Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze stateczny,starszy pan - jakiekolwiek przytulisko na wczoraj !!!!!


Recommended Posts

[quote name='roosi']Podtrzymuję moją propozycję pomocy finansowej, gdyby to było potrzebne.
Niestety jestem z niemal drugiego końca Polski, nie mam pojęcia jak u Was pomóc dużemu psu.
Mój boże, taki pies to moje marzenie :([/QUOTE]
Wielkie dzięki ! A ja nigdy nie zrozumiem jak można wyrzucić tak pieknego i łagodnego psa

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.

Biedne te staruszki, na ostatnie lata na poniewierkę, ech, sama szukam deklaracji i pomocy dla Staruszka zabranego kilka dni temu z O.........................

Cancer43 - może u Ciebie mógłby zostać, skoro prowadzisz DT ? ( ewentualnie napisz na jakich warunkach może zostać ? )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Jestem na wołanie Ewci, jaki biedak:-(

Danusiu czy staruszek ma wydarzenie na fb?[/QUOTE]
Wydarzenia nie ma,tylko to

[URL]https://www.facebook.com/#!/danuta.kubiak/media_set?set=a.579155802124229.1073741825.100000894435703&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie.

Biedne te staruszki, na ostatnie lata na poniewierkę, ech, sama szukam deklaracji i pomocy dla Staruszka zabranego kilka dni temu z O.........................

Cancer43 - może u Ciebie mógłby zostać, skoro prowadzisz DT ? ( ewentualnie napisz na jakich warunkach może zostać ? )[/QUOTE]

Mój DT jest bezpłatny,niestety,w tej chwili nie wcisne nawet pchły.Szukam jakiegoś lokum na gwałt,na karme dla niego uzbierałabym na bazarkach,ale to miejsce !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Biedny staruszek. Nie wygląda na zabiedzonego. Może komuś uciekł, bo znudził mu się żywot psa łańcuchowego :(
Nie mogę pomóc finansowo, bo sama szukam deklaracji dla Poli, która już ponad rok zasiedziała się w hoteliku :([/QUOTE]
Nie sądzę żeby uciekł.siedział w jednym miejscu,ożywial sie na widok każdego zatrzymującego sie koło niego samochodu,potem,po obwąchaniu układał sie z powrotem.
Ewidentnie czekał na tego,co go wyrzucił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Wydarzenia nie ma,tylko to

[URL]https://www.facebook.com/#!/danuta.kubiak/media_set?set=a.579155802124229.1073741825.100000894435703&type=3[/URL][/QUOTE]

Udostępniłam na Fb.
Nie mam pomysłu, jak można mu pomóc :(.

On tam cały czas koczuje? Ma choć wodę w misce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roosi']Udostępniłam na Fb.
Nie mam pomysłu, jak można mu pomóc :(.

On tam cały czas koczuje? Ma choć wodę w misce?[/QUOTE]
NIe,nie jest na drodze,zaprowadziliśmy go do sąsiadki na podwórko,ma miske z woda i karmę,Niestety,nie ma ogrodzenia,a on już poczuł się odpowiedzialny(po jednej dobie !)za obejście i odgania wszystkich przechodzacych

Link to comment
Share on other sites

Cancer43, na ile to możliwe, postaraj się wybadać tego psa: jaki ma stosunek do ludzi dorosłych (których zna, bo obcych trzyma na dystans, jak rozumiem), do dzieci, do psów, kotów... Czy chodzi na smyczy? Czy powinien być przy domu, czy w domu? Na wsi czy w mieście?
Oczywiście, na ile warunki na to pozwalają. Może stanie się cud i znajdzie się niedługo ds.
Poza tym ogłoszenia w 'newralgicznych' punktach miejscowości: sklepy, przychodnia, szkoły, kościół - może jednak zgłosi się właściciel?

Może "Dogi w potrzebie" by pomogły?

Zapatrzyłam się na tego psa :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roosi']Cancer43, na ile to możliwe, postaraj się wybadać tego psa: jaki ma stosunek do ludzi dorosłych (których zna, bo obcych trzyma na dystans, jak rozumiem), do dzieci, do psów, kotów... Czy chodzi na smyczy? Czy powinien być przy domu, czy w domu? Na wsi czy w mieście?
Oczywiście, na ile warunki na to pozwalają. Może stanie się cud i znajdzie się niedługo ds.
Poza tym ogłoszenia w 'newralgicznych' punktach miejscowości: sklepy, przychodnia, szkoły, kościół - może jednak zgłosi się właściciel?

Może "Dogi w potrzebie" by pomogły?

Zapatrzyłam się na tego psa :(.[/QUOTE]

Mnie on też zapadł w serce.Sprawia wrażenie łagodnego,jest rozczulający kiedy mówisz - siad - on siada i podaje łapę.Ewa ma ośmioletniego syna - pies nie zwraca na niego uwagi,ale kiedy przejeżdżały dzieci na rowerach,wyskoczył do nich ze szczekiem.
Myślę że doskonale by się sprawdził w domu z ogrodem - nawet nie próbuje wchodzić do domu.Ewa ma małego,domowego kundelka - dogadują się z Misiem doskonale.
A z chodzeniem na smyczy - bedzie ciężko to sprawdzić,póki co nie ma mowy o założeniu mu obroży - nie daje dotknąć karku.Ale wystarczy powiedzieć - chodź - pójdzie za tobą krok w krok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Wydarzenia nie ma,tylko to

[URL]https://www.facebook.com/#!/danuta.kubiak/media_set?set=a.579155802124229.1073741825.100000894435703&type=3[/URL][/QUOTE]

udostępniłam ale przydałoby się jeszcze wydarzenie dla biedaka

Niestety nie znam żadnych DT w okolicy; jedynie psanatorium k/Nowego Tomyśla
[quote name='Maciek777']Może ktoś się zainteresuje:roll:
W Psanatorium, dla towarzyskich psów, które bez problemu mogą zamieszkać z innymi, są przewidziane specjalne ceny z gwarancją utrzymania ich (cen) przez określony czas. Po dokładniejsze informacje proszę dzwonić: 606 612 957. Taka promocja;-)[/QUOTE]

i Kasia77 (pomorskie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roosi']Podtrzymuję moją propozycję pomocy finansowej, gdyby to było potrzebne.
Niestety jestem z niemal drugiego końca Polski, nie mam pojęcia jak u Was pomóc dużemu psu.
Mój boże, taki pies to moje marzenie :([/QUOTE].... roosi ale transport?... to chyba można zorganizowac;)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny[/URL] witam się kochane u cudnego Misika gonzika , ciociunie wstawiam watek informacyjny hoteliku u Lilutosi , napisałam tez do ZuziM, u której jest Emusia od Zosi123 , maja tam cudnie u Zuzi :iloveyou: napisałam do rudynpm , która ma hotelik domowy , ale cioteczka niema miejsca ani troszke

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199448-Bezpieczne-miejsce-dla-psiakow-ze-schronisk-HOTELIK-doln-1-miejsce-(duzy-pies)?highlight=hotel+zuzim[/URL] u ZuziM jest wolne miejsce dla dużego psiaczka, watus podeslalam , trzymam kciuki:iloveyou:ciociuniu może dzwonic do Zuzienki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']W psanatorium 40zł za dobę + karma,cena nie do przeskoczenia[/QUOTE]

Cena powalająca :shake:
Zastanawiam się nad różnicą - za 15.00 zł/doba w "XYZ" psiak ma wręcz SPA,
a nie przytulisko-hotel, zapewnioną socjalizację, szkolenie ...
w innym "XYZ"dużo więcej trzeba zapłacić i być może warunki są równie wspaniałe
(nie mam na myśli żadnego konkretnego hoteliku !)
Zawsze się opłaca ?
Osobiście nie mam nic przeciwko umieszczaniu Ogonków w hotelikach, czy PDT.
Najważniejsze, by nie trafić na krętaczy, pseudo miłośników .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...