Jump to content
Dogomania

Staffik potrzebuje nowego domku :(


Recommended Posts

znacie mnie i mojego psa, mielismy z nim pare problemow, ale jakos udalo sie im zaradzic. Ale niestety pojawil sie inny "problem"- dziecko ;(
Tiesto atakuje mala, przy kazdej sposobnosci probuje ja ugryzc, zaczelo sie jak byla malutka, gdy trzymalismy ja na rekach doskakiwal i gryzl ja z zaskoczenia w stopy, zostawal za to upominany, za kazdym razem jak sie zblizal, czujnie go obserwowalismy. teraz dziecko siedzac w wozku moze spokojnie sie bawic tylko kiedy piesek jest albo w kenelu albo na spacerze, inaczej non stop trzeba pilnowac jak oka w glowie zeby sie nie zblizal. niedlugo dziecko zacznie chodzic i dopiero sie zacznie. kontaktowalismy sie z behaviorysta, zalecil spokojna probe oswajania go z tym, ze dziecko jest teraz wazne, ze jemu sie wiecej czaus poswieca, ale niestety nie dziala, zalecal zamkniecie go w kenelu na czas zabawy z dzieckiem, ale skutkowalo to jeszcze wiekszym potem atakiem na mala :( jedyne co behaviorysta powiedzial, to oddanie psa do kogos, kto nie ma dziecka malego :( prosze Was o pomoc, nie mam pojecia co zrobic:(

Link to comment
Share on other sites

Miałam podobny problem.Moja suczka-mix bulteriera-podskubywała stopy mojej córce.Adoptowałam ją jak miała około roku i z początku nie było żadnych problemów.Po około roku zaczęły się podskubywania.Nie pomagało "fe" i "na miejsce".Problem narastał i doszło do tego warczenie za każdym razem kiedy zobaczyła stopy córki koło siebie.I to był taki warkot na poważnie.Zaczęłam się bać,że coś może się stać w czasie mojej nieobecności i musiałam poszukać suni innego domu.
Mam też drugą sunię,stafficzkę,z którą nigdy nie było żadnych problemów.Kocha wszystkich ludzi i nawet dzieci sąsiadów mogą z nią zrobić dosłownie wszystko.Dlatego myślałam,że wszystkie staffiki są takie.Znam kilka i żaden nie jest agresywny do dzieci.Współczuję konieczności podejmowania takiej decyzji.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego wiec prosze o pomoc, moze ktos z dobrym sercem i wiedza jak zapewnic dobry dom takiemu psu zglosi sie do mnie, pies pbecnie jest w Anglii ze mna, ale w maju moge go przywiesc, nie mam pojecia co zrobic. Czy on tego nie bedzie potem odchorowywal?

Link to comment
Share on other sites

Tak po cichu kibicuję ci ale widzę,że nikt się nie odzywa:roll:.Nie rozumiem,przecież staffiki to naprawdę wspaniałe psy.Może spróbuj go ogłosić na forum bullowatych?Amstaff-pittbull czy jakoś tak.Tam się pojawiły ostatnio dwa ogł. o staffikach do oddania.

Link to comment
Share on other sites

Napisz jeszcze tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page90[/url] i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8!!!/page299[/url] .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='phase']A robisz mu jakieś ogłoszenia?[/QUOTE]
Nie widziałam na żadnej stronie ogłoszeń ... także jak ma znaleźć dom.. ?
Każdy pies "odchoruje" rozłąkę z właścicielem ale to nie istotne czy będzie miał 2 czy 10 lat... psy mimo wszystko szybko się przywiązują do nowych ludzi ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...