Jump to content
Dogomania

uwaga na ,,hodowlę,,Czosnów/k Warszawy ,,ALWAYS SWEET DREAMS,,


pexi

Recommended Posts

WITAMY.Chcemy opisać sytuację jaka nas spotkała w sobotę 9.03.2013 w hodowli ,,[B][COLOR=#414141][FONT=Verdana][SIZE=2]ALWAYSSWEET DREAMS[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] ,, dotyczące zakupu 14 miesięcznego yorkusia
[URL]http://tablica.pl/oferta/york-piesek-14-mcy-rodowod-ID20T2z.html[/URL]
Po pierwsze ;
telefony odbiera opryskliwa nastolatka(chyba córka),na stanowczą prośbę żeby poprosiła do telefonu kogoś dorosłego rzuciła tel i z oddali powiedziała,,mamo jakiś upierdliwy facet chce z tobą.....)przepraszam nie będę rozmawiał z dzieckiem mając 200 km w jedną stronę ustalał warunków odb .psa.
Po drugie;
Nastała sobota od rana w domu gorączka jedziemy po nowego członka rodziny,pani zażyczyła wizytę po 16 trudno damy radę,dojechaliśmy pod dom dzwonimy oczywiście odbiera tel córka ale jakoś się dogadujemy po 5 min brama jest otwierana,wchodzimy do zakładu gdzie prowadzi ,,psiego fryzjera,,za 2 min przynoszony jest piesek (nie wiemy czy z chlewika czy szopki na pewno nie z domku). I do córki wypuść przed zakład ,,niech sobie popatrzą,!!!i co robi piesek?W BIEGU załatwia się ostrą biegunką(pierwszy sygnał że coś nie tak (na bank karmione są ziemniakami z parownika itp.),no dobra prosimy o wpuszczenie psa do środka bierzemy psinkę na kolana (piesek śmierdzi niesamowicie,umawialiśmy się od pon.nawet psa nie wykąpała(mając zakład)przecież yorki to perełki uwielbiające takie zabiegi ,ponieważ mają włos można je kąpać co tydzień ,na bank psy trzyma w chlewiku!!!)i pytamy czy zęby mleczne były usuwane przez lekarza czy udało się że wyszły same ,ona nie wie bo psa ma od 2 miesięcy o.... coś nowego wyrażne zmieszanie na twarzy ,ale mówi że jak coś to za 120 zł lekarz je usuwa !!! na to żona zęby się usuwa u 5-7 miesięcznego YORKA jak same nie wyjdą wiemy z doświadczenia-no tu pani ,,HODOWCA,, pokazała swoją znajomość rasy brawo!ale jedziemy dalej
JA:taki zabieg kosztuje ok 300zł a nie 120 odbywa się w głębokim znieczuleniu,po tym kilka dni antybiotyku i cyt,,my mieliśmy yorka i wiemy co i jak,,kolejne zmieszanie na twarzy kobiety,jedziemy dalej prosimy o pokazanie dokumentacji rodowód ,książeczka zdrowia -pies nie posiada tatuażu rzekomo chip ponieważ już nie wierzyliśmy tej kobiecie chcemy sprawdzić u najbliższego wet.czytnikiem chip i co ?KOBIETA WYRYWA NAM Z KOLAN PSA I ,,JAK NIE CHCECIE TO NIE KUPUJCIE I WYNOSI PSA .Tak jak inne opinie jest to oszustka ,pies nie był rasowy i nie miał pewnie prawdziwego rodowodu był nie wiadomo z kąt,wracamy do Olsztyna ze smutkiem że psiaki tak się męczą ,ale i radością że nie daliśmy się dać oszukać mieć problemy z psem Żałujemy że nie znależliśmy tego forum przed wyjazdem,prosimy unikać tego miejsca jest to fabryka psów ,kotów .

PS OTO LIN DO TEJ FABRYKI
[URL]http://always-sweet-dreams.manifo.com/kontakt[/URL]
widać problemy ze sprzedażą skorotak inwestują w internet są na ALLEGRO ,TABLICY ITP,
prawdziwe hodowle mają żywą reklamęw swoich pieskach.
Piotr i Ewa zOLSZTYNA

Edited by pexi
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

CZY KTOŚ MA INFORMACJĘ CZY TO JEST TA HODOWLA?
[url]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,dziesiatki-yorkow-stloczonych-w-piwnicy-makabryczna-hodowla-pod-warszawa,93620.html?categoryId=2[/url]

JEŻELI MA KTOŚ JAKĄŚ INFORMACJĘ BARDZO BYM PROSIŁA O KONTAKT!
KILKA LAT TEMU KUPIŁAM Z CZOSNOWA SZCZENIAKA KTÓRY MIAŁ 4 TYG A NIE 9 TYG JAK ZAPEWNIAŁA "HODOWCZYNI" PO 2 TYGODNI MĘCZARNI SUNI I NASZEGO POBYTU U WETA 2 X DZIENNIE SUNIE LEKARZE KAZALI UŚPIĆ...

DOKUMENTY ZŁOŻONE DO STRAŻY DLA ZWIERZĄT TE KILKA LAT TEMU- JEDNAK "DOWODÓW NIE BYŁO"...

JAKBY TO BYLI ONI TO BYM SIĘ BAAAARDZO CIESZYŁA, BO PRZEZ WIELE LAT NIKT NIC NIE ZROBIŁ Z TYMI POSZKODOWANYMI PSIAKAMI I PŁACZĄCYMI WŁAŚCICIELAMI PO NICH.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Natalia&Lola']CZY KTOŚ MA INFORMACJĘ CZY TO JEST TA HODOWLA?
[URL]http://kontakt24.tvn24.pl/temat,dziesiatki-yorkow-stloczonych-w-piwnicy-makabryczna-hodowla-pod-warszawa,93620.html?categoryId=2[/URL]

JEŻELI MA KTOŚ JAKĄŚ INFORMACJĘ BARDZO BYM PROSIŁA O KONTAKT!
KILKA LAT TEMU KUPIŁAM Z CZOSNOWA SZCZENIAKA KTÓRY MIAŁ 4 TYG A NIE 9 TYG JAK ZAPEWNIAŁA "HODOWCZYNI" PO 2 TYGODNI MĘCZARNI SUNI I NASZEGO POBYTU U WETA 2 X DZIENNIE SUNIE LEKARZE KAZALI UŚPIĆ...

DOKUMENTY ZŁOŻONE DO STRAŻY DLA ZWIERZĄT TE KILKA LAT TEMU- JEDNAK "DOWODÓW NIE BYŁO"...

JAKBY TO BYLI ONI TO BYM SIĘ BAAAARDZO CIESZYŁA, BO PRZEZ WIELE LAT NIKT NIC NIE ZROBIŁ Z TYMI POSZKODOWANYMI PSIAKAMI I PŁACZĄCYMI WŁAŚCICIELAMI PO NICH.[/QUOTE]

To jest ta hodowla która wcześniej była w Czosnowie teraz pani mieszka w Jesionce i tam prowadzi swoje praktyki .Akcje ze strażą już były i nic nie dały.Dalej robi swoje .Ma również koty chyba kilka raz .Domek ma niewielki nie wiem gdzie to trzyma .Nie widać biegających zwierząt ani ich nie słychać.Niestety jesteśmy sąsiadami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='hist-usia']To jest ta hodowla która wcześniej była w Czosnowie teraz pani mieszka w Jesionce i tam prowadzi swoje praktyki .Akcje ze strażą już były i nic nie dały.Dalej robi swoje .Ma również koty chyba kilka raz .Domek ma niewielki nie wiem gdzie to trzyma .Nie widać biegających zwierząt ani ich nie słychać.Niestety jesteśmy sąsiadami.[/QUOTE]

Czy można dostać adres,mam bardzo przykre doświadczenie dotyczące tej pani,otóż skupuje pieski a póżniej sprzedaje je drożej,jako własne i dodatkowo kłamie że mają rodowód.Nie zostawię tak tej sprawy ale nie bardzo wiem do kogo się zwrócić o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ola lechner']Czy można dostać adres,mam bardzo przykre doświadczenie dotyczące tej pani,otóż skupuje pieski a póżniej sprzedaje je drożej,jako własne i dodatkowo kłamie że mają rodowód.Nie zostawię tak tej sprawy ale nie bardzo wiem do kogo się zwrócić o pomoc.[/QUOTE]

Adresów to tu wpisywać mam nie wolno .Ap-ropo tej pani nic mnie już nie zdziwi .Myślałam ,ze cudowny klej na uszy ,aby stanęły "rodowodowym "psom to najwyższy poziom głupoty.Baba jest nie do zawalenia.

Link to comment
Share on other sites

hmmm.... czytam wszystkie wpisy i coś mi tu nie gra.hist-usia gdzie ty mieszkasz jako sąsiadka, bo ja od razu koło tej baby.Piszesz,że nie widać i nie słychać psów ????? non stop są na dworzu i drą się !!! piszesz a nie wiesz o czym.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Uwaga na hodowle maltańczyków Malatinez Łódź!!! Pani sprzedała nam pieska z rodowodem, a później okazało się, że piesek posiada półrodowód- czyli go nie posiada. Stowarzyszenie, pionformowało sprzedawce, że sprawdzalismy autentyczność rodowodu. Pani zadzwoniła do nas z pretensjami, że to uczyniliśmy. Mało tego piesek był chory i posiadał ukrytą wadę.

Edited by artch
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam wszystkich tutaj..czytam i nie mogę uwierzyć. ..chodzi o wątek hodowli z czosnowa..w lipcu ub.r kupilam w tamtej chodowli maltanczyka miniaturkę suczkę.suczka półtora roku w dniu kupna miala...trzeci dzien cieczke..wtedy jeszcze nie wiedzialam (coz wiedza byla zadna-wstyd przyznać ):-( kto sprzedaje kure ktora znosi zlote jaka..pani starsza przyniosla pieska dala mi w rece bo ponic sie stesuje dodam ze sunia do dzis sie wszyskiego boi nie nawidzi mojego dziecka boi sie jej..tzn córki a przeciez dobor rasy to takze dlatego bo te psy przeciez sa tak przyjazne..moja daisi boi sie wszyskiego i każdego wystarczy sunac noga lub cokolwiek na podloge spadnie ucieka az lapy chce polamac  dodam nikt tu a nia nie krzyczy.przepraszam za nieskladna wypowiedź ale...naprawdę jestem w szoku po tym jak natrafilam na ten forum :-(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...