Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie psa...


Minio1

Recommended Posts

Witam...
Jestem nowy na tym forum i zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Mam yorka suczkę od 5 lat i jestem do niej bardzo przywiązany. Zawsze była towarzyska, lubiała pieszczoty jak zwykły piesek. Ostatnio ( jakieś około 2 miesiące temu) zaczęła się zachowywać inaczej, a mianowicie - zrobiła się bardziej przytulaśna (wskakuje do każdego znanego przez nią człowieka na kolana, oczywiście robiła to już wcześniej ale nie aż w takim stopniu!) , zawsze kładła się na łóżka, kanapy, sofy a teraz zaczęła kłaść się na podłogę. Zrobiła się bardziej mizerna, jakby smutna z jakiegoś powodu, ma od czasu do czasu drgawki. Przed chwilą obserwowałem jak spała na moim łóżku i miała drgawki, ciężko oddychała, ruszała dolną szczęką i oczy latały jej na różne strony. Odżywia się karmą dla psów pedigree, ma zawsze wodę. Ważną jest rzeczą, iż teraz mieszkamy sami ( z pieskiem, bo zawsze było co najmniej 3-4 domowników). Wychodzę z nią 3 razy dziennie - rano( 8-12, róznie bywa, zależy na którą mam do szkoły) - popołudnie(15-16) i wieczór(19-20). Bardzo często siedzi mi na kolanach gdy pracuję przed komputerem. Ostatnio miała kleszcza za kleszczem, aż nie nadążałem z wyciąganiem ich, więc poszedłem do weterynarza po krople przeciw kleszczom. Wydaje mi się bardzo smutna i przygnębiona ale nie mam pojęcia z jakiego powodu, ponieważ nic strasznego jej się nie przydarzyło Jeżeli podałem za mało informacji to proszę się spytać jak o czymś zapomniałem napisać. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Edit: (ważną jest rzeczą iż palę w mieszkaniu i nie zadymuję ją chociaż może czuć ten zapach papierosowy)

Link to comment
Share on other sites

Masz ewidentnie chorego psa i przez forum go nie wyleczysz. Idz do weterynarza, opisz to wszystko co tutaj i nie zapomnij "pochwalic sie " tym pedigee.
Apatia, drgawki, pokąsanie przez kleszcze.... nie wiem na co jeszcze czekasz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...