Jump to content
Dogomania

~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Poker']Pofarbuj mu włosy , może wtedy zdanie zmieni :evil_lol:
Żarty żartami, mój mąż też nie chciał 3.psa do DT,ale postawiłam sprawę jasno"Ty masz hobby , ja też mam prawo mieć" i poddał się. Teraz nie wyobraża sobie domu bez tymczaski.[/QUOTE]

Chyba na łysola ogolę :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie w tv usłyszalam, że jedna fundacja wykupiła Świnkę Blondynkę i że teraz będzie ona pędzić przeszczęśliwy żywot w schronisku w Korabiewicach. Czy ja mam problemy ze zrozumieniem czy ten swiat na prawdę idzie nie w tą stronę co powinien?

Link to comment
Share on other sites

Ryjonek, cieszę się, że jesteś z nami :) O śwince słyszałam. Ale Korabiewicom to jeszcze świnki brak, rzeczywiście.....
Gusiaczku, nie udało się, to trudno. Moze "przypadkiem" farbę wylej na tę siwa głowę TŻ, najwyżej jak Ania z Zielonego Wzgórza będzie.

Link to comment
Share on other sites

O matko - co za pat!!! Cholerka, a w tych Kozienicach wywózka - trzeba psy ratować...

Tak, tak - dwa psy w Wwie - żadna różnica czy 2 czy 1 ;) Szczególnie, gdy jeden na DT :)
Na wsi - u mnie, gdzie brak ludzia przez 11 godzin, różnicy nie ma tak do 6 - potem robi się tłoczno i mało bezpiecznie.

Tylko to jest tak - ktoś, kto ma jednego i weźmie drugiego, albo ma sześć i weźmie siódmego i ósmego - nadal będzie miał wyrzuty sumienia, że kolejnym kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu, kilkuset nie pomógł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko - co za pat!!! Cholerka, a w tych Kozienicach wywózka - trzeba psy ratować...

Tak, tak - dwa psy w Wwie - żadna różnica czy 2 czy 1 ;) Szczególnie, gdy jeden na DT :)
Na wsi - u mnie, gdzie brak ludzia przez 11 godzin, różnicy nie ma tak do 6 - potem robi się tłoczno i mało bezpiecznie.

Tylko to jest tak - ktoś, kto ma jednego i weźmie drugiego, albo ma sześć i weźmie siódmego i ósmego - nadal będzie miał wyrzuty sumienia, że kolejnym kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu, kilkuset nie pomógł :([/QUOTE]

Nie poradzimy, my też mamy swoją wytrzymałość, prawda, Nutusiu?........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Jest taka do pół łydki, wazy z 6 kg.[/QUOTE]

Dzięki.
Zapytam ludzi, którzy szukają małej suni, tylko oni chcą raczej z DT, żeby coś więcej wiedzieć nt. suni.

Szkoda, że nie mogę jej wziąć do siebie na DT.
Przypomina mi troszkę moją tymczasowiczkę Nutunię

Link to comment
Share on other sites

Nie, jest u kobiety.
Jak mój TŻ wróci wieczorkiem z Warszawy, to poproszę, by jutro podjechał tam i porozmawiał - moze rzeczywiście po sterylizacji sunia by mogła wrócić do niej. Bo ludzi ta perspektywa cieczki i szczeniaków odstrasza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...