Jump to content
Dogomania

Fundacja emir - kompromitujące fakty


Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']zalozycielka watku, nie przypuszczala ze watek obroci sie przeciwko nim, ukaze ich prawdziwe dzialania, nic dziwnego ze nie pokazuje sie na watku.[/QUOTE]

pewnie nie ma czasu - próbuje wyciągnąć forse na innym wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236930-Cierpi%C4%85cy-pies-reksio-czeka-na-operacj%C4%99-uchyka-odbytu?p=20095078#post20095078[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stzw']pewnie nie ma czasu - próbuje wyciągnąć forse na innym wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236930-Cierpiący-pies-reksio-czeka-na-operację-uchyka-odbytu?p=20095078#post20095078[/URL][/QUOTE]
watek z grudnia ub. roku z jednym postem, info moza otrzymac pod nr/ tel....
ciekawe dzialania, z takimi sie jeszcze na dogo nie spotkalam, osoba o tym nicku to tez swiezy nabytek na dogo, no chyba ze to juz ktorys nick, co tez nie nalezy do rzadkosci na dogo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']jak przeczytasz kilka stron wczesniej to sie dowiesz co ta handlara robi dla zwierzat, jest platnym DT w Niemczech, wspolpracuje z org. zarowno polskimi jak i niemieckimi. Musi sie starac zeby jej towaru nie zabraklo, bo wtedy nic do kieszeni nie wpadnie, a niemniaszek nie da nawet 5 euro na telefony do Polski. W Polsce juz wszystkie mosty za soba spalila. Znam tu wiecej takich co im sie pracowac nie chce, a zyja dzieki psom przywozonym z Polski lub z innych krajow Europy wschodniej i nie tylko.[/QUOTE]

moja sfrustrowana seniorko,proponuje isc na spacer z pieskiem bo widze szare komorki musisz dotlenic i zapominasz albo pomylilas ze ja to nie emirowka (nawet bym sie do nich nie przyznala),bo to co piszesz dotyczy wlasnie emira ,i ich wywozow psow ,ale znowu pomylilas nie o Niemcy chodzi.ojej jaka z ciebie juz stara seniorka.tam tez jest zoofilia laboratoria itd tak jak w Polsce
Moj niemiaszek ma dobrze ze mna a ja z nim,a co ty powiesz o swoim polaczku ,bardzo smutne ze takowego juz nie masz bo.............ojej ojej
znowu sie tobie kreci, u nas sa tylko BEZPLATNE DT (glodnemu chleb na mysli ,a co jestes platnymDT?) ,to co jest platne to pensjonaty i hotele.Jak mam pieska w pensjonacie to oczyiscie ze na loda na patyku mnie starczy Hi
Mosty spalone ,jakie? ,ten tylko jeden nad Odra juz zburzyli?nic nie wiem
no no zebys wiedziala psy sie cisna z Polski drzwiami i oknami ,nie mam juz tchu wiec ide na sloneczko sie opalac ,bo lubie jak moj niemiaszek robi komplementy.przykro ze taka sfrustrowana jestes ,nic tobie nie pomoge poszukaj sobie innego polaczka,a teraz za chwile ide na sloneczko
Poza tym przypominam ze ja to nie emirowka
i im sie mosty wlasnie spalily majac taka szefowa po wyrokach ojeje ojej (Watek o tym swiadczy dobitnie)apropo co zrobili w Klembowie jedna emirowka napisala ze schronisko zamkniete ?przeciez tylko sie u was kasa liczy i przeliczanie np.ile gmina da,ile hycel dostanie,ile jest z tego procenta,ile sie skapnnie na Hp,ile sie dostanie z interwencji,ile sie dostnie na chorego pieska w potrzebie.ojej ojej i tak wkolko jest z wami.Proponuje isc do roboty to beda pieniadze na psy,albo na dzieci?Staraja sie staraja ,pracowite mroweczki.
co do wspolpracy to co sie zagdza ,bo juz od 20 lat wspolpracujemy w zgodzie,czego mozecie nam ZAZDROSCIC ,bo u was jedno pieklo na ziemi,skandal goni nastepny ,afera goni nastepna,jak nie jedni skazani to musi byc obowiazkowo ,bo tak przystaje odwet ,nastepni skazani, i tak w kolko ta karazulela sie kreci. zasada stosowana" oko za oko,leb za leb" tylko klotnie wyzwiska grozby ,partyzantka ,wywyzszanie ojej instynkty jak z najnizszej poleczki.Szkoda ze nikt w tych klotniach miedzy-organizacycjynch nie pomyslal o psach!Wspolpraca to slowo ktore mozna tylko w leksykonie wyrazow obcych szukac.Ojejejejje
ps jak masz" romans " to na WP bo tutaj jest o dla przypomnienia FUNDACJA _EMIR_KOMPROMITUJACE _FAKTY

Link to comment
Share on other sites

xxxx52 tak za Odra wszystko za darmo,nawet zoofile maja pole do popisu.....Pamiętasz reklamę niemieckiego biura podróży z hasłem „Jedź do Polski, twój samochód już tam jest”. Chwyt poniżej pasa – na pewno. Ale czas na mały rewanż. „Jedź do Niemiec, twój pies już tam czeka”
Moze tam podzialasz,ze swoimi wspanialymi organizacjami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']xxxx52 tak za Odra wszystko za darmo,nawet zoofile maja pole do popisu.....Pamiętasz reklamę niemieckiego biura podróży z hasłem „Jedź do Polski, twój samochód już tam jest”. Chwyt poniżej pasa – na pewno. Ale czas na mały rewanż. „Jedź do Niemiec, twój pies już tam czeka”
Moze tam podzialasz,ze swoimi wspanialymi organizacjami?[/QUOTE]
ja nie emirowka popytaj sie ich "skompromitowanych"
a ty z kim wspopracujesz czy sie.....?

Link to comment
Share on other sites

ja też nie chcę się wtrącać w te jazdy, chciałabym tylko wiedzieć, jak to jest z likwidacja klembowa, czy się płaci i czy faktycznie schron jest zmaknięty lub zamykany. do kroćset, trudno o fakty na tym wątku, bo jak jedna cos napisze, to druga wchodzi i mówi, że tamta to się nie zna, albo kłamie. cholery można dostać!

Link to comment
Share on other sites

Srodowisko pro zwierzece w Polsce, pokazalo 3 x przed sejmem i ministerstwem rolnictwa z jaka determinacja potrafi walczyc o cierpienie zwierzat. Zwyciezyli! UBOJ RYTUALNY W POLSCE ZAKAZANY.
xxxx52 czas na was, pokazcie jak potrficie walczyc o zakaz zoofilii w Niemczech, nie wyobrazalnego cierpienia zwierzat podczas takich orgii. Gdzie twoja wrazliwosc i tych z ktorymi wspolpracujesz na cierpienia zwierzat?

Edited by Ada-jeje
blad
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Owszem głosowanie było po naszej myśli,ale to nie jest koniec..Jest jeszcze Senat,jest Prezydent..I pojawiło się oświadczenie
Naczelnego Rabina i jego grożby,że jak nie zostanie ubój zalegalizowany to on odejdzie...Nie jestem też pewny czy nasi posłowie,którzy głosowali w sposób po naszej myśli są wystarczająco silni,aby przyjąć ,,na klatę,, zarzut o antysemityżmie.Przełknąć porównywanie do Niemiec Hitlerowskich czy tez zapowiedż oddania sprawy do Trybunału Konstytucyjnego....
I jak serdecznie wnerwiła mnie dyskusja o mordzie na Wołyniu-tak byłem zadowolony z wyników głosowania w spr.uboju,a teraz jestem b.niespokojny..Nastroju też nie poprawia widok polityków z PSL-u..:angryy:
waldi481

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Owszem głosowanie było po naszej myśli,ale to nie jest koniec..Jest jeszcze Senat,jest Prezydent..I pojawiło się oświadczenie
Naczelnego Rabina i jego grożby,że jak nie zostanie ubój zalegalizowany to on odejdzie...Nie jestem też pewny czy nasi posłowie,którzy głosowali w sposób po naszej myśli są wystarczająco silni,aby przyjąć ,,na klatę,, zarzut o antysemityżmie.Przełknąć porównywanie do Niemiec Hitlerowskich czy tez zapowiedż oddania sprawy do Trybunału Konstytucyjnego....
I jak serdecznie wnerwiła mnie dyskusja o mordzie na Wołyniu-tak byłem zadowolony z wyników głosowania w spr.uboju,a teraz jestem b.niespokojny..Nastroju też nie poprawia widok polityków z PSL-u..:angryy:
waldi481[/QUOTE]
Zostawmy to Tym madrzejszym , ktorzy sie do tej pory tym tematem zajmowali, ktorzy poswiecili wiele godzin, dni a moze nawet miesiecy pracy, badzmy nadal jednomyslni, w ograniczeniu cierpienia zwierzat i nadal ich wspierajmy jesli zajdzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Owszem głosowanie było po naszej myśli,ale to nie jest koniec..Jest jeszcze Senat,jest Prezydent..I pojawiło się oświadczenie
Naczelnego Rabina i jego grożby,że jak nie zostanie ubój zalegalizowany [U][B]to on odejdzie.[/B][/U]..
waldi481[/QUOTE]

Mam się martwić teraz czy za chwilę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ja też nie chcę się wtrącać w te jazdy, chciałabym tylko wiedzieć, jak to jest z likwidacja klembowa, czy się płaci i czy faktycznie schron jest zmaknięty lub zamykany. do kroćset, trudno o fakty na tym wątku, bo jak jedna cos napisze, to druga wchodzi i mówi, że tamta to się nie zna, albo kłamie. cholery można dostać![/QUOTE]
My osobiscie nie rozpracowywalysmy Klembowa, wiec na ten temat nie chcemy sie wypowiadac nie posiadajac faktow na biurku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dla przypomnienia niedouczona seniorko, [B]tutaj sa FAKTY O FUNDACJI SFORA.
[/B][/QUOTE]
co to ma wspolnego z niedouctwem?Hm najwazniejsze ,ze ty jestes taaaaaaaaaaaaaaaaka madra
mam natomiast dla lepszej sprawnosci umyslu kilka pyatn z matematyki to bedziemy wiedzieli kto jest niedouczony i fantazjuje tj.z tymi 5 euro na telefony do Polski .Juz widze ze bawsz sie nawet w podziemna partyzantke i wiesz za ile telefonuje?ojej Starosc widze nie radosc.Poza tym jest takie powiedzenie "mozna cale zycie sie uczyc i tak glupim sie umiera"
Bujaj dalej w oblokach Hi:roflt:

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']My osobiscie nie rozpracowywalysmy Klembowa, wiec na ten temat nie chcemy sie wypowiadac nie posiadajac faktow na biurku.[/QUOTE]

Znowu zwalanie na innych ,przeciez ty pod spodnica dzwigasz emirowki ,i nie wiesz nic o pseuoschonisku w Klembowie ,przeciez Ty ponoc wszystko wiesz najlepiej?To po co je tak reklamujesz ,jak to wszystko co piszecie jest zwykla bujda,ciekawe jaki masz interes z tak zawzietej obrony?
A w Klembowie psy umieraja jak umieraly z przegrzania w tych skrzyniach .W gebach sa mocni wszyscy na watkach i wtedy jak niemieckie organizacje pomagaly tym nieszczesnikom a teraz co wielkie g...........,Ktos napisal ,zeby "lepiej psy pozdychaly w schronisku niz pojechaly na zachod Europy" widze ,ze ten kurs samoredukcji psow bardzo przypadl wam do serca

Ponoc zamkniete schronisko ,no gdzie zamkniete?To napisano w imieniu emira i co nie wiecie emirowskie milusinskie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']co to ma wspolnego[B] z niedouctwem?[/B]Hm
mam natomiast dla lepszej sprawnosci umyslu kilka pyatn z matematyki to bedziemy wiedzieli kto jest niedouczony i fantazjuje tj.[B]z tymi 5 euro na telefony do Polski[/B] .Juz widze ze bawsz sie nawet w podziemna partyzantke i wiesz za ile telefonuje?ojej Starosc widze nie radosc.Bujaj dalej w oblokach Hi:roflt:[/QUOTE]
Nie potrafisz czytac co i kto i o kim pisze na tym watku? To ze nie mozesz dzwonic do Polski, bo niemniaszek na to nie pozwala, to Twoja odp. na PW, ktore mi kiedys przyslalas, a prawda jest taka ze za 5 euro abonamentu moge dzwonic do Polski 24h na telefony stacjonarne. No i kto tu jest stary i ma cos z pamiecia? To ze Twoja pamiec nie funkcjonuje jak nalezy pokazujesz nawet tu, nigdy nie odpowiadasz na niewlasciwe dzialania org. niemieckich, co robia dla poprawy cierpienia zwierzat w burdelach niemieckich? co potrafia wiecej od wwozki psow do Niemiec w niewiadomych celach? co sie dzieje z taka masa psow? Od momentu kiedy wrocilam do Berlina, jestem w stanie duzo zarzucic org. niemieckim, opowiadania ludzi ktorych tu spotykam nie sa wyssane z palca, o wielu dt o ktorych sie dowiaduje to ludzie ktorzy nigdy nie powinni dostac nawet muchy a co dopiero Psa. Pytaj dalej a ja bede pokazywac wasza dzialalnosc i to nie to co przeczytam na dogo a to o czym rozmawiam z ludzmi prowadzacymi schroniska w Polsce, jak org.niemieckie ich nekaja o psy, jak klamia i podszywaja sie pod prywatne osoby, zeby tylko dostac psa za ewentualne 50 euro a najlepiej za darmo, zaczipowanego z paszportem, wykastrowanego zaszczepionego ful wypas po to zeby ta pseudo org. mogla skasowac za psa od 250 euro wzwyz.

Edited by Ada-jeje
dopisek
Link to comment
Share on other sites

W tej chwili na wątku chodzi o jedno: Fundacja Sfora winna jest nadużyć i znęcania się nad zwierzętami. Fundacja Emir nie znęca się nad zwierzętami. Naganiacze dla HHP i Mrunio szaleją. Dopóki ludzie nie uświadomią sobie, że patologia w Polsce ( działania Sfory) i w Niemczech ( zoofilia) istnieją dopóty zwierzęta będą na tym cierpiały.
To nie przepychanki tylko fakty.

Link to comment
Share on other sites

Czaki tu na tym watku nie ma klotni, tu sa obecni tylko ci co pomagaja zwierzetom w realu i ci ktorzy tylko udaja ze pomagaja tu pokazywane sa fakty, kto i w jaki sposob pomaga zwierzetom i kto na nich zarabia i w jaki sposob. Nie mozemy odpuscic takiej pseudo pomagierce xxxx52, azeby opluwala, ublizala, oskarzala ludzi w Polsce ktorzy sobie zyly wypruwaja w celu ratowania zwierzat. Od poczatku tego watku, nie robi nic innego, tylko po kolei dokopuje, tym co ratuja i ratowali za to niczym lwica broni tych ktorzy morduja zwierzeta. Goni po calym dogo jak oparzona, i na kazdym watku ta sama spiewka, za to jej pomocy polskim bidom nigdzie nie znajdziesz. Wiele psow z dogomani zniknelo bez sladu za Odra. Takich jak ona trzeba pietnowac, ostrzegac przed nia kazdego kto jeszcze jej nie zna.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem,czemu to zle,że HhP ratowało psy z Klembowa.O ile dobrze słyszałem ,a informowałem się w wielu miejscach nie było do nich żadnych zarzutow.O ile ktoś nie widział skrzyń w jakich te psy były przetrzymywane ,to prosze poszukać w internecie.Nie jest to chluba dla nas,Polakow.W czyim interesie jest ta wojna wspomagana produkowaniem niby dowodow na cos- linki z których nic nie wynika.Punkt widzenia zalezy tu od miejsca siedzenia.Jezeli jest się psem,chetnie by sie wyjechało ,jezeli organizacją,mozna spory ciągnac latami,a psy tymczasem umieraly tam zima z mrozu ,latem z gorąca.
Ale czy pies ma cos tu do powiedzenia na tym watku?Przeciez nikt nie bronił przedtem adopcji przez polskie fundacje,to czemu jesli mialy szansę polepszenia zycia ,dla zasady,ale jakiej ,zabierać psu tę szansę??

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

[quote name='stzw']Mam się martwić teraz czy za chwilę?[/QUOTE]
------------------
A to jak uważasz.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Nie ma niczego złego w ratowaniu psów. Problemem są wywózki na masową skalę. Jeżeli przepisy w Niemczech dot. trzymania zwierząt domowych są o wiele bardziej restrykcyjne a samo utrzymanie psa jest drogie to gdzie wędrują te setki psów po przekroczeniu granicy? W Niemczech też są schroniska i niemieckie psy, tak jak polskie cierpią. Mimo to psy przyjeżdżają z Polski. I nie tylko - jest jeszcze Hiszpania, Portugalia i parę innych krajów. Rozumiem pomoc ale na taką skalę?
Ponad dziesięć lat temu znalazłam psa. Zawiozłam go do schronu w Rudzie Śląskiej. Pies młodziutki, zdrowy i w miarę ładny. I dowiedziałam się na wejściu, że spoko, mam się nie martwić jego losem bo pojedzie do Niemiec. Organizowała to zaprzyjaźniona lek. wet. Z udzielonych mi informacji wynikało, że raz na miesiąc - dwa wyjeżdża kilkanaście psów.To nie jest problem z ostatnich dni - to są lata. Teoretycznie znaleziony przez mnie pies powinien jeszcze żyć - miał wtedy ok. 1-2 lat. Czy Niemcy są z gumy?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Nie rozumiem,czemu to zle,że HhP ratowało psy z Klembowa.O ile dobrze słyszałem ,a informowałem się w wielu miejscach nie było do nich żadnych zarzutow.O ile ktoś nie widział skrzyń w jakich te psy były przetrzymywane ,to prosze poszukać w internecie.Nie jest to chluba dla nas,Polakow.W czyim interesie jest ta wojna wspomagana produkowaniem niby dowodow na cos- linki z których nic nie wynika.Punkt widzenia zalezy tu od miejsca siedzenia.Jezeli jest się psem,chetnie by sie wyjechało ,jezeli organizacją,mozna spory ciągnac latami,a psy tymczasem umieraly tam zima z mrozu ,latem z gorąca.
Ale czy pies ma cos tu do powiedzenia na tym watku?Przeciez nikt nie bronił przedtem adopcji przez polskie fundacje,to czemu jesli mialy szansę polepszenia zycia ,dla zasady,ale jakiej ,zabierać psu tę szansę??[/QUOTE]
Zyga, my obserwujemy wywozki psow do Niemiec od lat a nie tylko te ktore zostaly wywiezione z Klembowa ( w Klaju bylo jeszcze gorzej). Wszystkim nam zalezy na poprawie losu zwierzat. Pseudo org. niemieckie, miedzy innymi HHP, sa to org. ktore powstaly przed kilkoma laty, sa to org. ktore nie maja zaplecza w Niemczech. Org te przyjezdzaja do Polski robia zdjecia fatalnych warunkow panujacych w naszych schroniskach po to azeby pozniej w Niemczech zbierac pieniadze, dary rzeczowe dla danego schroniska. Zebrane dary, na ktore nie wydaly zebranych prze siebie pieniedzy, przyjezdzaja do Polski zabieraja psy (masowo) nie majac zaplecza w Niemczech. Z reguly psy ktore sa zabierane musza byc zaczipowane i posiadac paszport wraz z wszystkimi aktualnymi szczepieniami i odrobaczone, prawie zawsze te psy sa tez wysterylizowane/ wykastrowane. Koszt jednego psa tak przygotowanego do wywozki to suma okolo 600 zl. (150 euro). Te koszty ponosza dogomaniacy. Zas org. niemieckie wyadoptowujac psa w niemczech kasuja za niego od 250 euro wzwyz.
Odebrany pies przez org. niemiecka staje sie ich wlasnoscia a schronisko ktore wydalo te psy nie ma juz zadnych praw do przesledzenia losu psa. Przed laty w schroniskach w Niemczech nie bylo przepelnienia, dzis pekaja w szwach podobnie jak w Polsce. Od lat niemieckie org. powstale w ostatnich kilku latach, przywoza do Niemiec z roznych krajow Europy wschodniej i zachodniej masowo psy. Jak myslisz, czy jest mozliwe zeby taka masa psow wwozonych od kilku lat znalazla w Niemczech dobre domki? jak myslisz dlaczego schroniska w Niemczech pekaja w szwach? Jest w Niemczech org. pokazywana tez czesto w TV w Niemczech, ktora pomaga bezdomniakom w Rumuni lub Turcji (nie pamietam dokladnie), org. ta wyjezdza do danego kraju w ktorym wybudowala schronisko na miare ich mozliwosci, wyjezdza cala grupa lacznie z wetami, sterylizuja i lecza psy na miejscu, a tylko te najgorsze przypadki ktore w warunkach polowych nie moga byc wyleczone przywoza do Niemczech, gdzie maja swoje zaplecze i tutaj lecza te zwierzeta. Taka procedure przyjmuje z pelnym zrozumieniem i z pelnym podziwem. Niemcy rowniez sa tego samego zdania, nie chca zeby te psy byly przywozone do Niemiec, natomiast chetnie wspieraja akcje pomocy zwierzetom w krajach w ktorych przyszly na swiat. Zadna z tych nowo powstalych org. w osatnich latach, o takiej pomocy nie mysli, DLACZEGO?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny (i chłopaki). od dawna zastanawiało mnie, dlaczego polskie fundacje nie zaczną w tej sprawie współpracować z porządnymi organizacjami niemieckimi? przecież wiadomo, że oni nie chcą przepełnienia swoich schronisk i nie akceptują tej zarobkowej działalności. a my nie chcemy niepewnych wywózek, braku nadzoru i finansowania z naszych płytkich kieszeni kabzy tych pseudasów fundacyjnych. jesteśmy po jednej stronie barykady. na miejscu sensowne fundacje niemieckie moga dostępnymi drogami walczyć z taką praktyką, a na pewno o wiele lepiej monitorować sytuację, niż my i głośno mówić, co i jak.

nie da się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...