Jump to content
Dogomania

Czy pies może mieć stulejkę?


Buldożer

Recommended Posts

[cool][czesc] psiarze. Mój pies, Rajzer (moje dziecko mówi Łajzeł) od tygodnia nie może się wylać. Staje co 5 metrów pod krzakiem, podnosi łapę i nic nie leci. Podczas sikania bardzo piszczy. Czy to może być stulejka? Pies jest buldogię, dużym, popielatym owczarkiem niemieckim. Chciałem iźć z nim do vveterynarza, ale dziewczyna powiedziała, że to od karmy pedogree i zaczęła karmić go karmą Frolics Canin. Nie wiem, czy to pomoże, ale dziwczyna jest na sztudiach wetenyranjnych i powiedziałe, że sie zna. Dejcie mi poradę, czo mam zrobić. PS.TO PRAWDA

PS.2. Mogą być błędy, ale piszę z telefonu przez aplikację swype.

Edited by Buldożer
Link to comment
Share on other sites

to jest buldogiem czy owczarkiem? Na pewno nie jest to od karmy (aczkolwiek radzę zmienę bo obie są paskudne pod względem składu). Lepiej iść do weta, bo to może być jakieś zapalenie, ciężko zdiagnozować cokolwiek przez internet. Koleżanki radzę nie słuchać bo gada totalne bzduty (mam nadzieję że nigdy nie trafię na taką wet.)

Edited by razed_in_black
Link to comment
Share on other sites

idź z psiskiem z rana do weta, bo jeśli nie może się załatwić to cały ten mocz gromadzi mu się w brzuchu. a pęcherz też ma swoją wytrzymałość.
a karmę z pedigree faktycznie zamień, chociażby na britta, ale nie ze wzgledu na sikanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...