Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Trzeba poinformować jeszcze ludzi z Zabrze, Tarnowskich Gór, Bytomia i Katowic jak się będzie szybko przemieszczał to może być wszędzie..........

Kto może zrobić plakaty i pomóc w rozwieszaniu ??????????????[/QUOTE]

Napisałam Ci PW.
Porozwieszam ale nie zrobię bo nie potrafię. Mogę wydrukować jak będą gotowe.
Na FB ogłoszenie dajcie. Porozsyłam też wśród znajomych z tych okolic.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, wiem już... :(

Podeślijcie mi tekst - może być tutaj, nie na priv - jako tako sklecony [U]z kontaktem[/U], który mam podać! i fotkę, która ma być.
Trochę jeszcze mnie choróbsko męczy, ale jutro rano/przed południem posiedzę i coś zlepię...

Jak ktoś zrobi wcześniej, zanim ja coś wrzucę, to poproszę od razu o priv.

Oczywiście :kciuki: trzymam!

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dotarłam z Gliwic.
Łeb mam kwadratowy i nie wiem już co myśleć, jestem załamana :placz:
Przepraszam wszystkich, że tak wyszło, to po dużej części moja wina i nie jestem w stanie sobie tego wybaczyć :-(

Drops to cudowny psiak, niestety bardzo skrzywdzony przez człowieka. Z każdym razem, gdy głaskałam go w trakcie jazdy odwracał wzrok, unikał mojego dotyku.
Dlatego też nie chciał do nas podejść.

Zostawiliśmy go w DT, na ogrodzonym terenie, gdzie smacznie chrupał sobie jedzonko i mościł na kanapie w przybudówce. Dosłownie na kilka minut weszliśmy do domu, żeby obgadać szczegóły - kąpieli, kontroli wet., odrobaczania... Chciałam Dropsikowi powiedzieć "do widzenia", zrobić kilka zdjęć.... I już go nie było :( To nie było ogrodzenie, które mógłby przeskoczyć, musiał przez nie przejść... Dlaczego tak bardzo chciał nas opuścić nie mam pojęcia :-(

Państwo pomagali nam szukać w najbliższej okolicy, ja z TŻtem jeździliśmy po całych Żernikach - on autem, ja pieszo... Widzieliśmy Dropsa 3x, krąży cały czas pośród domów, ale tamta dzielnica to labirynt uliczek, domów, ogródków, na dodatek blisko jest las i pola :placz:
Nie chciał do nas podejść. Za ostatnim razem było już tak blisko, szedł w moim kierunku nieśmiało merdając ogonem, położył się na ziemi, a gdy chciałam go złapać za obrożę, przewinął się między moimi nogami, straciłam go z oczu, a TŻ zanim zdążył wsiąść i nawrócić autem to tyle go widzieliśmy... Przez całą kolejną godzinę nie spotkaliśmy go ani razu :placz:

Drops ma adresówkę z moim oraz Lili numerem telefonu przyczepioną do pomarańczowo-białej obroży, posiada też chip z danymi Fundacji. Jeśli tylko podejdzie do człowieka to jest szansa, że ktoś do nas się zgłosi. O ile podejdzie, bo naprawdę człowieka bardzo się boi :-(

Jestem załamana, musieliśmy wrócić do Bielska, w dwójkę w nocy nic nie byliśmy w stanie zdziałać.

Pilnie potrzeba rozwiesić tam plakaty, żeby ludzie w ogóle wiedzieli, że ktoś go szuka.
Cholera, to prawie 100km od Bielska, mogę pojechać tam sama jutro o 18:00, ale cóż zdziałam w pojedynkę, znów po ciemku, sama nie wiem co robić :placz:

Do Gliwic rzut beretem z Rudy Śl., Zabrza, Tarnowskich Gór, Katowic... na pewno bliżej niż od nas :(
Zasponsorujemy paliwo, koszt druku ogłoszeń, wszystko, tylko proszę pomóżcie nam go odnaleźć :placz: :placz: :placz:
[CENTER][B]
GLIWICE ŻERNIKI
okolice ul.Śląskiej oraz pobliskiego lasu
[/B][/CENTER]

Edited by pinczerka_i_Gizmo
Link to comment
Share on other sites

Tak jak wcześniej napisałam będę go szukać z tym, że jutro do lekarza muszę iść i nie wiem ile mi to zajmie. Gdy ktoś zrobi plakacik to wydrukuję i porozwieszam. Niestety nie mam znajomych, którzy by pomogli. Zamieściłam na FB, na stronach gliwickich w fundacji, TOZie i innych. Może ktoś się zgłosi. Podałam swój nr telefonu.
Może coś to da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Tak jak wcześniej napisałam będę go szukać z tym, że jutro do lekarza muszę iść i nie wiem ile mi to zajmie. Gdy ktoś zrobi plakacik to wydrukuję i porozwieszam. Niestety nie mam znajomych, którzy by pomogli. Zamieściłam na FB, na stronach gliwickich w fundacji, TOZie i innych. Może ktoś się zgłosi. Podałam swój nr telefonu.
Może coś to da.[/QUOTE]

danyww, łap PW ode mnie.

[quote name='zula131']Możne powiadomić straż miejską i koniecznie dzieciaki z pobliskiej szkoły, one są wszędobylskie, więcej widzą, niż dorośli i lubią angażować się w różne akcje... Wierzę, że Dropsik da się w końcu złapać.[/QUOTE]

Czy któraś z ciotek orientuje się, czy dzielnica Żerniki, jako obrzeża Gliwic podlega SM, czy wyłącznie policji?
Szkoła z tego co wiem jest tam bliziutko... Tylko jak powiadomić na odległość... Że też jesteśmy tak daleko ;(

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie ze Strażą Miejską,naświetliłam sprawę,opisałam Dropsa dokładnie,jutro będą się z rana za nim oglądać,zajdą do pobliskiej szkoły z info dla dzieciaków

[TABLE="class: table"]
[TR]
[TD="class: nameArea, colspan: 2"][B][URL="http://panoramafirm.pl/śląskie,,gliwice,bolesława_śmiałego,2_a/straz_miejska-nwrbb_kjj.html#o-nas"] Straż Miejska[/URL][/B]
[/TD]
[TD="class: pictureArea"]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: contactArea"] ul. Bolesława Śmiałego 2 a, Gliwice

tel. [URL="callto:+48322316955"]32 231 69 55[/URL], fax 32 332 47 50
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Edited by Bgra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tala24']w takim razie powodzenia w poszukiwaniach , nie wiem jak mogłabym pomóc , będę się rozglądać i powiadomię znajomych[/QUOTE]

masz daleko do Żernik?tam wkoło chyba sporo lasów,żeby tylko trzymał się miejsca,bo jak będzie szedł to gdzie zajdzie?a kto go wie,może trafi na kogoś komu pozwoli do siebie podejść,oby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...