Jump to content
Dogomania

Strzelce Op. - dwa szorstkowłose mixy stracą pana i dom, potrzebny pilnie DT!


Recommended Posts

Zdjęcia są piękne, ślicznie Frotka wygląda :)
Na pewno będzie ładować się do łóżka, u swojego byłego właściciela psy robiły w domu co chciały, spały pod kołdrą, walały się po łóżku, niestety też załatwiały swoje potrzeby gdzie popadnie.

Byłam u Reksia ostatnio, bo jest u moich znajomych - ze swoim kumplem Misiem dogadują się świetnie, ale Reks nadal ma wpadki w domu :( Za niedługo minie rok, jak trafił do znajomych, a nadal jest z tym problem.. Mam nadzieję, że Frotka i Florka nie mają tego problemu, one chyba jeszcze wychodziły czasem, w przeciwieństwie do Reksa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie dziewczyny nie mają tego problemu, Perełka ma domek i szybko załapała co i jak, a Frota jak tylko ma okazję to przy ładnej pogodzie siedzi na wybiegu.
Frotka zrobiła bardzo duży postęp, bo na początku psom spuszczała łomot, a teraz biega min. z Cętką, Witkiem, staruchem Mohito, małymi dzikusami Szeklą, Oreką i Agrestem i super się dogadują, czasem nawet śpią razem :)

Link to comment
Share on other sites

A jak tam Cętka? U nas była przerażona, okropnie bała się obcych ludzi i psów.

Frotka rzuciła się na moją sukę i to na poważnie... Ale była zestresowana, przy domu, nagle zapięta na smycz, kiedy nigdy na niej nie chodziła. Także się nie dziwię. Stres i nienaturalne sytuacje powodują różne reakcje. Jak już ją wzięłam dalej na spacer to było ok :)
Cieszę się, że dziewczyny nie mają tego problemu co Reksio. Reks, nawet jak jest na podwórku, to idzie np załatwić się na taras albo do szopy. Ma tak wbite w łepetynkę, że się sika pod dachem :roll:

Link to comment
Share on other sites

Z Cętką nie miałam problemu, pierwszy dzień był taki stresowy i była nieufna, ale teraz skacze po ludziach strasznie wysoko podskakuje na tylnych łapkach, moze przy innych psach się czuje pewniej, ale strasznie miły pies, wesoła.Bardziej mam problem z Oreką, taka bura mała suczka, miała sterylkę ostatnio przy okazji okazało się, że miała ropomacicze, trzymała się z Witkiem podobno cały czas i tylko w klatkę łapke się dała złapać.Z tym, że Witek jest mega pozytywnie nastawiony do ludzi, a ona...dla niej ludzi mogło by nie być, biega sobie swobodnie z innymi psami, może się oswoi, jak się ją gdzieś zagoni w kąt to można ją pogłąskać, ale, żeby szła na smyczy, albo żeby ją wziąć na ręce...no to jeszcze nie ten etap...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maniutkowa kraina']Z Cętką nie miałam problemu, pierwszy dzień był taki stresowy i była nieufna, ale teraz skacze po ludziach strasznie wysoko podskakuje na tylnych łapkach, moze przy innych psach się czuje pewniej, ale strasznie miły pies, wesoła.Bardziej mam problem z Oreką, taka bura mała suczka, miała sterylkę ostatnio przy okazji okazało się, że miała ropomacicze, trzymała się z Witkiem podobno cały czas i tylko w klatkę łapke się dała złapać.Z tym, że Witek jest mega pozytywnie nastawiony do ludzi, a ona...dla niej ludzi mogło by nie być, biega sobie swobodnie z innymi psami, może się oswoi, jak się ją gdzieś zagoni w kąt to można ją pogłąskać, ale, żeby szła na smyczy, albo żeby ją wziąć na ręce...no to jeszcze nie ten etap...[/QUOTE]

Akurat Oreki i Witka nie znam, może są z naszej gminy, ale akurat nie ze Strzelec... Biedna sunia :( Może od szczeniaka nie była nauczona kontaktu z człowiekiem.
Cętka bardzo wysoko skacze, to fakt ;) Cieszę się, że jest taka radosna! Znaleziono ją zamkniętą w szklarni na działce, przerażoną zupełnie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...