Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych CHORZÓW 31.08.2013


vpassione

Recommended Posts

Wystawa odbędzie się 31.08.2012 [U](sobota)[/U], na terenie OSiR Skałka (ul. Bytomska 40, Świętochłowice)

[COLOR=#ff0000][B]Zgłoszenia do 16.08.2012[/B][/COLOR]

[B]Opłaty:[/B]
Pierwszy pies (katalog) 100zł
drugi i trzeci 90zł
czwarty i kolejne 45zł
baby i szczenięta 40zł
weterany i IntCh 20zł
rasy polskie 1zł
MP 25zł

[B]OBSADA SĘDZIOWSKA[/B] (może ulec zmianie)
Grupa I
Leszek Salamon - owczarki niemieckie
Paweł Boniecki - bearded collie, owczarek staroangielski, border collie, owczarek szetlandzki, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke, pozostałe rasy
Thomas Rohlin (Dania) - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarki belgijskie, ceskoslevensky vlcak, schapendoes
Britt Siegstad (Dania) - owczarki australijskie, biały owczarek szwajcarski, bouvier des flandres, briard, owczarek podhalański, polski owczarek nizinny

Grupa II
Jolanta Jabłońska - pinczery, sznaucery
Caroline Maher (Irlandia) - czarny terier, bernardyn długowłosy, bernardyn krótkowłosy, buldog angielski, hovavart, leonberger, mastif, shar-pei, Pyrenean Mountain Dog
Dorota Pawlikowska-Rosół - pozostałe rasy

GRUPA III
Kerstin Buss (Niemcy) - yorkshire terier, west higland white terier, terier szkocki
Anna Cwiecekova (Słowacja) - teriery w typie "bull"
Zdzisław Kitliński - pozostałe rasy

GRUPA IV
Monika Berger

GRUPA V
Izabela Krasowska-Salamon

GRUPA VI
Anna Rajs - zmiana sędziego

GRUPA VII
Janusz Opara

GRUPA VIII
Janusz Opara - spaniele
Bożena Banasiewicz - pozostałe

GRUPA IX
Lisbeth Campbell (Norwegia) - pozostałe rasy
Krystyna Opara - Cavalier king charles spaniel, chihuahua długowłosy i krótkowłosy, king charles spaniel, bichon frise, lwi piesek
Zuzanna Petik (Węgry) - chiński grzywacz, mops, boston terier, pekińczyk, Chin japoński, Lhasa apso, terier tybetański, spaniel tybetański, shih tzu

GRUPA X
Hanna Woźna-Gil

Rasy nieuznane przez FCI: Janusz Opara

MŁODY PREZENTER: Krystyna Opara


[URL="http://zkwp-chorzow.net/wyst_2013/53kwpr/ulotka_53.html"]Strona www[/URL] (więcej info)
:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Szukam kogoś, kto jedzie z Chorzowa do Poznania po wystawie! Jadę sama, bez psa.
Prosiłabym o PW z ceną za benzynę jeśli ktoś by mógł mnie podwieźć. :)
[B]PILNE.[/B]


ALBO:

czy ktoś z małym psem się wybiera do Chorzowa z Poznania (czy po drodze) i chciałby się z nami zabrać (ale potrzeba kogoś z prawem jazdy żeby prowadził w jedną stronę).

ALBO:

czy komuś się nudzi i pojechałby jako drugi kierowca? W jedną stronę prowadziłaby moja znajoma, w drugą ta druga osoba.

Edited by netheter
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie, poszukujemy pilnie pomocy w transporcie malutkiego staffika 8 tyg, z Chorzowa z wystawy do Warszawy lub okolic Warszawy. Niestety własicielka suczki ma za dwa dni powazna operację i nie może osobiście odebrać maluszka. Oczywiście dokładamy się do paliwa. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc

Link to comment
Share on other sites

A ja mam może głupie pytanie, ale zawszę tuż przed wystawą napadają mnie jakieś lęki :roll: :lol:
Wilczaki miały wchodzić niemal jako pierwsze, ale okazało się, że po zmianach, przed nami ocenianych będzie 30 chihuahua. Jak rozumiem jeśli w planie sędziowania są przed nami, to jutro nie mogą nagle zmienić kolejności ? Bo nie wiem czy muszę być na 10 czy mogę jakieś 45 minut później np. ? :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...