Jump to content
Dogomania

Znacie dobrą, uczciwą i w 100% "czystą" fundację/stowarzyszenie ??? (Wawa)


Hej

Recommended Posts

Zastanawiam się nad wolontariatem. Szukałam informacji o fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach. Jestem zszokowana!
Są oskarżenia o uśpienie, zaniedbanie i w konsekwencji śmierć zwierzęcia, "znikanie" zwierząt, bezprawne odebranie zwierzęcia i najprzeróżniejsze podejrzane działania.
Nie mam zamiaru nikogo oczerniać oczywiście.

Zna ktoś taką na prawdę dobrą organizację? W Warszawie najlepiej.

Co mogę zaoferować:
- transport zwierząt i rzeczy, mam własny samochód
- pomoc w różnych akcjach, interwencjach (w zależności mojego grafika w pracy, nie zawsze mogę)
- pomoc w socjalizacji, pielęgnacji, wyprowadzaniu
- jestem otwarta na propozycje


A co chciałabym w zamian:
- przede wszystkim zdobycie doświadczenia bezpośrednio ze zwierzętami (zarówno z psami jak i kotami)
- możliwość obserwowania pracy bardziej doświadczonych ludzi i nauki od nich, nie ukrywam, że chcę się jak najwięcej nauczyć z zakresu behawioru, problemów zwierząt przed i po adopcji itp.

Nie mogę być DT ponieważ mam już w wynajętym mieszkaniu 2 koty i psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jest fundacja, godna zaufania ale w okolicach Warszawy. Siedziba fundacji z mniejszymi psiakami mieści się w Jabłonnie a schronisko prowadzone przez fundacje w Nowym Dworze Mazowieckim :) Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych - pod taką nazwą możesz ich wyszukać na fb. A ich strona : [url]www.fundacjapsom.pl[/url] Tutaj ja na fb, jakbyś chciała się o coś zapytać :) Tam bywam częściej : [URL]https://www.facebook.com/?ref=logo[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...