Jump to content
Dogomania

Moja Dalia...


malagos

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otóż to.
Czasem myslałam, co będzie, jak którejs z moich suczek zabraknie? Nutka ma 10 lat, Sonia ok. 14, Zulka dobrze ponad 10... Moze wezmę starą jamnisię na dożycie ze schroniska, może jakaś nieporadną kalekę, może....
Milka weszła sobie w tę lukę, ot tak, z marszu.

Edited by malagos
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Piękna historia. Taki właśnie jest los - robi co chce - morelowe pudliczki do innych domków wysyła, a szczeniaki w worku podkłada tym, którzy nie przejdą obojętnie.
A nam przychodzi jedynie się z nim, z tym losem naszym godzić.[/QUOTE]

mogę tylko zacytować i podpisać się pod tym...

[quote name='malagos']Otóż to.
Czasem myslała, co będzie, jak którejs z moich suczek zabraknie? Nutka ma 10 lat, Sonia ok. 14, Zulka dobrze ponad 10... Moze wezmę starą jamnisię na dożycie ze schroniska, może jakaś nieporadną kalekę, może....
Milka weszła sobie w tę lukę, ot tak, z marszu.[/QUOTE]

moje stadko 10+... to i liczba sztuk, i liczba lat.... prawie każde -naście już ma....
za to jeden z najmłodszych już ponad rok za TM :(
tak to los obdziela po swojemu...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nadal stawiam miseczkę Dalii na stole, jak nakładam obiad - Jej była granatowa. Nadal wychodząc z domu na dwór, wołam "Chodźcie na spacer, Nutka, Zulka, Dalia!" .... Nadal Nutka biegnąc ze szczekaniem do płotu, ogląda się na wsparcie Dalii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Oczywiście nadal stawiam miseczkę Dalii na stole, jak nakładam obiad - Jej była granatowa. Nadal wychodząc z domu na dwór, wołam "Chodźcie na spacer, Nutka, Zulka, Dalia!" .... Nadal Nutka biegnąc ze szczekaniem do płotu, ogląda się na wsparcie Dalii.[/QUOTE]

To musi potrwac...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Robiłam dziś porządki w ogrodzie i kopnęłam mały pieniek. Odruchowo poszukałam Dalii, bo ona uwielbiała takie kopanie, czy to piłeczki, czy drewienka, czy zabawki - przynosiła i kładła przy moich nogach. Ale i Nutka się rozglądała, zdziwiona, ze Dalia nie biegnie, nie chwyta drewna i Nutka zawsze ją obszczekowała jazgotliwie, i próbowała odebarac zabawkę. Dziś sama Nutka nie podjęła zabawy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Czas mija, ale nie koi bólu....[/QUOTE]

oj, prawda to.....

[quote name='Nutusia']Ja dojrzewam z dnia na dzień, co nie zmienia faktu, że nie ma magicznego opatrunku na krwawiące po stracie serce. Jak mawia nasz ukochany wet - najskuteczniejszy jest dr Czas...[/QUOTE]

dr Czas wcale nie jest skutecznym lekarzem..... :(
ktoś kiedyś napisał, że ból nie mija, tylko my się do niego przyzwyczajamy, uczymy się z tym żyć

pomaga świadomość, że człowiek nie jest z tym sam - i dlatego jesteśmy tu z malagos.....

Link to comment
Share on other sites

I za to Wam dziekuję i Was kocham.
Jutro idę obejrzeć tę maltankę, którą staruszka chce oddać. ale dlaczego tak po kryjomu przed rodziną? I czy to jeszcze aktualne?.....
A Gosia Osa z Kociego Świata dzwoni i pyta, czy nie chcę suni 16-letniej shih tsu na dożycie......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']I za to Wam dziekuję i Was kocham.
Jutro idę obejrzeć tę maltankę, którą staruszka chce oddać. ale dlaczego tak po kryjomu przed rodziną? I czy to jeszcze aktualne?.....
A Gosia Osa z Kociego Świata dzwoni i pyta, czy nie chcę suni 16-letniej shih tsu na dożycie......[/QUOTE]
Maltanka okazała się ... spanielką, a pani chce ja i tak oddać. Dziwne, bo wieczorem widziałam młodszą wnuczkę pani (dziewczyna 17-letnia) z sunią na spacerze, czyli nie tylko babcia się psem zajmuje?......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...