Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

[quote name='natalia.aleksandrov']dziękuję :) nie straszcie mnie trojaczkami :P bo zejdę na zawał, dwa to i tak dużo pracy będzie... ale cieszymy się z Denisem strasznie! tyle że wymusza to na mnie odsunięcie się od interwencji... niestety :([/QUOTE]

Natalia, teraz musisz się skupić przez jakiś czas na czymś innym, jak to mówią: są rzeczy ważne i ważniejsze. A do zwierzaków wrócisz, nie wątpię w to :)

Przepraszam za off'a, ewu poprosiła o rozesłanie wątku,bo jutro wywózka 7 szczeniaków do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja teraz beznadziejnie się udzielam bo pomagałam córce w przeprowadzce a dodatkowo mam u siebie 18-miesięcznego wnuka.
Zapomniałam jak się niańczy dzieci ale uwierz mi Natalia nic nie daje takiej radochy człowiekowi jak mała główka , która się tuli do mamy i babci bo w naszych ramionach jest najbezpieczniej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja teraz beznadziejnie się udzielam bo pomagałam córce w przeprowadzce a dodatkowo mam u siebie 18-miesięcznego wnuka.
Zapomniałam jak się niańczy dzieci ale uwierz mi Natalia nic nie daje takiej radochy człowiekowi jak mała główka , która się tuli do mamy i babci bo w naszych ramionach jest najbezpieczniej:)[/QUOTE]

jak ta mała główka zrobi osiemnastkę, to zobaczycie dopiero ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...