Jump to content
Dogomania

Pan Pinczer Terrorysta :)


Dioranne

Recommended Posts

oitymo.png
33m0wsx.jpg
Imię: Nico
Rasa: Pinczer Miniaturowy
Urodzony: 13.04.2013
Leszczynianin od: 12.06.2013
Długo wyczekany pies, spełnienie marzeń o następnym psie. W domu po śmierci Mai
[*] było cicho, za cicho. Krótko po jej odejściu zaczęły się namowy na następnego psa. Wiedziałam, że długo bez czworonożnego przyjaciela nie wytrzymam. Nie ukrywam, że moim marzeniem był Owczarek Niemiecki, ale jest to zdecydowanie za duży pies na moje możliwości. Myślałam, jaki pies najbardziej mi przypasuje - zarówno z charakteru, jak i z wyglądu. Wtedy pomyślałam o Mai (była w typie pina). I nastąpiło olśnienie. Trochę więcej poczytałam o charakterze i wiedziałam, że to jest to. Pies z charakterkiem, ale kochający właściciela ponad wszystko. Powiedziałam mamie, że moim wymarzonym prezentem na Boże Narodzenie jest zgoda na psa, niczego więcej nie chcę. Wiedziałam, że wszystko dokładnie przeanalizuje i nie będzie to decyzja "bo córcia chce psa to kupię". Gdy w Wigilię usłyszałam zgodę - o mało nie płakałam ze szczęścia! Tuż po świętach zarezerwowaliśmy szczeniaka. Pozostało mi tylko czekać. Jeszcze większy wybuch euforii nastąpił, gdy dowiedziałam się, że jest, urodził się! I znów czekanie. Przez bite osiem tygodni patrzyłam na niego tylko na zdjęciach... Nie mogłam się doczekać dnia kiedy ten knypek będzie ze mną. Jest już u mnie dwa dni i jest moim oczkiem w głowie. Pies ideał, który (gdy mu odbije) gryzie wszystko co się rusza, a po głupawce grzecznie zasypia na moich kolanach. Łazi za mną i za mamą, jak cień. Śpi z nami w łóżku, wyrywając mi przy okazji włosy. Nie wymieniłabym go na żadnego Owczarka Niemieckiego - nawet na idealnego Komisarza Rexa.
Nigdy w życiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']taaaaaaaaa :evil_lol:[/QUOTE]
Na pewno szczeniak pinczerka to nic w porównaniu z labem mojej koleżanki, to był potwór, dosłownie :eviltong: Zjadał wszystko a żołądek ze stali chyba miał :evil_lol:

Edited by vege*
Link to comment
Share on other sites

Wszystkim dziękuję za komplementy w stronę mojego wariata i gratulacje.
[B]vege*[/B] wyraz pyszczka, owszem - anielski. Też tak myślałam, ale w pociągu. Teraz, jak mu odbije to... Zabija i pożera wszystko na swojej drodze. :evil_lol: Poza tym - nie ładnie jeść labradorów! Jaki pies będzie na opakowaniu Velvetu wtedy, hmm?
[B]Cytryna[/B] dziękuję. Wiesz, że ja nadal trzymam za Ciebie kciuki, prawda?
[B]motyleqq[/B], aaaaa. Teraz rozumiem. :p I dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dorianne, [/B]no nareszcie! super psisko :loveu: I już adresówkę ma z imieniem :lol: Nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć i koniecznie relacji, jak Ci się żyje z urwisem ;)
A jak podróż? Spokojna?
Buziaki dla małego szczylka :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Hej wam!

Mały świetny, zawsze wolałam duże psy, ale od kiedy dziadek sprawił sobie śliczną czekoladkę mam sentyment do pinczerków, fakt faktem, że nie był rasowy to charakterem prawie idealny przdstawiciel rasy.


Powodzenia w wychowaniu małego diabełka!
I proszę o więcej fotek malucha!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...