Jump to content
Dogomania
rodzice

SAWANA - żegnaj piesku :(

Recommended Posts

Dnia 7.04.2017 o 20:14, Poker napisał:

Myślałam, ze poczytam nowe wieści o Sawance, nacieszę oczy fotkami ślicznej Suni. A tu taka wiadomość...najgorsza...

Biedna Maleńka, ale dobrze,ze juz nie cierpi.

Teraz najbardziej szkoda mi Ciebie, Anulko, bo dobrze wiem, co czujesz. Zostajemy tutaj z wszystkimi wątpliwościami, rozterkami a przede wszystkim z ogromnym smutkiem i żalem. Że za szybko, za wcześnie. Zawsze jest za wczesnie, jesli sie kocha...

Przytulam mocno!

Smutna wiadomość...

[*]

Anula, jeżeli nie masz co zrobić z Cardisure 5 mg, to mogę odkupić. W naszej lecznicy za tabletkę płacę 2 zł. W razie czego napisz do mnie wiadomość.

5 godzin temu, hop! napisał:

Smutna wiadomość...

[*]

Anula, jeżeli nie masz co zrobić z Cardisure 5 mg, to mogę odkupić. W naszej lecznicy za tabletkę płacę 2 zł. W razie czego napisz do mnie wiadomość.

Pozostał jeszcze tylko jeden z głównych leków Scanodyl 74 tabl. i karma RC Urinal i RC Hepatic.Cardisure zostało wysłane do zuzia57.

Dziękuję Wszystkim za wsparcie duchowe.Nie da się nagle wymazać z pamięci czterech lat bycia z Sawanią.Nawet zdarzyło mi się ugotować jedzonko na dwa psiaki jak to zawsze robiłam. Tak jak się mówi,czas leczy rany i mam nadzieję,że tak będzie.Miki też przeżywa rozstanie na swój sposób.

Nigdy nie wiadomo co napisać....przytulam Anula...śpij spokojnie maleńka..[*] . miałaś dużo szczęścia i miłości,a to najważniejsze... jak spotkasz Paryska,to przekaż mu,że tak bardzo za nim tęsknię :[

za cudowne 4 lata , za serce , za czułe ręce , za najwspanialszą opiekę dziękuję Ci Aniu i Twojemu Mężowi w imieniu Sawanki . . Nie mogła trafić lepiej tutaj na ziemi a teraz biega szczęśliwa i zdrowa  za TM . Dziękuję Wam raz jeszcze .

Dnia 17.12.2017 o 21:18, rodzice napisał:

za cudowne 4 lata , za serce , za czułe ręce , za najwspanialszą opiekę dziękuję Ci Aniu i Twojemu Mężowi w imieniu Sawanki . . Nie mogła trafić lepiej tutaj na ziemi a teraz biega szczęśliwa i zdrowa  za TM . Dziękuję Wam raz jeszcze .

Ula,bardzo dziękuję za zmianę tytułu wątku.Wracamy do Sawany,wspominamy ją w rozmowach,nawet dziś z synem wspominaliśmy Sawanie,jaka była,jak się zachowywała w różnych sytuacjach.Była bardzo kochana.Gdyby nie ten parszywy wylew, z nami by spędziła następne Święta.

Dziś minął rok jak nasza Sawania odeszła.

08.11.2017 r. zgasłaś jak promyk świecy,bez buntu i skargi.

Zostawiłaś Sawaniu po sobie pustkę,która nadal bardzo boli.

Zginęłaś nam z oczu,lecz z serca nigdy.

9r7osj.jpg