Jump to content
Dogomania

Barko siwy duch


kropi124

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 21.01.2017 o 19:59, kropi124 napisał:

Ludzie normalnie mnie zabijają. 

Przez nich zaczynam się bać że zostanę niedługo sama, że Barkuś się nie wyleczy. No bo po co go leczyć? Tyle pieniędzy, taki wiek, to i ta nic nie zmieni, a bo on stary. Jak zaczyna się taka gadka-odchodze. Nie mogę słuchać o tym że zabraknie mi jego do życia. Oni mają tlen, który jest dla nich ważny.  Ja mam Barko, który daje mi chęci, po mimo nie przespanych nocy, wydanych u weta pieniędzy. Boję się że się nie pobieram jak po Kropci. Może przesadzam ale to jest trudne. 

Weź psa, kolejnego który wypełni pustkę po jednym tylko po to żeby za chwilę, bo te 4 lata minęły jak chwilą,  znowu czuć to samo tylko mocniej, w podwójnej mocy. 

Żyj z psem i nagle bez psa... 

Się pewnie połowa znajomych i bliskich ucieszy i powie ze w końcu że to tylko pies że i tak sobie nie radziłam, bo tego mi życzą. 

Bo przecież nie żyje tylko psem, taaa, ale oni widzą tylko minimalną cześć tego życia... 

 

IMG_20170121_200030.jpg

 

 

Nic się nie zmieniło....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oo, to podobnie jak moja Maszka, tyle, że jej już bliżej do 13 :) Ale póki co moje suczydło ogarnięte i celebrujemy jej starość i cieszymy się kolejnym spędzonym wspólnie latem :)

Ja tam się gadaniem ludzi nie przejmuję. Ja wiem, że kocham swojego psa i nikt nie musi rozumieć ile dla mnie znaczy. Ważne, że ja wiem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...