Jump to content
Dogomania

Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(


ala123

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pucek dzisiaj rano sikał krwią na ogrodzie... zalał też legowisko (w nocy szczekał, ale nie wiedziałam o co mu chodziło:( myślałam, że się kłóci z jakimś psiakiem o coś), zapach moczu jest specyficzny, bardzo intensywny. Jest to z całą pewnością jakaś infekcja. Wet na razie zalecił mocny antybiotyk (Enroxil) i lek przeciwbólowy/przeciwzapalny. Gdyby nie było poprawy lub za jakiś czas nastąpił nawrót tych problemów to trzeba będzie USG zrobić czy tam jakichś kamiorków nie ma w układzie moczowym.

Koszt antybiotyku to 35 zł:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/22d3ad1f2af00e23

 

I rozliczenie za styczeń:

-310 zł hotelowanie

-8 zł Fiprex

-10 zł odrobaczenie

-35 zł Enroxil

+300 zł bianka0 (bazarek)

+30 zł ala123 (od Locaibenio)

Razem: -33 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że to nic poważniejszego. Pucek nigdy nie prosił o wyjście między spacerami, a teraz wieczorem jak wrócił z ogrodu to za godzinę strasznie piszczał leżąc pod drzwiami - znów chciał wyjść. Kochany z niego psiak, mimo wszystko stara się na nasikać w domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
18 godzin temu, Murka napisał:

Pucek niestety znów pije i sika coraz więcej:( 

Trzeba będzie pewnie to USG zrobić lub/i badanie moczu. W poniedziałek uzgodnię z wetem.

Trzeba koniecznie zrobić to badanie, źle mi się kojarzy to picie i sikanie ponad normę, z moczówką prostą niestety...

Link to comment
Share on other sites

Pucek miał dziś USG. Pęcherz ma bardzo grubą ścianę (ok. 1 cm), w środku kamieni nie ma, jest piasek. Najbardziej niepokojący jest guzek o średnicy ponad 3 cm ulokowany koło jednej z nerek: przy lub na nadnerczu (bardzo trudno ustalić dokładną jego lokalizację). Wygląda na to, że ten guzek jest odpowiedzialny za problemy Pucka. Wet pierwszy raz spotkał się z guzkiem ulokowanym w tym miejscu i dopiero jutro dam mi znać co w takim przypadku (musi się rozeznać w temacie).

Rachunek będę mieć jutro chyba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...