Jump to content
Dogomania

Psy na mojej drodze.


Mazowszanka13

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Może owa konkurencja się przyda do zabaw, wspólnych harców, po których i Luka... zeszczupleje ;) :)[/QUOTE]

Mam taką nadzieję, że po pierwszych dąsach wszystko się ułoży.
Luka nigdy w zyciu nie ugryzła żadnego psa, raczej jest tchórzliwa.
Tylko lubi straszyć konkurentki lecąc do nich z wrzaskiem i hamując w ostatniej chwili.
Ale jednak trochę boję się jutrzejszego dnia, bo na wieś wyjeżdzamy dopiero w sobote rano.

Chyba najlepiej dokonać zapoznania na ulicy i pójść razem na spacer.
[B]Co radzicie w tej kwestii ? [/B]Pytanie do Nutusi i malagos jako starych praktyczek w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

Mój sposób Ci się nie sprawdzi, bo ja podaję nowego TZowi przez okno sypialni (w tym czasie moje psy są zamknięte w domu). Potem wchodzę do domu, wypuszczając moją bandę. Następnie wypuszczam "nowe", żeby się rozejrzało po domu, a potem pojedynczo wpuszczam moje w kolejności od najspokojniejszych do najbardziej ucieszonych z przybycia "nowego".
Poza domem bałabym się przeprowadzić zapoznanie, bo nawet tylu rąk nie mamy, żeby smycze trzymać albo łapać towarzycho.

Ale specjaliści właśnie tak radzą - na ulicy, na neutralnym terenie, na smyczach i dopiero potem do domu.
POWODZENIA!

Link to comment
Share on other sites

Ota Fiona w całej ( chudej) okazałości:

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/998/0012rz.jpg[/IMG]

Założyłam jej osobny wątek, na który zapraszam :)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242724-Cudowna-FIONA-z-Przechowalni-w-Kozienicach-uratowana-przed-wywózką-do-schronu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Mattilu']Dzemikowy bazarek rzecz jasna:)[/QUOTE]

Bazarek jak najbardziej :multi: Mam zamiar w tym roku ostro wziąć się do roboty.

Na przednówku jem miody i dżemy sklepowe, bo moje się skończyły ( sprzedałam wszystko i nic nie zostawiłam :oops:).
Coś okropnego. One zupełnie pozbawione są smaku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='malagos']Wieczorkiem napiszę, brak mi jakos czasu....
Ten tytuł wątku byłby fajny (no i dość okrutny....) dal bloga szalonego kierowcy TIRów........[/QUOTE]

Masz rację malagos, tytuł dwuznaczny. Ale jest to wątek nie tylko dotyczący tymczasów, ale i innych psów, które spotkałam.
Były też spotkania tajemnicze, wręcz metafizyczne. Może kiedyś o tym napiszę.
A były i takie o których nie wspomnę, bo mi wstyd. Wszystkie te psy, którym nie pomogłam. Bo się bałam, bo nie wiedziałam jak...

Obawiałam się konfliktów Luki z młodą konkurencją, a tu proszę jaka zgoda :)
Ładnie się bawią, Fiona przepada za Luką i ją we wszystkim naśladuje, liże po pysku.
A czasami też wkurza swoją szczenięcą (!) natarczywością.

[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4262/0032tu.jpg[/IMG]

Tu odpoczynek po szaleńczej zabawie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...