Jump to content
Dogomania

CANIDAE - dlaczego...?


dogfog

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Maron86']Mnie martwi fakt że strona nie działa, a worów z żerłem dla psów zostało tylko 3...[/QUOTE]

mój jest na gotowanym bo nie mogłam zamówić TOTW'a bo nie było, czekałam chyba z 3 tygodnie na dostawe, ale sie nie doczekałam, teraz strona nie działa :p a najtaniej jest wiec poczekam, może w końcu wrócą chyba ze moze likwidują sklep czy co.....

Link to comment
Share on other sites

Wygląda to raczej na 'atak hakerski' i wykasowanie całej strony. Przy rezygnacji ze sklepu lub zmianie nazwy sprzedali by większość z rabatami itp. Mam nadzieję że wrócą z działalnością do stycznia, bo mi się karma skończy i czym ja psy będę karmić :O
Mi się nie opłaca gotować: 1 pies ma alergie na ryż, 1 ma problemy trawienne, 1 jest wiecznie nie nażarty więc dostaje namoczoną karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Maron86']też nic nie wiem, liczyłam że po świętach ruszy... Muszę psu karmę zamówić i sama nie wiem czy czekać czy już zamawiać gdzie indziej :-([/QUOTE]
Nie czekaj, raczej marne widoki, że ruszy. Może kiedyś, ale na pewno nie w najbliższym czasie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Martines999']209 zł za 13,6 kg średniej jakości karmy?! To ja powodzenia życzę...[/QUOTE]

Średniej czy nie średniej nie mnie to oceniać. Cena taka ja w całej EU, i uważam, że adekwatna do jakości. Mój wyżełek, akurat tą karmę wybrał, co skłoniło mnie do silnego jej poszukiwania.
Miałam już wiele pozytywnych maila w związku z powrotem karmy n nasz rynek. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Nie będę zachwalała karmy itp. Najważnejsze, że mój pies przy niej prawidłowo funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...