Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

[quote name='katasza1']I nie wiem czy w autobusie znajdzie sie miejsce na taki duzy transporter.[/QUOTE]

a widziałaś wymiary?
ustawiasz go na siedzeniu wzdłuż -odległośc między oparciami foteli jest zawsze większa niż 60 cm - inaczej autobus byłby tylko dla dzieci i niskich kobiet;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']a widziałaś wymiary?
ustawiasz go na siedzeniu wzdłuż -odległośc między oparciami foteli jest zawsze większa niż 60 cm - inaczej autobus byłby tylko dla dzieci i niskich kobiet;)[/QUOTE] Nie przekonuje mnie stawianie transportera na fotelu- jedno mocniejsze hamowanie i transporter spada...
Poza tym może i lekki ale proszę wyobrazić sobie matkę z wózkiem, wielką walizą, torbą podręczną, klatką kennelową (złożoną co prawda) i oczywiście dzieckiem i psiakiem. Do tego miałaby dojść plastikowa klatka, a po dojeździe muszę dojść jeszcze jakieś 300m na postój taksówek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']a poza tym jak pies jest nienauczony to moze sie bac zamkniecia w transporterze. moj by sie nie dal zamknac.[/QUOTE]

Dokładnie. Zwłaszcza że jesteśmy dopiero na początkowym etapie przyuczania do klatki kennelowej.

Edited by xxxkiniaxxx
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Dnia 31.05.2013 o 17:44, xxxkiniaxxx napisał:

Wielokrotnie jeździłam sama z synkiem (3 i pół roku), ale w tym roku jedziemy z naszą małą sunią (35cm w kłębie).
Podróż trawa dość długo, ale w nocy (ok. 10godzin od 22 do 8rano).
Mam nadzieję, że ktoś podpowie jak przygotować się do tej podróży? :)

Będzie  ciężko dziecko ma swoje prawa .A o psiaki też trzeba  dbać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, waldek678 napisał:

Będzie  ciężko dziecko ma swoje prawa .A o psiaki też trzeba  dbać.

Takie masz hobby,waldek678,żeby wybijać posty kilkuletnie,albo I kilkunastoletnie,jak ten drugi,z 2006 roku????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...