Jump to content
Dogomania

Wymioty + biegunka!


Ange13

Recommended Posts

Witam,

Proszę o radę.

Moja 5-letnia Cocker Spanielka jest dość delikatnym stworzeniem, w sensie, że raz na jakiś czas zadrza jej się zwymiotować (raz na 2-3 miesiące).
Jest wrażliwa, po szczepieniach, tabletkach na robaki - zwykle reaguje wymiotami właśnie.
Ale! Wczoraj zwymiotowała 2x, dzisiaj chyba już 7x.. Przy okazji zauważyłam nieładną kupę, podobną do biegunki.
Nie miała zmienianego jedzenia, je dobraj jakości suchą karmę, 1-2x gotowany kurczak, marchew, ryż, jajko, ogólnie - nie je dużo.

Co się dzieje?
Chyba zadzwonię do weta..
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale w domu 3 osoby były przeziębine przez ostatni tydzień. może złapała jakiegoś wirusa?
Też zauważyłam, że łapczywie liże śnieg na dworze.. gorączka?

Proszę o radę!

Link to comment
Share on other sites

od człowieka niczego nie złapie poza wścieklizna;),gdy pies zjada na dworze śnieg może to byc spowodowane problemem z żołądkiem.może zjadła coś na dworze albo nalizała sie włosów np z wykładziny jedząc np.kosc lub bawiąc się zabawka.jeśli wymioty były az tak częste ,tak jak zasugerowałaś -lepiej iśc do weta

Link to comment
Share on other sites

Witam! Mam podobny jak Ty Ange problem.Moja sunia znów dzis wymiotowała, za kolejnym razem chyba 5-tym już ze sporą ilością krwi. Wczoraj była taka pogodna,chciała się bawić, a ja z kolei chora,wyczerpana suchym kaszlem nie bardzo miałam na to siłe.:-(
No i dziś problem jeszcze z Misią. Wydaje mi się że to z zimna, ale trzeba jej jakoś pomóc, a to nie takie proste bo moja grymaselka niczego dobrowolnie nie połknie,żadnego węgla czy Lakcidu nawet.
Miesiąc temu też były podobne sensacje,skończyły się odwodnieniem i kroplówka u weterynarza.Koszt niemały.
Próbuję na razie sama zaradzić, jesli znacie jakieś sposoby,proszę o radę.
Pozdrawiam i zyczę wszystkim milusińskim i opiekunom zdrówka.
Byle do wiosny..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...