Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

[quote name='cancer43']U nas w domu TZ nie ma nic do powiedzenia,ale napradę nie mam wolnego milimetra.
TZ przekonał babę,dysponującą wolnym kojcem,żeby go nam udostępniła.
Przedtem,oprócz mnie i Ewy próbowały ją przekonać jej dwie przyjaciółki,syn i wnuki.
Nie wiem,jakich argumentów użył TZ,zreszta i nie bedę dociekac[/QUOTE]... Nie , nie dociekaj:evil_lol:
:hmmmm:...oj! miał Misiek szczęście, że znalazł się na tej drodze jak jechałaś do lekarza... no to chyba będzie dobrze:angel::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']wysyłam kilka zł na weta, karmę czy cokolwiek[/QUOTE]
Wielkie dzieki,stokrotko :lol:

[quote name='roosi']Na jakie konto mogę wysłać 50 zł?
Niech będzie na utrzymanie i ogłoszenia :).[/QUOTE]
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zbierać na swoje konto.Na razie ma karmę,fiprex i odrobaczenie wezmę na siebie,muszę ciułać na hotelowanie.
Pozostaje koszt szczepienia,może uda mi się wyżebrac w gminie.
Bardzo dziękuje :lol:,wyślę ci PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Ja też na zaproszenie ewy gonzales , niestety na razie nie jestem w stanie nijak pomóc :( chyba tylko dobrymi myślami :([/QUOTE]
Dobre myśli jak najbardziej potrzebne :lol:

[quote name='yucca']A ile to szczepienie będzie kosztować?[/QUOTE]
Na razie spróbuje w gminie - czasem,żebym sie od nich odczepiła,idą na wspólpracę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BERKANO']Kochana nie gniewaj się, że nijak Cię wspomóc nie mogę.
Przepraszam.
Ale Dziadek miał szczęście, że Ciebie spotkał i zauroczył.

Wspaniała kobieta z Ciebie:loveu:[/QUOTE]

Odwiedź czasem,lubie twoje wpisy :lol:

A co do dalszej części wpisu...he,he,he...mój TZ ma zgoła odmienne zdanie.Ciągle mi zarzuca że więcej uwagi poświęcam psom niż jemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytam od wczoraj z zaproszenia Ewci :) Dobrze że jakoś wszystko pomału zaczyna się układać :) Sonka będzie robiła duże bazarzysko na 3-4 cele, to Misiek będzie jednym z nich;) ( a właśnie, jak on ma na imię?)

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ,bardzo wam wszystkim dziekuje za taki błyskawiczny odzew,za obecność i wsparcie.
Jakoś tak,czując was za plecami,wymyślałam opcje pomocy dla seniora(do niego senior pasuje zdecydowanie lepiej niż staruszek).
Możecie sie ze mnie śmiać,ale w przypływie desperacji obdzwoniłam wszystkie domy,w których robiłam wizyty przedadopcyjne,nie chcę nawet mysleć jaki będę miała rachunek za telefon...
Jasne,że to dopiero początek drogi,ale cieszę sę że będzie w miejscu bardzo przyjaznym dla psiaków,no i będę mogła go odwiedzać,bo to ok.50km ode mnie.
Zycze wszystkim kolorowych snów :lol:

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SRdXTQoeNhI/AAAAAAAAFb8/EFe9d6MT0As/s320/ksiezyc5.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Bardzo ,bardzo wam wszystkim dziekuje za taki błyskawiczny odzew,za obecność i wsparcie.
Jakoś tak,czując was za plecami,wymyślałam opcje pomocy dla seniora(do niego senior pasuje zdecydowanie lepiej niż staruszek).
Możecie sie ze mnie śmiać,ale w przypływie desperacji obdzwoniłam wszystkie domy,w których robiłam wizyty przedadopcyjne,nie chcę nawet mysleć jaki będę miała rachunek za telefon...
Jasne,że to dopiero początek drogi,ale cieszę sę że będzie w miejscu bardzo przyjaznym dla psiaków,no i będę mogła go odwiedzać,bo to ok.50km ode mnie.
Zycze wszystkim kolorowych snów :lol:

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SRdXTQoeNhI/AAAAAAAAFb8/EFe9d6MT0As/s320/ksiezyc5.gif[/IMG][/QUOTE]
... I to cała TY Danusiu:iloveyou::angel::Rose::iloveyou::lilangel::klacz::iloveyou::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/serc_walentynki_b.jpg[/IMG] Usciski dla Seniora ....Gonzalesika:cool3:;):loveu:? i dla wszystkich cioteczek:loveu::buzi::bye:Danuniu kochana wplacilam dziś , powinny już być na koncie :multi:pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie złapałam chwilkę czasu.
Jeszcze raz wielkie dzieki że jesteście.
Dotarła wpłata od Sharki - 50 zł :multi:
Kama202 podarowała wcześniej 80zł dla moich tymczasów,ale uzgodniłyśmy że te pieniądze przeznaczymy na Seniora-Miśka,za 40 zł kupiłam karme,ale gdzieś posiałam paragon,tak że odnotowuje wpłatę od Kama202 - 40 zł:multi:
Nasz bank nie jest za szybki,czasem przelewy są księgowane nawet po dwoch dniach.
Jak się zaksięgują,będę meldować...
W gminie byłam,po dzikiej awanturze dali skierowanie na szczepienia i szarpnęli się na 6 kg najtańszej karmy z Lewiatana.Kiedy powiedziałam że wolałabym ryż albo makaron,usłyszałam że tego kupić nie moga,bo moglibysmy sami zjeść (dżisas !)
Dobrze że psina niewybredna - wcina wszystko ,zmiesza się z rosołkiem

Co sobie przypomne miny i komentarze babska od bezdomniaków,podnosi mi sie ciśnienie.
Nie dość że wyręczam babę w jej obowiązkach,to jeszcze nosem kręci
Tak się zastanawiam czy nie wymusić jeszcze na nich transportu do weta(było,nie było -35km)

A co do psiaka.
Zdecydowanie potrzebuje domu z ogrodem.Próbowałyśmy go zwabić chociaż do sieni - nie wszedł ani po jedzenie,ani po smaczki.Po prostu zatrzymuje sie w progu i ani kroku dalej.
Doskonale się dogaduje z psiakiem Ewy,czyli domownikiem,ale psa sąsiada nie wpuścił pod dom.Nie gonił go daleko - tyle co za granice obejścia.
Nie broni miski,można mu w niej grzebac jak je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']To tak może być :crazyeye:?[/QUOTE]
Jak najbardziej może :evil_lol:

[quote name='sharka']ciotka cancer chyba trochę ściemnia ;)[/QUOTE]
No może odrobine - nie mam nic do powiedzenia w sprawie rozwydrzonego nad wszelką miarę Tz-towego jamnika Cyryla

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...