Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

O 5.09.2016 o 11:42, Bogusik napisał:

Zapraszam serdecznie na kolejny bazarek,w którym Sawania też będzie miała swój udział :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/336816-markowe-ciuszki-zapraszam-do-080916/?page=1

Bogusik,dziękuję za bazarek i przepraszam,że wcześniej nie podziękowałam.

Wykupiłam Sawani Scanodyl.Zawsze kupowałam 40tabl za 60,00zł.Teraz dowiedziałam się od innego weta,że można kupić większe opakowanie 100tabl za 104,00zł a więc dokupiłam.

 

IMG_0129.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 22.09.2016 o 14:12, Bogusik napisał:

Jeden bazarek rozliczony:

20% UDZIAŁU PRZYPADA SAWANI  157,82zł

Anulko,potwierdź też na bazarkowym

http://www.dogomania.com/forum/topic/336749-zakończony-rozliczam-od-kuchni-po-sypialnię-do-30916/?page=1

 

Godzinę temu, Bogusik napisał:

Z kolejnego bazarku ciuszkowego uzbierało  się dla Sawani 106,73zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/336816-zakończony-rozliczammarkowe-ciuszki-zapraszam-do-080916/

Potwierdzam,że Sawania otrzymała pieniążki z dwóch bazarków tj.157,82zł i 106,73zł.

Na razie nie udalo mi się edytować postu rozliczeniowego,zrobiię to jak tylko będzie to możliwe.DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC SAWANIE.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 Czasami dzwonią telefony ale zawsze są to rodziny z dziećmi albo młodzi ludzie jednak jeden telefon był prawdziwym hiciorem . Zadzwonił do mnie pan z pięknej spokojnej wsi . Od razu zaznaczyła, że szukamy domu bez mężczyzny - pan na to że rzadko bywa w domu  .Sunia bardzo się panu spodobała bo on bardzo lubi tę rasę ( ? ) i on by chętnie ją rozmnożył - ja zaraz że sunia po sterylce i już wiekowa a pan na to , że nie takie już rodziły a on ma przecież warunki - stodoła stoi , pełno słomy , siana to maluchy bedą miały jak w raju a samca znajdzie bez problemu bo on kocha tę rasę . Przerwałam, panu stanowczo a on tylko na koniec zapytał - to jak , nie przywiezie mi pani tego pieska ? a w głosie prawdziwy żal , bo przeciez on tak kocha tę rasę !

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, rodzice napisał:

 Czasami dzwonią telefony ale zawsze są to rodziny z dziećmi albo młodzi ludzie jednak jeden telefon był prawdziwym hiciorem . Zadzwonił do mnie pan z pięknej spokojnej wsi . Od razu zaznaczyła, że szukamy domu bez mężczyzny - pan na to że rzadko bywa w domu  .Sunia bardzo się panu spodobała bo on bardzo lubi tę rasę ( ? ) i on by chętnie ją rozmnożył - ja zaraz że sunia po sterylce i już wiekowa a pan na to , że nie takie już rodziły a on ma przecież warunki - stodoła stoi , pełno słomy , siana to maluchy bedą miały jak w raju a samca znajdzie bez problemu bo on kocha tę rasę . Przerwałam, panu stanowczo a on tylko na koniec zapytał - to jak , nie przywiezie mi pani tego pieska ? a w głosie prawdziwy żal , bo przeciez on tak kocha tę rasę !

No,nieraz można sobie porozmawiać z szurniętymi ludźmi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
O 4.12.2016 o 23:49, Bogusik napisał:

Serdecznie zapraszam na świąteczny bazarek min. dla Sawany

http://www.dogomania.com/forum/topic/337770-hohoho-na-świąteczne-zakupy-zapraszam-do-101216/

Bogusiu,bardzo dziękuję za bazarek i za ciasteczka dla moich milusińskich.

Sawania jak na razie trzyma się dzielnie.Teraz pogoda nie za bardzo sprzyja psiakom ale nie jest źle.

Ze złych wiadomości to Miki ma w czwartek rano operację przepukliny kołoodbytowej.Jedziemy do Legnicy.Grudzień nas prześladuje a raczej Mikusia.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Bogusik,serdeczne dzięki.Właśnie zamówiłam Cardisure 5mg 100tabl.Mam odebrać w poniedziałek.DZIĘKUJĘ.

Zaraz potwierdzę na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

Link to comment
Share on other sites

Kochani,Wszystkim,którzy jeszcze zaglądają do Sawani życzę aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem,a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

                                        0_be972_fe258b51_L-1.png

                                                                                   

Link to comment
Share on other sites

Wykupiłam Sawani Cardisure 5mg.

 

IMG_0207.JPG

Nie wiem dlaczego zdjęcie wkleiło się w poprzek ale w każdym razie widać.

Sawania nie tyle boi się huków co Miki.Sawania już źle słyszy i to jej sprzyja w tej sytuacji.Jutro musimy jakoś przetrzymać kilka godzin i wszystko wróci do normy.

Miki po operacji czuje się dobrze,zostały zdjęte szwy.Je na razie jedzonko bardzo luźne aby nie puściły szwy wewnętrzne.Oczka też już dobrze.Przy okazji miał wypalane rzęsy.

Ogólnie Sawania jak i Miki czują się dobrze.Czekamy z niecierpliwością na wiosnę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trafiłam na tę stronę i przeczytałam o tym telefonie faceta ze wsi. Mie wiedziałam czy się śmiać czy płakać, współczuję, że musisz czasem rozmawiać z takimi idiotami bo inaczej nie można takich nazwać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Ale Sawanka ma super futerko na zimę. Ja niedawno ostrzygłam Loczke i Dolarka na krótko. Mają podściółkę , to nie zmarzną.

Miki przeuroczy z nosem w śniegu.

Sawania była u fryzjera we wrześniu i tak jej szybko rośnie sierść.Cieszę się bo przynajmniej jest to oznaką,że nie ma jakiejś groźnej choroby.Trochę zaczyna dziwaczeć bo nie podoba jej się czesanie,potrafi zawarczeć jak ma dość.Na razie nie planuję wizyty u fryzjera ze względu na zimę,ona marznie ogólnie.Dziś była bez kubraka,ponieważ świeciło dość ostro słońce a i tak pędziła do domu.

IMG_0221.JPG

IMG_0216.JPG

IMG_0238.JPG

IMG_0231.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ujawnię się, bo przyczajam się jak czajnik i podglądam z ukrycia ;).
Sawana jest śliczna (jak pisałam na wątku Marcelka, bardzo lubię psie staruszki! gdyby ode mnie to zależało to miałabym same psiaki powyżej 8.r.ż. :) ), choć faktycznie już widać po niej wiek. Dobrze, że ma taką cudowną opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...