Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Psy - pilne adopcje

Pola - zwykła polna suczka - ULTRA pilnie szukamy dla niej schronienia!!!

Recommended Posts

[B][FONT=arial][COLOR=#0000cd][/COLOR]UWAGA!!! Dostałyśmy zgłoszenie o suczce, która oszczeniła się gdzieś na wsi przy opuszczonej stodole :-( Okolice Mińska Mazowieckiego. Potrzebujemy NA GWAŁT tymczasu dla suczki - dla szczeniaków mamy już lokum. Najlepiej właśnie w tych okolicach - Mińsk, Tłuszcz - ewentualnie Wołomin, Zielonka, Ząbki - to nasze tereny. Zapewniamy finansowanie opieki weterynaryjnej, sterylkę oraz karmę. Mamy kontakt do rolnika, który zgłosił nam sprawę i stara się choć trochę pilnować psiaków. Niemniej - wiadomo - na wsi takie psy nie mają życia!!! [COLOR=#0000cd]

[/COLOR]F[COLOR=#0000cd][/COLOR]otki suczki można zobaczyć na naszym profilu facebookowym - jeszcze nie rozkminiłyśmy, jak się wstawia [COLOR=#0000cd][/COLOR]tutaj zdjęcia:
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.529555153768059.1073741864.473325622724346&type=1[/URL][/FONT][/B]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sunia na razie bezpieczna - choć bardzo ciężko było ją złapać. Maluchy zupełne dzikuski, też już zabezpieczone. Sunię wzięła pod opiekę fundacja Ostatnia Szansa, tam ją wysterylizują i szukamy domu stałego. Maluchy na razie w króciutkim DT do czwartku - potem jeden do Domu Tymianka, drugi do nas. Także jaaakoś się udało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×