Jump to content
Dogomania

moje skarby


kikou

Recommended Posts

Majeczka była bardzo wyjątkowa, taka rozczulająca w tej swojej demencji... każdego ranka rozglądała się z pytającą minką: "...o cholerka gdzie ja jestem? znowu nowe twarze i nowe psie mordki...ale w sumie tu chyba też jest miło.." bardzo dużo chodziła jak na starszaczke, lubiła spacerować.. dłuższy czas miała "narzeczonego" Bennego - piranię, też psiaczka trochę niepełnosprawnego umysłowo, który gryzł wszystkie inne pieski i ludzi - każde stworzenie, które usiłowało go dotknąć, tylko Majeczki nie gryzł i tak sobie spacerowali we dwoje, Majka prowadziła, a on tuptał za nią.. czasem tylko wokół stołu..ale sprawiało im to radość to najważniejsze, nawet często spali w jednym koszyczku..
miała szczęście maleńka bo całe te prawie 3 lata jak z nami mieszkała nigdy poważnie nie chorowała..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marcelek to był na pewno taki ;) "podwórkowy cwaniak" mimo że niewidomy nie daje sobie w kasze nadmuchać..
a Elik jest bardzo delikatny, bardzo nisko w hierarchii, stosunkowo długo się aklimatyzował ale w tej chwili odnajduje się bardzo dobrze..
postanowiłam sobie solennie więcej tu pisywać o psiaczkach ale akurat Chojruś strasznie chory i znowu nie ma czasu..
dziadzio Bruno pięknie dziękuje za wsparcie, on jest taki słodki łagodny misio jak Saszeńka była, przyjdzie się pokiziać a poza tym jak aniołek, nigdy nawet najmniejszych problemów nie sprawia..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[SIZE=2][COLOR=#0000cd][FONT=comic sans ms]Kikou! Jedna trzecia z mojego bazarku "OCZKO" będzie przeznaczona psiaków staruszków przebywających pod Twoja opieką.

Nieustannie proszę, proszę, proszę, proszę o podnoszenie bazarku:[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][B][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-DODATKOWE-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Chojraka-Ch%C5%82opak%C3%B3w-Skarpety-do-12-08"][COLOR=#008080]
[/COLOR][/URL][/FONT][/B][FONT=comic sans ms][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-DODATKOWE-KSI%C4%84%C5%BBKI-dla-Chojraka-Ch%C5%82opak%C3%B3w-Skarpety-do-12-08"][COLOR=#ff0000]OCZKO" - DODATKOWE KSIĄŻKI dla Chojraka-Chłopaków-Skarpety do12.08.[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Droga Kikou! Chciałabym przesłać pomoc dla Twoich stareńkich psich podopiecznych.
Z mojego BAZARKU "OCZKO" uzbierało się dokładnie [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=4][B]400 zł [/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms]na leki i specjalistyczną karmę dla [B]bezdomnych, [/B]starych piesków pod Twoją troskliwą opieką.[/FONT][/SIZE][/COLOR]


[COLOR=#ff0099][SIZE=4][FONT=comic sans ms]*** Właśnie przelałam 400 zł z Bazarku "Oczko" na konto wskazane przez Kikou.[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Proszę o potwierdzenie otrzymania przelewu tutaj na wątku oraz na wątku Bazarku "Oczko":[/FONT][/SIZE][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-KONIEC!-ROZLICZAMY!-dla-staruszków-Skarpety-do-12-08-godz-20"]
[COLOR=#0000cd]klik: "[/COLOR]OCZKO" - KONIEC! ROZLICZAMY! - dla staruszków, Skarpety do 12.08, godz.20.[/URL]
[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Bardzo cieszę się, że udało się pomóc psim starowinkom![/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#800000][B][SIZE=4][FONT=comic sans ms][SIZE=5][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a69148888034abe8.html"][IMG]http://images54.fotosik.pl/9/a69148888034abe8m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Edited by Monika z Katowic
informacja o przelewie
Link to comment
Share on other sites

ale się cieszę, że zaglądacie, że Jesteście z nami:Cool!::Cool!:
:iloveyou:[COLOR=#ff0000][B]bardzo dziękuję [/B][/COLOR]:iloveyou:

już pisałam na wątku bazarkowym Moniki, że z otrzymanych pieniędzy zostało zamówione dietetyczne jedzonko, które najchętniej stosujemy - taki intestinal delikatny w kierunku trzustki stworzony ale również dla wątrobowców dobry i tym bardziej ciut zdrowszych starowin. Jak się zamawia odrazu dwa worki to jest ciut taniej na kilogramie :) jak tylko dojdzie wstawię fotkę rachunku.
To wielka pomoc i jestem bardzo za nią wdzięczna -
równie gorąco dziękujemy Pani P.B za wsparcie Bruńcia.

A Pani Mari odgrażała się, ze ma dla nas karsivan niemiecki i... zapomniała ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

 

- najbardziej niegrzeczny jest Munio Mulfonio - diabełek wcielony z buziakiem aniołka.... co chwilę na kogoś szczeka, co chwilę coś mu się nie podoba, nieraz juz jakiegoś kolegę za nosa złapał. Najbardziej nie cierpi śleputka Marcelka, zaczepia go zaciekle, a tamten jest 4 razy większy, więc o nieszczęście łatwo. Trzeba "koguciki" od siebie separować. Ale jak potem wtuli ten pysio pluszowego misia... to od razu sie zapomina że jest taki niedobry. Munio strasznie lubi być na rączkach ale trzeba wtedy spacerować bo nudzi mu się w jednym miejscu ale kiedy się chodzi to ogląda świat z góry.
9f9efc9372e27ff8gen.jpg
5b44e304926b4c49gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

stuletni Edziuszek.. grzeczniutki skarbeczek, zrobił się z niego taki wysuszony jak jesienny listek staruszek - najmniej je, a podczas szykowania jedzenia najgłośniej szczeka, troszkę mnie to śmieszy bo on szczeka jaby sam chciał zjeść ta całą balię jedzonka.. a potem dziubie jak kurczaczek
a2f4eadc625eb11cgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']ale się cieszę, że zaglądacie, że Jesteście z nami:Cool!::Cool!:
:iloveyou:[COLOR=#ff0000][B]bardzo dziękuję [/B][/COLOR]:iloveyou:

już pisałam na wątku bazarkowym Moniki, że z otrzymanych pieniędzy zostało zamówione dietetyczne jedzonko, które najchętniej stosujemy - taki intestinal delikatny w kierunku trzustki stworzony ale również dla wątrobowców dobry i tym bardziej ciut zdrowszych starowin. Jak się zamawia odrazu dwa worki to jest ciut taniej na kilogramie :) jak tylko dojdzie wstawię fotkę rachunku.
To wielka pomoc i jestem bardzo za nią wdzięczna -
równie gorąco dziękujemy Pani P.B za wsparcie Bruńcia.

A Pani Mari odgrażała się, ze ma dla nas karsivan niemiecki i... zapomniała ;) :evil_lol:[/QUOTE]

nie zapomniała, tylko przeoczyła odpowiedź, żeby wysłać:shake::oops:
zawsze na widok Muniowych zdjęć tracę głowę, fotki tak cudne i wzruszające, że jestem przekonana, iz tej babie, co go na eutanazje przywiozła Minio jest winien ogromną, dozgonną wdzięczność!!!!
rzecz jasna dlatego, że dzięki temu do Ciebie - kikou - Aniele trafił
i Edzio też słodziak cudny !!!!

leki wyślę jutro! :)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj dostaliśmy super paczuszkę od Moniki, bardzo dziękujemy!!

takie malutkie pychotki to tylko chudemu Globusikowi sie trafiły, on z tym swoim kiepskim przyswajaniem je bardzo często w ciągu dnia małe porcje... w każdym razie był zachwycony, jak zjadł z miseczki to zaglądał jeszcze do pustego opakowania :)

63460e2886308f63gen.jpg
8f052c14c0588261gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...