Jump to content
Dogomania

Moja Dalia...


malagos

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Ciekawe kto decyduje tak właściwie o losach spanielko-maltanki..Babcia czy wnuczka..A może jeszcze kto inny...Szkoda psiny..niepotrzebni moga odejść...
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taa.... ta rodzina jest dziwna, jakaś taka skłócona. Na razie poczekam, bo coś mi tu nie pasuje. Starsza pani mieszka na piętrze, na dole domu jej syn z żną i córką, tą właśnie 17-latką, to dlaczego babcia mówi, ze to ona musi się zajmować psem, skoro widzę, ze nie tylko?.... I jak Tomek miał zrobić zdjęcia, to do godz. 15, póki nikogo nie ma w domu z domowników, a jak się dom znajdzie, to babcia powie, ze sunia uciekła......
Eh, chyba fałszywy alarm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Chyba baba poza plecami rodziny chce pozbyć się psa.
A może zagadać kogoś z pozostałej części rodziny ?[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Dobrze by było. Tylko trzeba uważać, żeby potem babcia nie "uciekła" ;)[/QUOTE]

oj, współczuję im - taką babcię mieć w domu....

Link to comment
Share on other sites

moze babcia wiekowa jakas i dlatego taka...moze zazdrosci, ze psem sie zajmują a nie nia, bo moze tam faktycznie jakis konflikt czy cos...róznie to bywa..

ale jeśli to tylko jej fanaberia to:

babci zrobić zdjecia :diabloti: i postraszyc ze poszukacie jej nowego domu ....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posadziłam jakiś czas temu karpy dalii, zawsze je lubiłam. Ale nie powiem inaczej o tych kwiatach, jak Dalijki, nie dalie..... Rano podlewałam ogród, i na te dalie, które ślicznie rosną, patrzyłam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Posadziłam jakiś czas temu karpy dalii, zawsze je lubiłam. Ale nie powiem inaczej o tych kwiatach, jak Dalijki, nie dalie..... Rano podlewałam ogród, i na te dalie, które ślicznie rosną, patrzyłam....[/QUOTE]

:-( takie to smutne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Posadziłam jakiś czas temu karpy dalii, zawsze je lubiłam. Ale nie powiem inaczej o tych kwiatach, jak Dalijki, nie dalie..... Rano podlewałam ogród, i na te dalie, które ślicznie rosną, patrzyłam....[/QUOTE]
Małgoś... :glaszcze:

Kwiaty bywają takie symboliczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

To teraz sobie wyobraź co by było, gdyby nie było innych machających ogonkami w domu. Tylko pustka, żal, smutek i czarna dziura :( Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. I nie rozumiem ludzi, którzy trwają w żałobie, choć oczywiście uznaję ich rację, bo każdy z nas jest inny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...