Jump to content
Dogomania

Pilna pomoc w sprawie ciąży - suczka na wsi


malwi91

Recommended Posts

Ok, dzięki to rozejrzę się za tym preparatem w sprayu. I będzie trzeba udać się znowu do weta po tą zawiesinę na odrobaczenie w 5. tygodniu... Tą samą pewnie dostanę tylko większą dawkę, jak myślicie?
A czy jeśli ich się nie zaszczepi tylko zostawi to zadanie nowym właścicielom to czy stanie się małym wielka krzywda?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Malwi91,jak pieski podrosną(będą miały 6,7 tygodni)zrób im ładne zdjęcia,napisz fajny tekst,zaznacz,że będą małymi pieskami i ogłaszaj na olx i innych portalach,niech znajdą dobre domy.Oby nie musiały spędzać życia na łańcuchu jak ich matka.Nie wiem dlaczego ona jest uwiązana,skoro podwórko jest ogrodzone,co za ciemnota,przepraszam,ale nie mogę takiego traktowania nazwać inaczej.Namówcie tą Babcię,żeby uwolniła sunię i kupujcie jej jedzenie,karmi maluchy,to musi być dobrze żywiona.Niech ta kobieta nie zostawia sobie szczeniaka,wyperswadujcie jej to,nie dba o sunię,a chce jeszcze jednego,niech lepiej wszystkie maluchy idą do dobrych domów.Tylko utrzymujcie kontakt z ludźmi,którym wyadoptujecie pieski,żeby wiedzieć,że dbają o nie należycie.A wracając do Babci,to uświadomcie ją,że małe pieski żyją do 20 lat,nie wiem czy ona będzie w stanie tak dlugo się nimi opiekować,o ile w jej przypadku można to nazwać opieką.

Psy nie powinny jeść ludzkiego jedzenia,jest dla nich szkodliwe.Psom się jedzenia gotowanego specjalnie dla nich(np.ryż,mięso,trochę warzyw)nie przyprawia,nawet nie soli.Jak maluszki będą już same jadły,to kupcie im karmę mokrą i suchą dla szczeniąt.Rozpacz mnie ogarnia,jak widzę jak są podle traktowane psy na wsiach,sama pomogłam i wyadoptowałam już 25 psow i 6 kotów,głównie porzucone i z łańcuchów(niestety nie wszyscy chcą oddać,choć trzymają na uwięzi i karmią byle czym,jak sobie przypomną.

Malwi91,pisz prosimy o suni i pieskach,o ich sytuacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...