Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota'].
[B]
Zadzwoniła do mnie Hope2, u której był sparaliżowany Frodo, że wzięłaby małą na BDT za zwrot kosztów karmy i weta. Hope2 mieszka w opolskim a Zoja jest w kujawsko - pomorskim, więc odległość spora, ale mam do niej 100 % zaufania, doskonale opiekowała się Frodem:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235162-Postrzelony-jamniczek-Frodo-Dług-nadal-jest-POMÓŻCIE-SPŁaCIĆ[/URL][/QUOTE]

O tak opiekowała się wspaniale z wielkim poświęceniem, to super dt dla suńki:)
Hope dzięki za zaproszenie;)

Dom miała taki, że szkoda słów:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']O tak opiekowała się wspaniale z wielkim poświęceniem, to super dt dla suńki:)
Hope dzięki za zaproszenie;)

Dom miała taki, że szkoda słów:([/QUOTE]
Energy...ile razy ja mam powtarzać,że ja nie zrobiłam nic wielkiego?:mad:
Ty lepiej telefon szykuj-bo będę dzwonić jak będzie problem (zdrowotny):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Energy...ile razy ja mam powtarzać,że ja nie zrobiłam nic wielkiego?:mad:
Ty lepiej telefon szykuj-bo będę dzwonić jak będzie problem (zdrowotny):eviltong:[/QUOTE]

Zrobiłaś!!! :loveu:

Nocne telefony się szykują:diabloti:to se pospałam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Zrobiłaś!!! :loveu:

Nocne telefony się szykują:diabloti:to se pospałam:eviltong:[/QUOTE]
coś czuję,że mąż to Ci tel przez okno wyrzuci:evil_lol: mój ostatnio groził wyrzuceniem lapka,komórki i stacjonarki...a potem uznał,że lepiej wystawić mnie na strych-o co mu chodzi????:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']coś czuję,że mąż to Ci tel przez okno wyrzuci:evil_lol: mój ostatnio groził wyrzuceniem lapka,komórki i stacjonarki...a potem uznał,że lepiej wystawić mnie na strych-o co mu chodzi????:shake:[/QUOTE]

Lapek jest jego to nie wyrzuci:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']:D
kurczę muszę dać dziecku jeść,bo mi marudzi,że psy mają lepiej od niego :([/QUOTE]

U Ciebie tak dziecko mówi, a u mnie mąż:diabloti:a córka jest zachwycona jak się zajmuję innymi sprawami i jej d... nie zawracam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']U Ciebie tak dziecko mówi, a u mnie mąż:diabloti:a córka jest zachwycona jak się zajmuję innymi sprawami i jej d... nie zawracam:evil_lol:[/QUOTE]
U mnie też tak pewnie już nie długo będzie-ale zupkę mleczna z lanymi kluseczkami lubił będzie zawsze (chyba) :mad:

Link to comment
Share on other sites

Obiecany na Zoję :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240706-Dzieciaczkowy-do-11-03-20-00?p=20541874#post20541874[/URL]
Bardzo proszę pomóżcie cioteczki rozsyłać, zapraszajcie cioteczki, które mają małe dzieciaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Obiecany na Zoję :)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240706-Dzieciaczkowy-do-11-03-20-00?p=20541874#post20541874[/URL]
Bardzo proszę pomóżcie cioteczki rozsyłać, zapraszajcie cioteczki, które mają małe dzieciaczki :)[/QUOTE]
wow-ale ekspres z Cioci! :D lecę i pokaże znajomej-co prawda nie ma jej na dogo...ale dzidzię małą ma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']wow-ale ekspres z Cioci! :D lecę i pokaże znajomej-co prawda nie ma jej na dogo...ale dzidzię małą ma :)[/QUOTE]
Fajnie. Ciuszki są fajne a każdy sprzedany fant do pieniążki dla Zojki :)


Co u małej bidulki?

Link to comment
Share on other sites

Starsi forumowicze to pamiętają, ale ona znowu się ujawniła:

Ważne!!!!!
Słuchajcie na FB jest OSTRZEŻENIE, chodzi o DOM W KRAKOWIE cyt."Wszystkich zaprzyjaźnionych lecznic – niech powieszą ten tekst w poczekalni. Jeśli zadzwoni do was „cudowna pani Ela”, bibliotekarka z Krakowa, Wy też dacie się nabrać i wyślecie psa do piekła:"
proszę kto ma FB przeczytajcie to, nikt nigdy nie może wydać tam psa.....
O tej bibliotekarce czytałam już dawno. Jak nie byłam nawet jeszcze zarejestrowana na dogomanii.

Uwaga! Odnalazłam wątek psa którego uspiła po 36-ściu godzinach od adopcji.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...zin-po-adopcji!![/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Fajnie. Ciuszki są fajne a każdy sprzedany fant do pieniążki dla Zojki :)


Co u małej bidulki?[/QUOTE]
Bazarek cudny-pooglądałam,zanim zapisałam dogo mnie wywaliło :( poleciałam do domowych zajęć-i jakos tak zeszło :(
Może jutro Toyota da radę wejść i coś więcej o suni napisać-ja dzisiaj nawet nie miałam kiedy zadzwonić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...