Jump to content
Dogomania

Gdzie na spacer? BYDGOSZCZ


agneeesxd

Recommended Posts

Tak jak w temacie, zwracam się do bydgoskich właścicieli czworonogów :lol:
Złożyło się tak, że od przyszłego tygodnia przyjdzie mi się opiekować dwoma zwariowanymi labradorami, przez okres około 2 miesięcy.
Ich właściciele wyjeżdżają do Norwegii, niestety na razie bez swoich psiaków żeby poszukać na miejscu pracy i mieszkania.
Przez ten czas labki będą u mnie, no i tu pojawia się pytanie- gdzie na spacer żeby je wymęczyć, wybiegać i żeby nie dostać mandatu za to że psy idą bez smyczy.
Mieszkam na szwederowie ale mam samochód więc psy do bagażnika i wszędzie dojedziemy ;)

Link to comment
Share on other sites

Właściwie o Myślęcinku nawet nie pomyślałam, nie wiedziałam, że zrobili tam coś takiego. Kawałek mamy ale może warto. Agresywne nie są do nikogo jak to labradory- raczej przeciwnie, jedynie Fu może być zazdrosny trochę o Kaję jak jakiś inny kawaler będzie się do niej przystawiał bo to jego "kobieta" ;)

Link to comment
Share on other sites

my spotykamy sie co 2 tygodnie w niedziele,godzina jest zalezna od pogody ,na spotkaniu buldogow ;jezdzimy z naszymi 2 suniami z Os .Gory,nie zabieramy tylko 3 z sun-13-letniej astuni ,bo to i wiek i ona coraz mniej toleruje inne psy...wiem ,ze ludzie codziennie bywaja tam z psiakami zeby sie wybiegaly,szczegolnie mieszkancy Os .Lesnego....

Link to comment
Share on other sites

Warto dodać, że raz na hmmm miesiąc? robimy też większe spotkania "psiospacerowe". Spotykają się psy 'normalne' i te ze schroniska z wolontariuszami. Warto wpaść. Wymieniamy się wiedzą, robimy zdjęcia, jest nieraz pyszne ciasto... :D :) Socjalizujemy nasze schroniskowce z innymi psami.

Pomysł wyszedł ze schroniska, aby edukować ciut zacofane burki. Naprawdę szczerze, bardzo, bardzo zapraszam na spotkania. Za każdym razem ustalamy miejsce i datę spotkania aby pasowała ona dla wszystkich.
Zazwyczaj jest to Myślęcinek lub inne lasy, gdzie psy mogę się troszkę odprężyć.

Jak coś usłyszę o następnym spotkaniu to tu się odezwę :)
Jeszcze raz zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Z Szwederowa to trochę daleko ale moze ? za marketem Auchan na gliniankach mogą swobodnie biegać a także skorzystać z kąpieli.Poza tym jak dojedziesz do Cmentarza przy Wiślanej /glównym wjazdem/ to za cmentarzem po przejściu przez nieczynne tory masz olbrzymi bezpieczny teren wybiegowy.Masz samce ? jak reagują na inne psy ? pytam bo ja mieszkam w tamtej okolicy a mam BPP./samca/

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...