to wykorzysta:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

takie kochane maleństwo,aż trudno opanować łzy:-(:-(

deklaruję wpłaty po 20zł. od sierpnia dla maluszka do odwołania, gdybym sama znalazła się w dołku finansowym , wprawdzie mam już trzy inne stałe deklaracje , ogromne wydatki bazarkowe a i domowe futrzaki do utrzymania ale co zrobić ,jak taka bidulka potrzebuje pomocy , trzeba wspomóc:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia2']takie kochane maleństwo,aż trudno opanować łzy:-(:-(

deklaruję wpłaty po 20zł. od sierpnia dla maluszka do odwołania, gdybym sama znalazła się w dołku finansowym , wprawdzie mam już trzy inne stałe deklaracje , ogromne wydatki bazarkowe a i domowe futrzaki do utrzymania ale co zrobić ,jak taka bidulka potrzebuje pomocy , trzeba wspomóc:-(:-([/QUOTE]
Dziękuję , podam numer konta Justy. Niestety Justynce "umarł" komputer .
Oddała do naprawy i czeka na informację o cenie naprawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...