Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

Golenie goldenów - świetny pomysł! Zbijemy fortunę. :evil_lol:
[B]makot'a[/B] doberek, doberek.
[B]Karoola[/B] dziękuję w imieniu psiska. Adresówka kupiona na tydzień przed odbiorem, ale od dziś nie będzie jej nosił w domu - jest za ciężka i każda obroża, nawet najciaśniej wyregulowana przekręca się. Z urwisem żyje się... ciekawie. Na przemian pożera, wariuje i śpi. Zdecydowanie najukochańszy, jest gdy wykonuje czynność numer trzy. :lol: Kilka razy zdarzyło się, że sprawy fizjologiczne załatwił w domu, ale w większości przypadków udaje się nam polecieć do krzaczków. Podróż (mimo, że wydłużona o mniej, więcej godzinę) spokojna. Trochę panikował na dworcu w Poznaniu, gdzie mieliśmy przesiadkę, ale poza tym - byłyśmy pod wrażeniem. Grzecznie spał, czasami ciekawiła go klimatyzacja... Takiej miny bojowej on jeszcze nie wykonuje, ale chyba nie wiele mu brakuje. Buziaki już przekazane. :loveu:
[B]masdamerka[/B] dziękuję. Szczylek także wymiziany i mega z pieszczot zadowolony!
[B]leónowa[/B] najgorsze w tych knypkach jest to, że trzeba się porządnie schylić. :eviltong: Chyba, że akurat zechce się świrowi poskakać to wtedy nie ma problemu. Moja poprzednia suczka też w typie pina, ale charakterem świetnie rasę odzwierciedlała. Właściwie Maja i Nico to to samo jeśli chodzi o charakterek. Postaramy się go wychować, jak najlepiej, więc za życzenia dziękujemy. Fotki będą, ale nie trafił mi się model idealny.
[B]Cytryno[/B] też tak mówiłam pół roku temu. :evil_lol: Teraz właśnie dziękuję Bogu, że młody grzecznie śpi w transporterze i wszystko dookoła ma w dooopie.
[B]asiak_kasia[/B] za gratulacje dziękuję. Jeden pies w tą czy wew tą - co za różnica? Długo nie wytrzymasz, uwierz. Moja mama też po odejściu Mai mówiła, że już nigdy żadnych zwierząt nie kupi. W tym roku dołączyła trójka myszoskoczków (w sumie mam pięć tych stworów) i pies. :cool3:
[B]Laetitia[/B] dziękuję. Powiedz to jemu, że ma ładnie pozować, a nie szukać jakiegoś świństwa do zeżarcia. Niestety na przeciwko mojego domu jest Orlik, SkatePlaza i wszystkie śmieci stamtąd często lądują u mnie na ogrodzie. Albo wracający z tych obiektów lub pobliskiego sklepu wrzucą coś przez płot, albo zostawią w krzakach. A Ty sobie sprzątaj, bo debilom nie chce się iść do publicznego śmietnika. :angryy:
[B]Amber[/B] dokładnie. Pinczer to pinczer niezależnie od wzrostu. Chwilami mam wrażenie, że te małe są odważniejsze niż niejeden duży. Nico ubzdurał sobie, że będzie obszczekiwać zza kogoś lub zza czegoś. Taki odważny, o!
[B]motylek100[/B] zapraszamy.
[B]wiki4 [/B]doberek. Kiedy idziemy na wspólny spacer? Teraz nie mogłam wyjść poza teren własnego ogrodu, młody na smyczy chodzi zygzaczkiem, jak pijany lub naćpany, ale musi w końcu zacząć poznawać inne psy...
[B]xxxkaluniaxxx[/B] właściwie to nie, ale wkurza mnie już z załatwianiem się. Wychodzę z nim, łażę za nim, jak głupia (z nadzieją, że raczy załatwić to co trzeba), ale nie - on demonstracyjnie siada, zaczyna piszczeć i spiernicza do domu. Za kilka minut zostawiam go samego w pokoju, bo idę np. zjeść obiad, wracam, a na dywanie kałuża lub mina. Wtedy stwierdzam, że kupię mu więcej futra i zamknę na ogrodzie. :evil_lol:
[B]Koszmaria[/B] teraz, gdy go mam widzę, jak szybko zleciało mi to pół roku. Teraz mogę tylko współczuć wszystkim czekającym i wmawiać, że zaraz będą tulić swojego nicponia i latać z nim w krzaki.
[B]Alise[/B] dziękujemy. Twoja Tila ma galerię? Musimy wpaść do swojej starszej, przyrodniej siostry. :p
[B]Abietis[/B] witamy. Malutki może jest mały ciałkiem (i pęcherzem :diabloti:), ale wielki sercem - kocha wszystkich oprócz motylków, na które uwielbia polować.
[B]vege* [/B]już się poprawiam, już!

Na początek - wczoraj Nico zaprzyjaźnił się z 19-letnią suczką sąsiadów. Na początku (jak na podróbę dobermana przystało :razz:) dzielnie bronił swoich pańć zza ich nóg, ale później lody się przełamały i psiska dzielnie szalały przy płocie. Także pierwsze koty za płoty - mój pies nie chce jeszcze pozabijać wszystkiego co żyje w okolicy. Coś chyba nie tak z tym moim morderczym psem...
Dwa zdjęcia - kiepskie, bo kiepskie, ale jak już wspominałam - nie trafił mi się model na okładkę. Poza tym razem z młodym idziemy kibicować naszej Unii przed TV. :loveu:[CENTER][IMG]http://i40.tinypic.com/2s6m4j5.jpg[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/34hsx1z.jpg[/IMG][/CENTER]
Dodatkowo zabieram się za wybieranie wzoru obroży Lupine, jak coś mi wpadnie w oko - pomożecie? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dioranne, za galerię Tili zabieram się już od miesiąca :diabloti: Jakoś mi nie idzie zgranie zdjęć z aparatów, wszystkich komórek, pozmniejszanie, ale obiecuję, że postaram się ruszyć i założyć :D
Mały jest słodki :loveu: Może to się wyda dziwne, ale zazdroszczę Ci, że Nico szczeka, bo moja Tila tego nie robi :( Odkąd ją mam zaszczekała 3 razy przez 2 sekundy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alise']Dioranne, za galerię Tili zabieram się już od miesiąca :diabloti: Jakoś mi nie idzie zgranie zdjęć z aparatów, wszystkich komórek, pozmniejszanie, ale obiecuję, że postaram się ruszyć i założyć :D
Mały jest słodki :loveu: Może to się wyda dziwne, ale zazdroszczę Ci, że Nico szczeka, bo moja Tila tego nie robi :( Odkąd ją mam zaszczekała 3 razy przez 2 sekundy. :roll:[/QUOTE]
Ile ja bym dała za nieszczekającego psa:-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Daria&Iga[/B] witaj, a za komplement dziękuję w imieniu młodego.
[B]leónowa[/B] aktualnie ma zwykłą, czerwoną obrożę, ale jest mu za duża. Niby nie może przecisnąć głowy, jednak boję się, że gdy wleci w krzaki może zahaczyć tą odstającą obrożą i nie będzie ciekawie. Za różem nie przepadam, delikatnie mówiąc, a nic fioletowego z Lupine mi nie wpadło w oko. :-( Ale dziękuję!
[B]Alise[/B] mi udało się ją stworzyć w kilka godzin, a Tobie miesiąc to zajmuje? Trochę za długo, nie ładnie tak. :mad: Jeżeli chodzi o szczekanie - on nie szczeka non stop, bo ktoś za oknem głośno wyraża swoje zdanie, ale np. podczas zabawy, albo gdy inny pies na niego wyjeżdża z mordą. Tak to jest spokojny. I takie szczekanie zupełnie mi wystarczy. Poprzedni pies szczekał, gdy tylko ktoś szedł chodnikiem, potrafiła tak nawet o pierwszej w nocy. Strasznie wkurzające.
[B]Pauliii[/B], kiedy wybieracie się na jakiś spacer? My może cudem dociągnęlibyśmy się do Moniuszki, bo na razie Nico nie rysuje się na spacerowicza. Trochę pochodzi, a potem zaczyna się protest pt.: "Nóżki mnie bolą, dalej nie idę!". :roll:
[B]Flea_mbb[/B] dziękuję za komplement i gratulacje.

Dzisiaj Nico szalał z wspomnianą przeze mnie suczką sąsiadów. Suczka emerytka, nasz młody z ADHD, ale świetnie się dogadali. Byłam pod wrażeniem, bo wariat w ferworze zabawy nie wpadł do oczka wodnego... Pierwszy raz był beze mnie w domu - na początku trochę piszczał, ale potem było OK., jak na pierwszy dzień. Niedługo muszę go zapisać do psiego przedszkola, a później powoli myśleć o agility. Ewentualny debiut na wystawie musimy przełożyć. Na razie nie mamy ze sobą takiego kontaktu, aby dobrze zaprezentować się na imprezie. Agility to trochę inna para kaloszy i to ono stoi u nas na pierwszym miejscu. Także jeżeli będziemy się wystawiać - to być może dopiero w sierpniu, zobaczymy, jak się nasze kontakty ułożą. Denerwuje mnie też, że Nico chce zeżreć wszystko co nawinie mu się pod ryjec. Bez przerwy muszę za nim latać i wyjmować coś z pyska... Mam nadzieję, że z tego wyrośnie. [CENTER][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7274/1i1j.jpg[/IMG]
Nico "w całości" dla Pauliii. Gnojek nie lubi stać. :eviltong:

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5460/z2w7.jpg[/IMG]
[IMG]http://i43.tinypic.com/1692re9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/193/yyq6.jpg[/IMG][/CENTER]
Jeśli chodzi o obrożę dla Niculca. Spodobały mi się trzy wzory, jestem na etapie dumania, który lepszy itd. Pomóżcie mi i powiedzcie co do tego brzydala pasuje najbardziej. :loveu:
[URL]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-Peace-Pup-1-cm-16-23-cm/57[/URL]
[URL]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-Muddy-Paws-1-cm-16-23-cm/21[/URL]
[URL]http://www.lupine.pl/pl/p/Obroza-Dapper-Dog-1-cm-16-23-cm/48[/URL]
Te trzy wydały mi się najbardziej "mięskie" ze wszystkich, które zobaczyłam. Jak już wariat trochę podrośnie (około 5 miesiąca powinien mieć już mniej, więcej wagę i wzrost dorosłego psa) wtedy kupujemy Furkidza i Rogza. W Rogzie mam [B]ogromny[/B] problem jeśli chodzi o wybór koloru, także chyba wykupię cały asortyment jeśli mi nie pomożecie. :evil_lol: Spokojnie - to dopiero we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...