Jump to content
Dogomania

Akceptuje tylko mnie


Recommended Posts

Witam od ponad miesiąca jestem właścicielka 4 miesięcznego spanielka i mam pare pytań.
Czy to jest normalne ze pies wychodzi na spacer tylko ze mną? O spacerze z mężem nie ma mowy. Jest ciagniecie smyczy, piski(płacz), ucieczki i ogólny cyrk. Mąż "służy" Milo tylko do zabawy(która polega na gryzieniu)
Mam jeszcze pytanie czy gryzienie i "probowanie" na ile może sobie pozwolić jest normalne? Weterynarz powiedział ze to jak z dziećmi.
Mam 3 letnia córeczkę i muszę bardzo uważać Milo często gęsta ja podgryza.
Dzięki za pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Twój piesek jest jeszcze malutki,mój nigdy nikogo i niczego nie podgryzał ale kilka miesięcy póżniej pokazal pazurki...jak pytałam weterynarza czy to normalne że mnie sobie upodobał(to ja dawałam jeść-częściej wychodziłam)powiedział że zwykle pies znajduje sobie przewodnika ,albo to konkretna w rodzinie osoba się przewodnikiem okazuje-niewiele mi to pomogło,ale jak podrósł i usłyszał słowo "spacer"-było mu wszystko jedno z kim wychodzi...

Link to comment
Share on other sites

Każde karanie obracało się przeciwko nam-prehistoryczne nauki jak wychować psa widzieliśmy na swoich rękach jeszcze długo potem-NIGDY NIE KRZYCZEĆ,NIE BIĆ,NAGRADZAĆ.........cały czas ślęczę z nosem w dobrych lekturach,poniosłam porażkę , nie będę nikomu pisać co ma robić , ale bardzo często zdarza się tak że wezwany behawiorysta (nie wiemy przecież czy jest dobry czy zły)potrafi narobić więcej szkody-tak było w moim przypadku ,więc teraz uważam ,że lepiej na forum 10 razy zapytać ..Powodzenia wszystkim..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)) mój Miło właśnie wczoraj skończył rok:)))
jest trochę lepiej, tzn z mężem dalej się bawi, na spacery tez wychodzi:)))
ale za to jak wraca to biega po całym domu z panika w oczach(dosłownie) i mnie szuka.
w sumie to tam gdzie ja tam i on:) nawet w toalecie się zdarza. Na szczęście nie jest zazdrosny ani agresywny. Z córka tez maja lepszy kontakt. Mogę powiedziecze zostali prawie najlepszymi przyjaciółmi:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...