Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Słuchajcie mam wspaniałą wiadomość jest kilka fajnych propozycji domków dla Karo na terenie całej POLSKI !!! :jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie: Teraz będziemy sprawdzać i mam nadzieję że wybierzemy najodpowiedniejszy a po drodze żaden się nie wycofa. TRZYMAJMY KCIUKI :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:

Edited by kod4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kod4']Słuchajcie mam wspaniałą wiadomość jest kilka fajnych propozycji domków dla Karo na terenie całej POLSKI !!! :jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie: Teraz będziemy sprawdzać i mam nadzieję że wybierzemy najodpowiedniejszy a po drodze żaden się nie wycofa. TRZYMAJMY KCIUKI :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Fantastycznie! Trzymam mocno, mocni kciuki!
Kod, a skąd te domki się pojawiły?

Link to comment
Share on other sites

Kod, a skąd te domki się pojawiły?[/QUOTE] Właśnie miałam zadać to pytanie , bo szukam domu dla małego szczeniaka i coś nie ma biedakiem zainteresowania . Schronisko sprawdza domy ,tak? bo Karusiowi należy się najlepszy . Kciuki mocno zaciśnięte za dobry domek dla Karo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kod4']Słuchajcie mam wspaniałą wiadomość jest kilka fajnych propozycji domków dla Karo na terenie całej POLSKI !!! :jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie::jumpie: Teraz będziemy sprawdzać i mam nadzieję że wybierzemy najodpowiedniejszy a po drodze żaden się nie wycofa. TRZYMAJMY KCIUKI :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE]

Ledwo weszłam na wątek, a już domki chętne :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Najpierw przeprowadzamy rozmowy sporo rozmów ponieważ Karuś musi mieć na prawdę fachową opiekę :multi:. Zapewniony lekarz i tak dalej. Ale już niedłygo zaczniemy zbierać się do wizyt jest ciężko bo wiadomo domki z całej Polski :eviltong: Jeden już się niestety wycofał ale mamy inne więc Karuś swój na pewno znajdzie :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: Musi jak najszybciej, zaczynają się chłodniejsze dni i nawet My widzimy że Karuś już cierpi :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...