Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

Serdecznie dziękuję Wszystkim odwiedzającym naszą Sawanę, chciałam Wam i Waszym zwierzakom, futrzakom, złożyć moc życzeń, by Nowy Rok przyniósł, zdrowie, szczęście i radość a Waszym podopiecznym najlepsze domy na świecie.

 

582982ec5973342f.jpg

 

Chciałam Sawani zrobić zdjęcia pod choinką ale nie udało się.Sawania całe Święta przeleżała w swoim legowisku,czasami zaglądając do pokoju i licząc czy wszyscy jesteśmy.Sawana nie tyle boi się huku co Miki.U nas już od dobrego tygodnia dzieciaki urządzają sobie strzelaninę.

W styczniu wybiorę się z Sawaną na badanie mocznika.Kupiłam 2 opakowania Ipakitine w innej Lecznicy,taniej.

 

f71cecbf16f2df1cmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 8.01.2016o20:53, b-b napisał:

Co tam Anulko u Was?

U nas praktycznie bez zmian.Sawania szybko wraca z ogrodu albo z łąki,zimno jej pomimo kubraczka.Ogólnie czuje się dobrze.W tamtym tygodniu wstąpiłam do weta aby umówić się na badanie mocznika.Po zapytaniu mnie jak się Sawana czuje,wet powiedział,że to nie musi być badanie na już.Najważniejsze jest aby podawać jej Ipakitine,wit.B i karmę Renal.Dobrze też by było podawać drożdże,kupiłam ale Sawana ani myśli je połknąć pod różną postacią.Po konsultacji z wetem zaproponował Citofos,który oprócz tych samych składników co Ipakitine ma w sobie drożdże piwne.Będę jej podawać na przemian.Już kupiłam Citofos na Allegro jest tańszy jak u mojego weta,chociaż kupowałam go przez Lecznicę w Zamościu.Za dwa opakowania zapłaciłam 50,00zł wraz z wysyłką.Jutro wstawię paragon.

I tak sobie żyjemy pomalutku,oby tak dalej.Miki trochę teraz gorzej chodzi po schodach,czeka aby go wnieść,mam nadzieję,że to jest przejściowe niedomaganie.Podaję mu Arthrovet Plus na stawy od mojej Kochanej siostrzyczki.Powinno pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Dziś przyszła przesyłka od P.Krystiana z Redy.Pan zaoferował dla Sawani bez żadnych kosztów Cardisure2,5mg-60szt.i inne leki po swoim psiaku.Dowiedział się,że Sawania choruje na serduszko i jest u mnie w BDT to podarował Sawanie tabletki.Dzięki podarowanym tabletkom,Sawania będzie zabezpieczona na 30 dni.

Tu jest wątek założony przez Pana;

http://www.dogomania.com/forum/topic/334472-sprzedam-cardisure-25-mg-i-inne/#comment-16718960

krystiano,bardzo,bardzo dziękuję wraz z Sawanką.

 

 

IMG_0959.JPG

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, b-b napisał:

Aniu a na co Sawanka bierze propranolol?

Sawana nie łyka propanolu.Pan przesłał mi wszystkie leki,które zażywał jego piesek.Propranolol ja kiedyś łykałam jest m.in.na równą pracę serca,uspokojenie serca.Jedynie Eraneal co drugi dzień 1/2 tabl.Tak sobie myślę,że Sawanka i tak się dobrze trzyma. Cardisure dostałam od osób,którym szybko odeszły psiaki pomimo podawania tego leku.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Sawana nie łyka propanolu.Pan przesłał mi wszystkie leki,które zażywał jego piesek.Propranolol ja kiedyś łykałam jest m.in.na równą pracę serca,uspokojenie serca.Jedynie Eraneal co drugi dzień 1/2 tabl.Tak sobie myślę,że Sawanka i tak się dobrze trzyma. Cardisure dostałam od osób,którym szybko odeszły psiaki pomimo podawania tego leku.

Ja właśnie łykam i mam trochę zapasu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
7 godzin temu, Bogusik napisał:

Anulko,czy w poście rozliczeniowym jest aktualny stan pieniążków u Sawanki tzn. -246,46zł ? Pytam, bo nie ma daty przy tym wpisie i nie wiadomo kiedy aktualizowałaś?

Tak,jest aktualny stan.Ja nie wpisywałam od początku dat i tak zostało ale wpisuję wydatki i wpływy na bieżąco.Teraz wybieram się na dniach do Lecznicy aby zrobić Sawanie badanie krwi i mam w planach fryzjera ale czekam na lepszą pogodę.

Ogólnie Sawana czuje się dobrze.Zmieniło się tylko zachowanie jej do mnie,potrafi przy wyciągnięciu ręki i próbie pogłaskania warczeć na mnie groźnie i sądzę,gdybym nie cofnęła ręki to by mnie użarła.Nie wiem czym to jest spowodowane,być może ma zaburzenia jakieś neurologiczne po ostatniej narkozie albo po wylewie.Także słabiej słyszy.Łyka Cardisure,lek na mocznicę i inne wspomagające suplementy.Sawana teraz skończy 13 lat a więc nie jest młodym już psem.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Sawana była na badaniach krwi.Ma zrobione rozszerzone badanie.Wyniki ma bardzo dobre,mocznik poniżej normy.Wet jest zadowolony.Jedynie fotaza trochę podwyższona ale nie ma tragedii.W kwietniu zrobimy USG jeszcze narządów aby zobaczyć czy się w środku coś nie dzieje.Dalej ma zalecone ChitoFos raz dziennie,zmniejszoną dawkę.W czwartek idziemy do fryzjera.

 

IMG_1018.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie ma już mojej Julisi,nie ma...Moja mała kruszynka odeszła za TM [*] .Była z nami 8lat i za niespełna miesiąc obchodziłaby swoje 17-ste urodziny.

Wiem Julisiu,że już biegasz bez bólu i radosna po zielonych łąkach ale będzie mi Ciebie bardzo,bardzo brakowało :( Masz teraz swoje miejsce w ogródku,który tak uwielbiałaś i będziesz blisko mnie,a ja Ciebie...

Zdj_cie019.jpg                                      image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj Kochana kruszynko,bądź szczęśliwa Julisiu za TM.Pozostaniesz w moim sercu na zawsze.

                    16gzcig.jpg

                                                                                    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...