Jump to content
Dogomania

waga waszych yorkow?


locatio

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PositiveThought']wybaczcie - dziecko moich znajomych, dzikus kompletny, wiek 9 lat, chciał założyć Aidusiowi worek foliowy na łepek... "chciał zobaczyć, jak Aidi będzie wyglądał w trumnie".[/quote]
O żesz Ty........:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam niespełna dwuletniego synka, który ani razu nie wykazał się agresją wobec naszej suczki. Dba i troszczy się o nią bardzo i jest wobec niej wyjątkowo czuły i opiekuńczy. Baa... Ostatnio, oczywiście niechcący, nadepnęłam małej na ogonek i ta zapiszczała mocno, to mój synek się popłakał i głaskał ją chyba z godzinę szlochając i przeżywając, że nasza Coco płakała, bo ją mama nadepnęła.

Dzieci z same z siebie nie są złe i agresywne, a wszystko zależy od ich wychowania. Ja bardzo dużą wagę przykładam do tego, aby moje dziecię było dobre i empatyczne wobec innych (nie tylko ludzi) i mój malec jest bardzo uczuciowy i naprawdę fair wobec innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)']Ach ta dzisiejsza młodzież:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
to zdjęcie mojego wielkoluda [URL=http://img87.imageshack.us/my.php?image=081509ju0.jpg][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4531/081509ju0.th.jpg[/IMG][/URL]już trochę sie poprawil ale musze go karmić z ręki co najmniej 3xdziennie,nie czuć już mu żeber mam nadzieje ze troche przybędzie na wadze,ludzie od których go kupiłam chyba myśleli że on zdechnie,bo jak chodził to sie poprostu zataczał i przewracał a po kilku dniach u mnie jest nażywotniejszym i najbardziej szczekliwym yorkiem jakiego mam.Tak więc jestem dobrej myśli,ma mu sie na życie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']to zdjęcie mojego wielkoluda [URL="http://img87.imageshack.us/my.php?image=081509ju0.jpg"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4531/081509ju0.th.jpg[/IMG][/URL]już trochę sie poprawil ale musze go karmić z ręki co najmniej 3xdziennie,nie czuć już mu żeber mam nadzieje ze troche przybędzie na wadze,ludzie od których go kupiłam chyba myśleli że on zdechnie,bo jak chodził to sie poprostu zataczał i przewracał a po kilku dniach u mnie jest nażywotniejszym i najbardziej szczekliwym yorkiem jakiego mam.Tak więc jestem dobrej myśli,ma mu sie na życie.:evil_lol:[/quote]
o moj Boze...:shake: :-( czy to piesek w ogole? ja bardzo przepraszam, nie chchę zlosliwie obrazic, ale nawet szkoda mi go... taki bezradny, oczy za duze... co robią ludzie? jak mozna robic takie kpiny z pieskow, tak ich miniaturizowac, zeby glupiom panienkom lzej byloby nosic... ohydne to jest...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']przecież wam pisałam że go dopiero kupilam i jest to piesek z papierami narazie go tucze i je bardzo chetnie i nawet za moimi suczkami zaczął się już oglądać[/quote]
to ty myszlisz ze od tuczenia on porosnie? nie zartuj, tylko pojdą mu stawy:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolorek123']Witajcie, od 3 dni mam u siebie Yoreczke,ma 9 tygodni i wazy obecnie 500 g. Jej mamusia wazy 1,9 a ojciec 1,2. Powiedzcie mi jaka moze byc jej waga jako doroslej ?[/quote]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: 9 tyg., 500 g i do tego niezrośnięte ciemiączko:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: szok!co to za... sprzedał Ci takiego psa???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolorek123']Witajcie, od 3 dni mam u siebie Yoreczke,ma 9 tygodni i wazy obecnie 500 g. Jej mamusia wazy 1,9 a ojciec 1,2. Powiedzcie mi jaka moze byc jej waga jako doroslej ?[/quote]
będzie nienormalna waga i pies będzie wyglądal zalosnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']będzie nienormalna waga i pies będzie wyglądal zalosnie:evil_lol:[/quote]

Zalosna to jest twoja odpowiedz, czemu sie w ten sposob nie wypowiadalas na temat suczki ktora ma 8 tyg i wazy 350g albo suczki ktora ma 7 tyg i wazy 400 g. Zastanow sie.

Link to comment
Share on other sites

Tradycyjnie bardzo miłe przyjęcie nowego dogomaniaka:angryy:
Kochana myślę że twoja sunia będzie większa od mojej. Moja Cori w wieku 3 mc ważyła 60 dkg a teraz waży 1,7. Ale to różnie bywa. Oby była zdrowa trzymam za was kciuki i czekam na foteczki. Zapewne wyrośnie z niej prześliczny piesek
Pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']będzie nienormalna waga i pies będzie wyglądal zalosnie:evil_lol:[/quote]ż
Vici wiesz zastanawia mnie dlaczego prawie wszystkie twoje wypowiedzi są kąśliwe i najczęściej bez sensu własciwie to wręcz żałosne częściej czytam niż wypowiadam się na forum ale twoje posty zwalaja z nóg i juz nie mogłam się powstrzymać może poczytaj je sobie sama i pomyśl co piszesz bo warto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolorek123']Zalosna to jest twoja odpowiedz, czemu sie w ten sposob nie wypowiadalas na temat suczki ktora ma 8 tyg i wazy 350g albo suczki ktora ma 7 tyg i wazy 400 g. Zastanow sie.[/quote]
nie widzialam tych postow, ale o nich myszlę jeszcze gorzej:cool1:

dziewczyny, ja mowię to, co myslę:cool1: to jest o wiele lepiej, niz myszlec, ze ten piesek jest ohydny, ale dla oczy napisac, ze och jaki on milutki, ladniutki itd.:shake: lepiej prawda w oczy niz slodkie klamstwa:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']nie widzialam tych postow, ale o nich myszlę jeszcze gorzej:cool1:

dziewczyny, ja mowię to, co myslę:cool1: to jest o wiele lepiej, niz myszlec, ze [B]ten piesek jest ohydny[/B], ale dla oczy napisac, ze och jaki on milutki, ladniutki itd.:shake: lepiej prawda w oczy niz slodkie klamstwa:eviltong:[/quote]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred][I]Cóż za słownictwo, chciałoby się powiedzieć, że świat schodzi na psy, ale to dla nich byłaby obraza. Z zasady nie uczestniczę w pyskówkach, ale tego to już nie da się wytrzymać w ciszy. Proszę, postaraj się skrupulatniej dopierać przymiotniki.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Georgia][I][COLOR=darkred](ohydny czyli budzący wstręt)[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']nie widzialam tych postow, ale o nich myszlę jeszcze gorzej:cool1:

dziewczyny, ja mowię to, co myslę:cool1: to jest o wiele lepiej, niz myszlec, ze ten piesek jest ohydny, ale dla oczy napisac, ze och jaki on milutki, ladniutki itd.:shake: lepiej prawda w oczy niz slodkie klamstwa:eviltong:[/quote]

Czy widziałaś tego pieska. Jak możesz go oceniać jak nie wiesz jak wygląda. Nie zawsze należy mówić to co się myśli, nie mówię żeby kłamać, ale niekiedy warto przemilczeć, niż kogoś skrzywdzić.
Jest mi coraz bardziej smutno że na forum tak jest:-(

Link to comment
Share on other sites

Kolorku moja sunia była tylko o 20dg cięższa od Twojej i teraz waży 2,2-a nawet 2,5 wszystko zależy ile zje i czy ma cieczke wtedy ma mniejszy apetyt.
Znam yorka który jest nieco większy na wysokość od mojej a waży co najmniej z 5 kg ale pies ten lubi sobie dobrze zjeść:p czyli jest mały i gruby:p ale zdrowy.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, że to wszystko co tu piszecie to przecież rzecz gustu,jedni lubia malutkie yoreczki a drudzy wieksze ja osobiscie mam suczki ktore ważą do 3kg ale pieski staram sie zawsze aby były od nich mniejsze .Wtedy nie ma klopotó z porodami i szczeniaki wychodzą śliczne.

Link to comment
Share on other sites

a wiecie skąd pochodzi ta zlosc? Nie wiecie. To wam powiem. Bardzo cieszylam się, kiedy kupilam swoją yorkunię, byla dla mnie idealna, tak cieszylam się, kiedy na ulicy z daleko widzialam ze ktos tez idzie z yorkiem, biegnęlam do nich, chcialam rozmawiac, cieszyc się pieskami razem... ale... wiele razy na z Jeannie spotylaly przykre slowa: ona u was jakas duza, nasza czy nasz mniejszy itp. itp. Wyjasniam: moj piesek jest z rodowodem i jest z dobrej Niemieckiej hodowli, więc nie jest ona duza, po prostu sliczny, zgrabny yorek, jaki i ma byc:loveu: rzecz w tym, ze jakies durne paniusie nakupują sobie do pieskow w ogole nie podobnych malych stworzen, ktore mają nieproporcjonalnie krotkie nogi, za duze oczy, są prawie lyse, bez charakteru, tylko siedzą u nich na rękach lub histerycznie szczekają na kazdego psa, bo normalny piesek im się jak gigant wydaje, a jeszcze smieją obrazac moją przesliczną sunię:crazyeye: wiecie co... to za duzo... od tych momentow ja teraz z calego serca nienawidzę miniaturek, dla mnie to nie psy... o gospodarzach juz nie mowiąc...

jasne, teraz kto macie malutkich zaczniecie pisac, ze uwielbiacie i większych yorkow itd., ale ja wam nie wierze:shake: wtedy wy i nie kupowalibyscie takich malych... wam bardzo wygodnie jest, kiedy glupi ludzie chwalą waszych psow i mowią: "oj, jaki maluuuuutki, w zyciu takiego nie widzialam", wam nie bolą rączki ich trzymac w torebce, bo wazą 1 kg i one caly czas wam spią kanapach i robią w kuwetce az wam ich wyprowadzac nie trzeba:crazyeye:
taka jest przwda, kochani, tylko oczywiscie wy zaraz mnie na skrzyzujecie, ale to jest wlasnie prawda... przykra prawda, ze ludzi są tacy glupi...

Link to comment
Share on other sites

wcale tak nie uważam powinny być i małe i duże ważne żeby były ładne i w miare zadbane,reszta to betka.Nie denerwuj sie tak tylko pisz konkretnie,mnie bez przerwy atakuja za moje Biewery bo sami ich nie maja a ja mam to w nosie i robie swoje.pozdrawiam i ciesz sie ze swojej yoreczki tak jak ja ze swoich Biwerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...