Jump to content
Dogomania

ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA!


Recommended Posts

[quote name='Hope2']Ciocie...zastanawia mnie szogunica-czy to nie jest dawna karmelcia? jeśli sie mylę-to przepraszam...ale na wątku Boczka czytam,że wrócił do poprzedniego dt-a był u u karmelci... gubię się w tym wszystkim :([/QUOTE]
nikt nic juz nie wie...ale dt karmelci tez wyladował na czarnych kwiatkach ,a na fb na czarnej liscie

Link to comment
Share on other sites

Czytam to wszystko i oczy mi się robią coraz większe . Jak mogła jedna osoba oszukać tyle , doświadczonych przecież ludzi :shake: Jedyne wytłumaczenie to to , że psiaków w potrzebie ogrom , a domów tymczasowych deficyt :-(
Każdy dt na wagę złota ...... nawet jeśli to tylko fałszywe złoto. Ja już chyba nikomu nie uwierzę :placz:
Zastanowiła mnie jedna rzecz - ten cały Miłosz nie czytał tych wątków , nie wchodził w ogóle na dogomanie ??? Jeśli czytał to przecież musiał się dowiedzieć , że został " ojcem" , w dodatku wcześniaka urodzonego w domu :crazyeye: Był aż tak ślepy i zakochany , że klapki na oczach mu wyrosły ???

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze jedno-ostatnie fotki Boczka, te z fioletowymi ścianami w tle-te same wklejała Wiolka/Alta Caraya/Sieropsiniec na fb...a tu...bavesis
Co do DT karmelci- on nadal istnieje (a przynajmniej tak pisała mi Wiolka) nazywa się Psie ranczo u Karmelci-jest na fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Czytam to wszystko i oczy mi się robią coraz większe . Jak mogła jedna osoba oszukać tyle , doświadczonych przecież ludzi :shake: Jedyne wytłumaczenie to to , że psiaków w potrzebie ogrom , a domów tymczasowych deficyt :-(
Każdy dt na wagę złota ...... nawet jeśli to tylko fałszywe złoto. Ja już chyba nikomu nie uwierzę :placz:
Zastanowiła mnie jedna rzecz - ten cały Miłosz nie czytał tych wątków , nie wchodził w ogóle na dogomanie ??? Jeśli czytał to przecież musiał się dowiedzieć , że został " ojcem" , w dodatku wcześniaka urodzonego w domu :crazyeye: Był aż tak ślepy i zakochany , że klapki na oczach mu wyrosły ???[/QUOTE]

nie czytaliśmy tych wątków mnie dopiero zastanowiło jak zaprosiła mnie na FB i zaczełam czytać to co pisała tam o dziecku, a gwoli wyjasnienia, Miłosza nie ma u niej w znajomych bo go zablokowała, więc zaczęliśmy dumać jak ja przeczytałam jak to jej cieżko z małym dzieckiem i psami,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']i jeszcze jedno-ostatnie fotki Boczka, te z fioletowymi ścianami w tle-te same wklejała Wiolka/Alta Caraya/Sieropsiniec na fb...a tu...bavesis
Co do DT karmelci- on nadal istnieje (a przynajmniej tak pisała mi Wiolka) nazywa się Psie ranczo u Karmelci-jest na fb[/QUOTE]

sprawdzcie to bo skoro ona znikała i nie było jej po 2-3 tygodnie zostawiała psy i znikała i nikt nie wie gdzie, to może pod innym nazwiskiem miała takie same miejsce jeszcze gdzies w Polsce i kursowała na zmianę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Zastanawia mnie jedno: jeśli Miłosz nic nie wiedział o przekrętach,to z jakim meżczyznął rozmawiały dogomaniaczki?
Czy to Miłosz jeździł z nią po psy?[/QUOTE]
To on jeżdził. Sama razem z funią przekazywałam naszą Daszę (*) jemu i Wiolce. On musiał coś wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilith2']Kot Gabrysia jest u mnie, jestem właścicielką mieszkania w którym Klaudia K , bo tak się przedstawiła [COLOR=#0000cd][B]przebywała z porywami od grudnia 2012r[/B][/COLOR], i żeby nie było niedomówień wyjaśnię na forum wszystko co się działo w tym czasie, Miłosz przyjaciel mojego syna poznał Klaudie bo pod takim imieniem ją poznaliśmyw listopadzie zeszłego roku, opowiadała ze jest pracownikiem Otoz, która została delegowana do Rzeszowa, oby stworzyć tu nowy oddział, a ponieważ mieszkała gdzieś kątem szukała pokoju na dłużej, Miłosz bardzo zakochany i wiedząc, że mam wolny pokój, poprosił czy nie użyczyłabym, aby mogła się zatrzymać, [COLOR=#0000cd][B]wprowadziła się w grudniu z Tobim i Gabryśką.[/B][/COLOR] Stwarzała świetne pozory na początku i tak jak niektórzy z Was też obdarzyłam ją zaufaniem, niestety tak od lutego zaczęła znikać na 2-3 tygodnie tłumacząc że to ona musi się leczyć (operacja kolana), to zaraz potem ojciec ( cieżki stan rak) to pogrzeb kolegi( tu jak wybyła w kwietniu to wróciła 20 maja), zaczęły się moje podejrzenia, ponieważ znikała, a w domu zostawały psy średnio 4 sztuki którymi zajmował się Miłosz i mój syn. nasze podejrzenia skumulowały się kiedy w maju odkryliśmy, że posługuje się również innym dowodem osobistym na nazwisko Wioletta P. pozwoliłam sobie sprawdzić FB, jak że mnie tam zaprosiła i dane również mi się nie zgadzały i to co na nim pisała, odkryliśmy również że jest podobna do kobiety poszukiwanej listem gończym, pewności nie mieliśmy do końca, ale ponieważ wszystkiego się wypierała, powiadomiłam odpowiednie organa i została zatrzymana, wszystkie nasze podejrzenia okazały się prawdą. Obecnie przebywa w areszcie, więc jej konta są nieczynne, również wyjaśniam że nie było żadnego dziecka, choć w maju po powrocie usłyszałam z kolei ja, że jest w ciąży,ale nie uwierzyłam, zbyt wiele się już składało aby sądzić że jest świetną bajkopisarką.Psy po jej zatrzymaniu odebrała ode mnie Danavas, kotkę zatrzymałam, będzie miała naprawdę dobry dom.Jeżeli idzie o psy Daszę i Fenka to jak juz wiecie zostały uśpione. Piszę ponieważ zastanawiacie się nad sytuacją Miłosza, został tak samo wmanewrowany jak i wy, potrafiła być bardzo wiarygodna, znam chłopaka od dziecka, wiem jaki jest wszyscy zostaliśmy oszukani ale on podwójnie, ulokował uczucia i to wielkie w osobie takiej jak Katarzyno -Klaudio- Wioletcie. Jak macie jakieś pytania proszę pytać pisać wszystko co wiem odpowiem.
Pozdrawiam[/QUOTE]

[B]A mi się coś nie zgadza[/B]...później jeszcze dokładnie sprawdzę w aparacie, bo był ustawiony datownik, ale wydaje mi się, że to było w listopadzie 2012 roku.
Przywiozłam wówczas do Rzeszowa dary dla Rudzika vel Majkela.
W domu był wówczas Tobi i Gabrysia.
Po jakimś czasie naszej obecności wszedł Miłosz ze "swoim" bratem

[B]Sprawdziłam na wątku...i tak jak mi się wydawało byliśmy tam dzień przed Świętem Niepodległości czyli 10.11.2012r. (post 1597 str. 64 jego wątku[/B] - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dostał-od-życia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!/page64[/URL] )
Sprawdzę jeszcze kiedy Rudzik opuścił Zamość i wyruszył do Rzeszowa.

Edited by Marinka
Wytłuszczenie tekstu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']ostatnie zdjecia Boczka są chyba jeszcze z dt u wioli&Miłosza
Lilith , kiedy danavas zabierała psy ?[/QUOTE]
Witam
psy został zabrane 26 czerwca, a zdjęcie Boczka jest nie z zadnego domu tymczasowego tylko z pokoju u mnie w którym mieszkała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][B]A mi się coś nie zgadza[/B]...później jeszcze dokładnie sprawdzę w aparacie, bo był ustawiony datownik, ale wydaje mi się, że to było w listopadzie 2012 roku.
Przywiozłam wówczas do Rzeszowa dary dla Rudzika vel Majkela.
W domu był wówczas Tobi i Gabrysia.
Po jakimś czasie naszej obecności wszedł Miłosz ze "swoim" bratem

Sprawdziłam na wątku...i tak jak mi się wydawała byliśmy tam dzień przed Świętem Niepodległości czyli 10.11.2012r. (post 1597 str. 64 jego wątku - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209231-Rudzik-Pies-ktory-dostał-od-życia-kopa-Ma-cudowny-DOM!!!/page64[/URL] )
Sprawdzę jeszcze kiedy Rudzik opuścił Zamość i wyruszył do Rzeszowa.[/QUOTE]
to mozliwe że był listopad, bo od grudnia ja użyczyłam jej pokoju ale ona przeprowadzała się pomalutku w listopadzie bywając tam ale nie mieszkając, a Miłosz nie miał brata tylko pewnie był to mój syn

Link to comment
Share on other sites

To jest jakis Matrix..............
Czy ona czerpala korzyści finansowe?
Czy dla nie wiem "zabawy" te psy uśmiercala?

Co do Miłosza wierzę, że może być niewinny. Ja od 2008 r. jestem na dogo, a może z 5 moich wpisow przeczytał mój TZ, albo i nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ciocie...zastanawia mnie szogunica-czy to nie jest dawna karmelcia? jeśli sie mylę-to przepraszam...ale na wątku Boczka czytam,że wrócił do poprzedniego dt-a był u u karmelci... gubię się w tym wszystkim :([/QUOTE]

też mnie to zastanawia a jestem nowa w temacie, przeczytałam tylko wasze podczepione wątki....

[quote name='kasiek.']nikt nic juz nie wie...ale dt karmelci tez wyladował na czarnych kwiatkach ,a na fb na czarnej liscie[/QUOTE]

myslę, że działa sobie dalej i śmieje się w twarz wszystkim

[quote name='elaja']Czytam to wszystko i oczy mi się robią coraz większe . Jak mogła jedna osoba oszukać tyle , doświadczonych przecież ludzi :shake: Jedyne wytłumaczenie to to , że psiaków w potrzebie ogrom , a domów tymczasowych deficyt :-(
Każdy dt na wagę złota ...... nawet jeśli to tylko fałszywe złoto. Ja już chyba nikomu nie uwierzę :placz:
Zastanowiła mnie jedna rzecz - ten cały Miłosz nie czytał tych wątków , nie wchodził w ogóle na dogomanie ??? Jeśli czytał to przecież musiał się dowiedzieć , że został " ojcem" , w dodatku wcześniaka urodzonego w domu :crazyeye: Był aż tak ślepy i zakochany , że klapki na oczach mu wyrosły ???[/QUOTE]

a ktoś w ogóle był u niej na jakiejkolwiek wizycie przedadopcyjnej i po adopcyjnej?????

[quote name='Hope2']i jeszcze jedno-ostatnie fotki Boczka, te z fioletowymi ścianami w tle-te same wklejała Wiolka/Alta Caraya/Sieropsiniec na fb...a tu...bavesis
Co do DT karmelci- on nadal istnieje (a przynajmniej tak pisała mi Wiolka) nazywa się Psie ranczo u Karmelci-jest na fb[/QUOTE]


tak tez tak myślę

[quote name='wilczy zew']Zastanawia mnie jedno: jeśli Miłosz nic nie wiedział o przekrętach,to z jakim meżczyznął rozmawiały dogomaniaczki?
Czy to Miłosz jeździł z nią po psy?[/QUOTE]

właśnie, dziwne, zakładała mu opaskę i jechali po psa.....

[quote name='handzia']To on jeżdził. Sama razem z funią przekazywałam naszą Daszę (*) jemu i Wiolce. On musiał coś wiedzieć.[/QUOTE]


też tak myslę
[quote name='rita60']Ona była aktywna 7 godzin temu na koncie Alta Caraya na FB:angryy:[/QUOTE]

Ja jestem nowa w temacie ale myslę, że PANI narodziła się teraz w kolejnym wcieleniu. Jest teraz dojrzałą kobietą i śmieje się wszystkim w twarz. Czy ktoś pisał do moda o sprawdzenie ników i skąd są wpisywane posty?

Link to comment
Share on other sites

A ja wierzę ,ze go oszukiwała i to tak perfidnie ....
Dowodem jest pw od niego .Utworzył je na potrzebę kontaktu ze mną bo nie miał mojego telefonu .
Prosił mnie o pilny kontakt bo Wiolka mu poowiedziała ,ze jedzie do Zamościa do mnie spać ??!!!!!a nie odbiera telefonu i on sie martwił ...
Ja zadzwoniłam do niego bo podał mi swój nr tel. powiedziałam ,ze w zyciu sie z nia nie umawiałam ...Pytam ...to ona z dzieckiem w taką zawieruchę pojechała ??On odpowiedział bardzo zmieszany ,ze juz się z nim skontaktowała czy coś w tym stylu .

A jak jej powiedziałam ,ze MIłosz jej szuka i dziecka to była w szoku ze szukał kontaktu .Ze psychopata itp.ze zazdrośc jego jest już nmie do wytrzymania ...
Czyli wyszło ,ze kłamie ...I od tej pory chyba MIłosz zaczał coś podejrzewać .
ONa miała wszaystkie hasła na dogo .
On musiał załozyć swoje konto Miłosz 28 aby sie ze mną skontaktować .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Ona była aktywna 7 godzin temu na koncie Alta Caraya na FB:angryy:[/QUOTE]

Ale podobno ta psycholka siedzi w areszcie:crazyeye:
Jestem z Rzeszowa, swego czasu miałam nawet skorzystać z usług AltaCaraya, robiła tu na dogo bazarek z którego dochód miał być przeznaczony na zwierzaki na tymczasie.
Był to bazarek z usługami kosmetycznymi, ponoć rewelacyjnie robiła żel na paznokciach i doklejała rzesy...
Koniec końców jednak nie skorzystałam z jej usług.....Ale chyba ktoś korzystał o ile dobrze pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...