Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

Psanatorium mówiłyście że to bezdomniak? Oni podali cenę komercyjną. Mają podobno zniżki teraz dla fundacji.
I nie mowcie że dogowaty albo wyżłowaty. On mi raczej bardziej pod dobka pasuje. U ZuziM jest ok tyle ze kawał drogi. Do mnie tez nie zbyt blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Kołobrzeg przyjeżdża sam po psy i bierze je za jednorazowa opłatą 600 zł i nikogo nie interesuje co sie dalej z psiakami dzieje.Ponoc tam jest tak cudownie że 80% psów idzie do adopcji...głównie zagranicznych[/QUOTE]


Za 600 zl za psa jednorazowo, to wcale nie jest dziwne, ze psow nie trzymaja ....
u nas od 2,5 do 4 tysiecy za psa schroniska biora.

U mnie niestety ( jestem powiadomiona przez ewa gonzales ) brak miejsc w duzych kojcach.
A w malych z siatki, jedynie male budki dla sredniakow.
Dopiero w sierpniu, jesli wczesniej nie bedzie rezerwacji na urlopy, to bedzie wolny duzy kojec.
No i do nas jednak daleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']A może zapytać w Szczecinku? kiedyś mieli też miejsca hotelowe
[URL]http://www.szczecinek-schronisko.com.pl/[/URL][/QUOTE]

Biorą 15 zł za dobę,ale nie mają miejsc.Pani,z którą rozmawiałam skierowała mnie do kierowniczki,na razie nie odbiera telefonu,może i upchałoby się go tam jakoś,ale skąd wziąć 450 zł miesięcznie ?????
Ten sam problem z psanatorium....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Biorą 15 zł za dobę,ale nie mają miejsc.Pani,z którą rozmawiałam skierowała mnie do kierowniczki,na razie nie odbiera telefonu,może i upchałoby się go tam jakoś,[B][COLOR=#ff0000]ale skąd wziąć 450 zł miesięcznie ?????[/COLOR][/B]
Ten sam problem z psanatorium....[/QUOTE]

Bazarowanie? .....
tak tylko się wcinam ....

Link to comment
Share on other sites

Anett,koffam cie za podpowiedź - p.Danusia ze Szczecinka weźmie Miśka na hotelik przy schronisku za 200 zł miesięcznie(taka promocja po znajomości).
Oczywiście trzeba mu szukać domu,ale na dzis moge odetchnąć,będziemy bazarkować i żebrać po ciotkach.
Drobny problem to taki że może do Szczecinka jechać mniej więcej za 10dni,bo dopiero wtedy będą nowe kojce.Jakoś postaram się gdzieś go przetrzymać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']W psanatorium 40zł za dobę + karma,cena nie do przeskoczenia[/QUOTE]
Ta wiadomosc o cenie w psanatorium, to jakies nieporozumienie.
Jest tam mój Barni za 420 zł miesiecznie ( co prawda ze znizką, bo to weteran ) ale ceny az tak nie wzrosły.
Musialas spojrzec na ceny komercyjne dla wczasowiczow.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ta wiadomosc o cenie w psanatorium, to jakies nieporozumienie.
Jest tam mój Barni za 420 zł miesiecznie ( co prawda ze znizką, bo to weteran ) ale ceny az tak nie wzrosły.
Musialas spojrzec na ceny komercyjne dla wczasowiczow.:lol:[/QUOTE]
No tak,weszłąm po prostu na ich stronę internetową

Link to comment
Share on other sites

Chyba kupie kwiaty mojemu TZ -owi.
Stwierdził że nie mamy odpowiedniego podejścia do kobiet.....No i nie wiem,jak on to zrobił,ale możemy dysponować kojcem skolko ugodno.Uffff...
Dopiero teraz ,na spokojnie obejrzałam psiaka,znalazłam z 10 kleszczy,zakropiłam go fiprexem,jeszcze jutro tabletki na robaki i muszę umówić się z wetem na szczepienie.
Zęby ma jeszcze w doskonałym stanie,byc może nie jest tak stary,jakby na to wskazywał jego wygląd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Nie rozumiem:oops:, tz zgodzil sie go wziac na 10 dni?[/QUOTE]
U nas w domu TZ nie ma nic do powiedzenia,ale napradę nie mam wolnego milimetra.
TZ przekonał babę,dysponującą wolnym kojcem,żeby go nam udostępniła.
Przedtem,oprócz mnie i Ewy próbowały ją przekonać jej dwie przyjaciółki,syn i wnuki.
Nie wiem,jakich argumentów użył TZ,zreszta i nie bedę dociekac

Link to comment
Share on other sites

Danusiowy Tezeciku wujkuuuuuuuuuu:buzi::iloveyou::iloveyou:zmaczy ze weźmiecie na te dni do siebie jakiś=ms cudem ? :buzi::modla::modla::modla:Danuniu Mamuniuuuuuuuu Urszulkooooooooo moja kofanaaaaaaaa:loveu::loveu:jak ja kiedy zajade ku Wam ,to jak wezme i wskoczę w ramiona tezecika aby dziekowac i po rekach calowac:cool3::loveu::loveu: już dziś wysylam kochana pieniazki , zaraz ide ku banku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']U nas w domu TZ nie ma nic do powiedzenia,ale napradę nie mam wolnego milimetra.
TZ przekonał babę,dysponującą wolnym kojcem,żeby go nam udostępniła.
Przedtem,oprócz mnie i Ewy próbowały ją przekonać jej dwie przyjaciółki,syn i wnuki.
Nie wiem,jakich argumentów użył TZ,zreszta i nie bedę dociekac[/QUOTE] :thumbs::iloveyou::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...