Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa psów rasowych PRESTIGE 2013 - 1-2 czerwca, Leszno


Dioranne

Recommended Posts

Wystawa odbedzie sie na terenie [color=#000000][SIZE=3]Park przy CSS ul. Szybowników 28

[SIZE=2]Pytanie -czy pod ten park jedzie jakas komunikacja miejska od PKP? Przyjedziemy pociagiem, jak bedzie ładna pogoda to mozna sie przejśc, ale jak bedzie padac to srednio mi sie taki spacerek widzi[/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='musia']z pkp na wystawę - taksówką 12 - 14 zł.[/QUOTE]


jestes pewna ? z tego co pamietam taksowki w Lesznie sa bardzo drogie (duzo drozsze niz we Wroclawiu), raz sie pzrejechalam z PKP do hali Trapez i za tak krotki odcinek zaplacilam majatek

Link to comment
Share on other sites

Zależy, jaka taksówka. Ja jeździłam Mini Taxi ze szpitala na Zatorze i płaciłam zawsze w granicach 18-21zł. Bądź co bądź jest przejechanie całego miasta. Hala Trapez jest też na drugim końcu Leszna patrząc od strony PKP i Zatorza. Myślę, że na lotnisko byłoby taniej, do Strzyżewic (jeżeli nie ma korków) z dworca można dojechać w około 10-15 minut z tego co pamiętam - dawno tam nie byłam. ;)

Link to comment
Share on other sites

CSS - Centralna Szkoła Szybowcowa. Osobiście rozumiem, że wystawa odbywa się tradycyjnie w tym samym miejscu. Chociaż to pole dla mnie parkiem ciężko nazwać, a z tego co wiem żadnego parku tam nie budują. Jedynie tunel aerodynamiczny. :lol:

Link to comment
Share on other sites

My na razie mamy potwierdzenie emailowe tylko, nie wiem czy bedzie jakies inne...
Dioranne- dzieki za link do autobusików, chyba nr 2 kursuje na tej trasie ? czy u Was wymagane sa bilety dla psów w autobusach miejskich? bede raczej bez transporterka

Link to comment
Share on other sites

Biletów z tego co pamiętam nie ma, ale pies musi być na smyczy i w kagańcu, a także nie może być umieszczany na miejscu siedzącym i nie może przeszkadzać innym pasażerom. Nigdy nie jechałam autobusem do Strzyżewic, więc ciężko mi to określić. Zapytam się, jednak znajomej, która mieszka w Strzyżewicach i codziennie dojeżdża do szkoły, więc może coś na ten temat wie. Ja jechałam MZK tylko szóstką, trójką i dziesiątką. Z innymi nie mam doświadczenia. ;)

Link to comment
Share on other sites

Numerki od jakiegoś czasu były do odebrania w sekretariacie,ale jak w tym roku będzie,to nie wiem.Powinno przyjść jeszcze jedno potwierdzenie z informacją co z tymi numerkami,bo na tym pierwszym,to nawet nie ma jeszcze numerka ;).

Link to comment
Share on other sites

Na stronie oddziału jest już:

Spis wystawców
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/spiswystawcow_2013.pdf[/URL]

plan sędziowania - sobota
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/plansobota_2013.pdf[/URL]

plan sędziowania - niedziela
[URL]http://www.zkwp.leszno.pl/planniedziela_2013.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Optymizmem mnie to nie napawa powiem szczerze..zwykle baski sa blizej poczatku, ciekawe czy na powrotny "normalny " pociag zdąze...hm... "normalny" to tylko 2 przesiadki:cool3:
ale moze dla odmiany jakis póxniejszy znade, zeby nie wyjeżdzac w piatek po południu /na 7 rano w Lesznie/-nasze kochane pkp .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...