Jump to content
Dogomania

Stan zdrowia bardzo starych psów


Tree

Recommended Posts

właśnie ortopeda mówi, że na jego oko to jednak nie stawy, a skutek kręgosłupa. we wtorek idziemy do niego, bo gadaliśmy przez telefon, na szczęście mam kumpla ortopedę-chirurga, to mu tyłek zawracam ;-).

zośka lepiej, jest na lekach. to nie jest raczej zaawansowana sprawa, ale ona jest nadwrażliwa i każdy ból u niej wygląda, jak sytuacja dramatyczna. co oczywiście sprawia, ze nie wiadomo, czy jest duża awaria, czy to tylko jej psychika nadreaguje, więc u weterynarzy bywam, oj bywam. na wszelki wypadek muszę!

 

Nadwrażliwa jak moja tymczaska. U nas podobnie, ciągle u weterynarza z czymś a aktualnie u mnie w domu wszystkie zwierzaki są chore i każdy ma "coś" można się wykończyć na prawdę. Życzę siły i trzymam za Zośkę kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam, ja mam - rózgę. 

 

 

 

 

 

 

No dobra, żartowałam, jeszcze nie mam, ale pewnie skończy się na jakimś śmierdzącym gryzaku. Kiedyś na każdą możliwą okazję dostawała piłki, ale od czasu kiedy przestała je gryźć i rozwalać, kilka razy dziennie się o jakąś potykam, więc na razie z piłkami mam spokój.

 

 

Hehe :)

a ja mam zawsze problem z prezentem bo: jak gryzak to musi dostać cała czwórka a moja Cukrzyca nie może nic jeść pomiędzy posiłkami więc jak to tak, że trójka dostanie a ona nie, więc albo z gryzaków rezygnuję albo dostają je w porze posiłku. Pomijam fakt, że dwa starce mają problem z ząbkami więc kończy się na Rodeo :) bo to mięciutkie...

A piłki z kolei to byłoby spełnienie marzeń najskrytszych Ciapka, ale jak piłka no to się bawić natychmiast idziemy! Niestety Ciapek musi mieć ograniczony ruch. I tak to u mnie jest, tak źle i tak nie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No to ja się pochwalę moją 10,5 letnią staruszką po ktorej wieku nie widać, mawet zęby ma białe do samych dziąseł.

A jak tu się dodaje zdjęcia?

 

w okienku pisania jest ikonka zdjęcia, poniżej uśmiechniętej buźki. Zdjęcie trzeba wcześniej podlinkować i tam ten link skopiować :)

Link to comment
Share on other sites

Biedny, głodzony piesek, opadł z sił w tym oczekiwaniu.


U mnie chyba wszystko działa dobrze.

 

 

Ona zemdlała z głodu! a Mlagos zdjęcia robi :D

 

W pracy dogo działa mi dobrze, ale na zdjęcia musicie poczekać bo mi się laptop zepsuł ;/ powędrował do serwisu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...