Jump to content
Dogomania

Dżamal już w DS :))). Dziękuję WiosnoA !


toyota

Recommended Posts

Cześć! Jestem nie pierwszy raz na dogo jako obserwatorka, ale pierwszy jako zarejestrowana na forum. Mam kilka rzecze, które mogłabym przekazać na bazarek (sukienki, buty). Bardzo żal mi biedaka. Szkoda, że nikt nie jest zainteresowany jego adopcją. Jeżeli bylaby szansa na hotel dla niego mogłabym go co m-c wspierać 20 zł. Na ten czas mogę tyle zaoferować. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć Toyota:) Pewnie nie wiesz bo skąd, ale kiedyś rozmawiałyśmy przez tel. Temat dotyczył Małej Mi. Jestem z Słupska. Może sobie przypomnisz;))
Mam nadzieję, że się uda pomóc Dżamalowi.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam oczywiście, chciałaś dać Małej Mi BDT ! Mała Mi to miała wielkie szczęście, trafiła od razu do DS w dodatku znalazły się osoby, które ją bezpłatnie do tego domu zawiozły. To jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241054-Mała-Mi-już-w-DS[/URL]-)-!

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku. Nie wiem, czy kojarzycie : jakieś 30 i kilka lat temu, była chyba czechosłowacka dobranocka o dwóch terierach (białym i czarnym) na długich łapkach - Dżamal po obcięciu całkiem jak wyjęty z tej bajki.

Link to comment
Share on other sites

Już pisałam wcześniej,że Dżamal mi bardzo przypomina wyglądem moją tymczasowiczkę Kamę.Kama też była tak skołtuniona jak Dżamal ale nie mam fotek:

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058623_img_0156.jpg[/IMG]

Tu Kamusia już u mnie w BDT po obcięciu.

Czyż nie są podobni?

[IMG]http://imageshack.us/a/img17/2285/ewa23.jpg[/IMG]

Jeżeli ktoś ma chęć i czas to może pooglądać fotki Kamy i poczytać wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-Kama-kud%C5%82ata-sunia-ju%C5%BC-nie-spogl%C4%85da-smutnie-za-krat-ma-najcudowniejszy-DS/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Kama prześliczna:loveu:

Anula masz teraz jakiegoś psiaka w BDT?[/QUOTE]
Teraz nie mam.Trochę skomplikowało mi się życie po wyadoptowaniu pudelki Sary.Mamy wymieniane rury od wody,ulica rozkopana a przed chałupą krajobraz księżycowy mam.Muszę położyć kostkę a przede wszystkim dążyć do tego aby brama wjazdowa była zamknięta,a to jest możliwe dopiero po położeniu kostki,a kiedy to nastąpi trudno wyczuć - robi się.Jak tylko dojdę do ładu z krajobrazem to jakaś bida na bank trafi do mnie.
Na dzień dzisiejszy tylko wspieram psiaki finansowo wg.moich możliwości.

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Teraz nie mam.Trochę skomplikowało mi się życie po adopcji pudelki Sary.Mamy wymieniane rury od wody,ulica rozkopana a przed chałupą krajobraz księżycowy mam.Muszę położyć kostkę a przede wszystkim dążyć do tego aby brama wjazdowa była zamknięta,a to jest możliwe dopiero po położeniu kostki,a kiedy to nastąpi trudno wyczuć - robi się.Jak tylko dojdę do ładu z krajobrazem to jakaś bida na bank trafi do mnie.
Na dzień dzisiejszy tylko wspieram psiaki finansowo wg.moich możliwości.[/QUOTE]

Wspaniale, że planujesz pomóc kolejnemu psiakowi dając mu BDT.

Ja nie planowałam, ale jakoś tak wyszło, że jest u mnie Cindy.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście bradzo podobne psiaki, nawet oboje mają białe znaczenia na piersi.

A trudno było z DS dla Kamy ?


Dzisiaj był jeden telefon o Dżamala, ale pani niezdecydowana i chciała go dla dzieci: 1,5 roku i drugi nieco starszy smyk.
Myślała, że go sobie poogląda w schronisku w Bydgoszczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Rzeczywiście bradzo podobne psiaki, nawet oboje mają białe znaczenia na piersi.

A trudno było z DS dla Kamy ?


Dzisiaj był jeden telefon o Dżamala, ale pani niezdecydowana i chciała go dla dzieci: 1,5 roku i drugi nieco starszy smyk.
Myślała, że go sobie poogląda w schronisku w Bydgoszczy...[/QUOTE]
Nie było trudno,wręcz przeciwnie,sporo telefonów ale wybraliśmy najlepszy domek z możliwych.I faktem jest,że jest to cudowny dom o wspaniałych sercach do zwierząt.Na moją prośbę,Państwo pomagają finansowo psiakom w potrzebie.Wiedzą o Dżamalu i obiecali pomoc w szukaniu mu DS.Żałują bardzo,że nie mogą go przygarnąć ze względu na warunki mieszkaniowe,gdyby posiadali dom,Dżamal już by był u nich.To tak w skrócie opisałam maila jakiego otrzymałam od Państwa.

Link to comment
Share on other sites

Guest mager51

Zarabiam pieniądze tu:

[url]http://www.learnmoneystrategy.com/JohnTayds/[/url]

zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Wyróżnienie wygaśnie 4 czerwca, a miałam nadzieję, że będzie dużo telefonów, a tutaj cisza, aż się wierzyć nie chce :-([/QUOTE]
Jeżeli jest możliwość przedłużenia ogłoszeń i wyróżnienia to ja pokryję koszt.Proszę dać mi znać na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...