Jump to content
Dogomania

Problem prosze o pomoc go zaraz nie wytrzymam -_-


d1997pl

Recommended Posts

[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Witam [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]mam problem z psem pinczer miniaturka (ratlerek) pies potrafi doprowadzic do szalu -_- a wiec moze przedstawie sytuacje ktora jest najgorsza [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Dzis przyjachala rodzina z psem taki malutki podoby do mojego tylko ze bialy i dluga siersc czy wlosy xd i o to co robi mój pies DUPCY GO !!!! ten biedy 6 miesieczy piesek sie go boi i ucieka . A mój pies mimo ze go zatrzymuje wyrzucam z pokoju na pare minut nic se z tego nie robi . Jak go wpuszczam do pokoju co robi zapytacie ? a wiec DUPCY !!!. ***** ja juz nie mam sil do tego psa inne psy sa spokojne itp. a ten mam siajbe -_-. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]drugi problem to jak go wziolem do pokoju ze soba zeby sie nie czul samotny to on kur... cale jeba... 2 godziny piszczy no mam ochote wziasc siekiere i go pokroic ( nie no zart ) ale ile mozna on ma chyba adhd [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]A i jeszcze jedno. Moj pies jak jem obiad czy leze na sofie tez piszczy caly czas potrafi nawet 4 godziny -_- wypuszczam go na pole , przynosze legowisko , zabawki ale co z tego on woli wkurwiac ludzi -_-[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Ja już nie mam sil nawet kiedy mysle ze chce sie bawic albo cos i np rzucam mu pilke wtedu ucieka WTF !!![/FONT][/COLOR]


[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]PROSZE O POMOC BO ZARAZ MNIE KREW ZALEJE [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]sry za bledy ale pisze to na szybko[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...