Jump to content
Dogomania

zawody w uciągu Dąbrowa Górnicza 02.06.2007


inuit1

Recommended Posts

mam takie małe przemyslenia :)
dlaczego organizatorzy nie sprawdzaja czy w ustalonym przez siebie terminie zawodow nie odbywa sie jakas inna wczsniej ustalona psia impreza (wystawa)?
szkoda ze przy planach to umyka.
W trakcie uciagów na Radockiej Górze jest wystawa międzynarodowa w Łodzi,klubowka na Słowacji, a 2 czerwca miedzynarodowka w Lesznie.Bardzo chętnie pojechałabym na uciagi ale niestety jestem w takiej sytuacji zmuszona zrezygnowac, pewnie bedzie jeszcze kilka takich osób :(

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak jeśli chodzi o termin to nie miałem wyboru jeśli nie ten to żaden, a następny mógłby być za pół roku a to za póżno. Jeśli chodzi o zgłoszenia to do mnie ale jeszcze tydzień poczekamy, koszt zgłoszenia psa podam za tydzień (możliwe że będzie darmowe) Zaprzęgowce bez rodowodu też mogą startować nie ma najmniejszych przeszkód. Impreza odbędzie się w parku tuż obok obok HALI WIDOWISKOWEJ CENTRUM [URL]http://www.dabrowa.pl/[/URL] zakładka HALA WS CENTRUM. Jeśli chodzi o nocleg to właśnie rozmawiam z właścicielami agroturystyki ok 10 km od miejsca zawodów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...