Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='b-b']Lili mnie zaprosiła. Groszem nie pomogę...bazarek i owszem ale fanów brak...Chyba, że...Mam robić dla Bei bazarek z fantów od Ewu - jak wróci z Anglii. To może ja tych trochę świecidełek, które miałam dać na Beę dam na Dropsa? Zawsze by coś było na początek. Co o tym myślicie?

Jak ktoś chciałby podarować fanty na małego to mogę zrobić bazarek, na który darczyńca przyśle mi zdjęcia z opisami fantów.[/QUOTE]
mam kilka kubków i książek - może sie trafi jakiś chętny; podaj adres to wyślę zdjęcia; niechby i po złotówce poszły...; jak uzbieramy trochę fantów to może coś ruszy z miejsca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Jestem u Dropsika, jeżeli jest BDT to nie ma się nad czym zastanawiać :)
Trzeba to zrobić dla niego... Bardzo ciężko o taki DT szczególnie dla większego psa :)[/QUOTE]
[B]Jezeli bedzie BDT, to klub WB, wesprze transport Dropsa w kwocie 100 zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zapisuje biedaka, postaram sie pomoc w marcu, choc niewielka wplatą.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :loveu:

[quote name='storozak']Zapisuję się u psiaka. Trzymam kciuki, żeby się udało...[/QUOTE]

Dziękuję za przybycie :)

[quote name='kiyoshi']przychodzę na zaproszenie:) jeśli jest szansa na BDT to trzeba działać:)
jeszcze wróce[/QUOTE]

Zapraszamy :)

[quote name='ewu']Jestem u bidusia.
Pomyślimy co zrobić...[/QUOTE]

[quote name='ewu']Ja mam fajne fanty, nie dałam rady obfocić przed wyjazdem. Muszę zrobić bazarek dla szczeniaków i Lei. Dropsa można z Leą połaczyć a szczylkom się zrobi specjalny.
Zostanie sporo fantów po Ojejowym bazarku, są naprawdę ładne , jakoś to razem wymieszamy:)[/QUOTE]

Super :multi: na pewno się coś uzbiera, bardzo dziękujemy :loveu:

[quote name='ewunian']Zapisuję sobie Dropsika...[/QUOTE]

:)

[quote name='yolanovi']podpisuję się - trzeba działać. postaram sie coś w marcu pomóc[/QUOTE]

Dziękujemy, Pinczerka podeśle numer konta :)

[quote name='Ellig']Jestem, gdzie jest teraz Drops / w jakim schronisku/ i dokad ma jechac?Do kogo i dokąd na BDT?[/QUOTE]

[B]Dropsik ma jechać do BDT w Gliwicach, do znajomych Pinczerki, Państwo nie są zarejestrowani na dogo dali tylko warunek, że muszą być pieniążki na karmę i na weta
[/B]
[quote name='cisowianka']Zapisuję smutaska....[/QUOTE]

Dziękuję za przybycie :)

[quote name='AgusiaP']Jestem u Dropsika, jeżeli jest BDT to nie ma się nad czym zastanawiać :)
Trzeba to zrobić dla niego... Bardzo ciężko o taki DT szczególnie dla większego psa :)[/QUOTE]

Cały czas działamy... nie możemy go tak zostawić...

[quote name='kakadu']mam kilka kubków i książek - może sie trafi jakiś chętny; podaj adres to wyślę zdjęcia; niechby i po złotówce poszły...; jak uzbieramy trochę fantów to może coś ruszy z miejsca...[/QUOTE]

Super!! Dziękujemy! Grosik do grosika :multi:

[quote name='Ellig'][B]Jezeli bedzie BDT, to klub WB, wesprze transport Dropsa w kwocie 100 zł.[/B][/QUOTE]

:crazyeye: Dziękuję Ellig

[quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie, poczytam później.[/QUOTE]

Dziękuję za przybycie :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. Lubię takie białaski.
W tym momencie jestem goła lecz za tydzien będzie wypłata. Wtedy poratuję psiaka.
Moja rada jest taka aby teraz na szybko ktoś zrobił jakiś fajny bazarek cegiełkowy. Będzie to na razie szybciej niż wystawienie fantów.

Link to comment
Share on other sites

Na prosbę Lili , Dropsik otrzymał pomoc od klubu WB w wysokosci 100zł / na transport do BDT/.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3132/20afa11e377818af.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku. Groszem niestety w chwili obecnej nie wspomogę - samo tylko leczenie psa i dopłata do C.O. za zeszły rok przekroczyły wysokość mojej pensji, a już kolejne opłaty trzeba robić :( Trochę potrwa, zanim odbiję się od dna, bo mam tylko jedną wypłatę :(
Ale BDT to skarb i szansa ogromna dla Dropsa.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję cioteczki za tak liczne przybycie, jesteście niesamowite!!! :loveu:
Już powoli nadrabiam zaległości, bo siedzę w pracy i mam urwanie głowy...


[quote name='paula_t']To jest ogromna szansa, bo teraz BDT ze świecą szukać! Podajcie numer konta, coś na początku miesiąca przeleję. I trzeba zwoływać Ciotki![/QUOTE]

Dziękuję serdecznie cioteczko, zawsze można na Ciebie liczyć :) Już wysyłam PW!


[quote name='b-b']Lili mnie zaprosiła. Groszem nie pomogę...bazarek i owszem ale fanów brak...Chyba, że...Mam robić dla Bei bazarek z fantów od Ewu - jak wróci z Anglii. To może ja tych trochę świecidełek, które miałam dać na Beę dam na Dropsa? Zawsze by coś było na początek. Co o tym myślicie?

Jak ktoś chciałby podarować fanty na małego to mogę zrobić bazarek, na który darczyńca przyśle mi zdjęcia z opisami fantów.[/QUOTE]

Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby podzielić bazarek dla Dropsa i Lei na pół. Lea (odpukać) ma malutki zapas finansowy, natomiast Dropsik... :( Proszę dogadaj się z Ewu i kakadu, będziemy wdzięczne!!!! :loveu:


[quote name='bela51']Zapisuje biedaka, postaram sie pomoc w marcu, choc niewielka wplatą.[/QUOTE]

Serdecznie dziękuję, wysyłam numer konta :loveu:


[quote name='yolanovi']podpisuję się - trzeba działać. postaram sie coś w marcu pomóc[/QUOTE]

Dziękuję cioteczko!!! Już wysyłam nr konta! :loveu:

[quote name='Ellig']Jestem, gdzie jest teraz Drops / w jakim schronisku/ i dokad ma jechac?Do kogo i dokąd na BDT?[/QUOTE]

Drops jest w schronisku na Podbeskidziu. Ma jechać do Gliwic do BDT moich znajomych, którzy nie są zarejestrowani na Dogo.


[quote name='kakadu']mam kilka kubków i książek - może sie trafi jakiś chętny; podaj adres to wyślę zdjęcia; niechby i po złotówce poszły...; jak uzbieramy trochę fantów to może coś ruszy z miejsca...[/QUOTE]

Serdecznie dziękuję kakadu za kolejną pomoc! :) Proszę skontaktuj się z Ewu i b-b, będę wdzięczna :loveu:


[quote name='Ellig'][B]Jezeli bedzie BDT, to klub WB, wesprze transport Dropsa w kwocie 100 zł.[/B][/QUOTE]

Tak jak pisałam wyżej - BDT w Gliwicach, za zwrot kosztów jedzenia oraz ewentualnego leczenia. Serdecznie dziękuję, już wysyłam wiadomość z numerem konta :)


[quote name='bakusiowa']Dziękuję za zaproszenie. Lubię takie białaski.
W tym momencie jestem goła lecz za tydzien będzie wypłata. Wtedy poratuję psiaka.
Moja rada jest taka aby teraz na szybko ktoś zrobił jakiś fajny bazarek cegiełkowy. Będzie to na razie szybciej niż wystawienie fantów.[/QUOTE]

bakusiowa, baaardzo Ci dziękuję! Ślę już numer konta ;)


[B]Słuchajcie cioteczki.
Drops ma szansę pojechać do BDT do moich znajomych na Śląsk, koszt transportu to ok.100zł, trzeba też zakupić duży worek karmy (15kg) za ok.120zł no i ewentualne leczenie... Dzisiaj mogę go tam zawieźć po pracy, kończę o 18:00. To byłaby dla niego niesamowita szansa....
On potrzebuje kontaktu z człowiekiem i socjalizacji z otoczeniem, a tam może być bezterminowo...
Ale musicie nam pomóc, kochane Baloniarki :loveu: zafundują nam transport, ale to duży psiak i obawiam się, że regularnie trzeba będzie zamawiac karmę...
Wet musi też obejrzeć tą ranę na nodze. Na pewno trzeba go będzie odrobaczyć.
Drops jest zaszczepiony i wykastrowany.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Na prosbę Lili , Dropsik otrzymał pomoc od klubu WB w wysokosci 100zł / na transport do BDT/.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwałych-Baloniarek-Razem-możemy-odnosić-sukcesy-)"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3132/20afa11e377818af.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


Niemiernie dziękujemy!!! :Rose::Rose::Rose:


[quote name='Isiak']Melduję się na wątku. Groszem niestety w chwili obecnej nie wspomogę - samo tylko leczenie psa i dopłata do C.O. za zeszły rok przekroczyły wysokość mojej pensji, a już kolejne opłaty trzeba robić :( Trochę potrwa, zanim odbiję się od dna, bo mam tylko jedną wypłatę :(
Ale BDT to skarb i szansa ogromna dla Dropsa.[/QUOTE]

Isiak, sama obecność się liczy! :) Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Czekam na nr konta i co nieco wplace,kochana jedz zabieraj go stamtad[/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję! Numer konta już w Twojej skrzynce :)


[quote name='mdk8']ja też jestem na zaproszenie- poprosze nr. konta i nie ma na co czekać. Ratujcie go. Dzisiaj zrobie przelew i w przyszłości postaram sie też cos pomóc.:lol:[/QUOTE]

Dziękuję pięknie za pomoc, już wysyłam!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby podzielić bazarek dla Dropsa i Lei na pół. Lea (odpukać) ma malutki zapas finansowy, natomiast Dropsik... :( Proszę dogadaj się z Ewu i kakadu, będziemy wdzięczne!!!! :loveu:[/QUOTE]

Nie muszę się z nikim dogadywać bo ja rządzę swoimi fantami, które obiecałam dla Bei. Te świecidełka to nie srebro ale ładne i mam nadzieję zebrać choć trochę z nich kaski ;)
Dlatego Was pytam czy mogę zrobić bazarek z tym moich fantów na małego.

[quote name='kakadu']mam kilka kubków i książek - może sie trafi jakiś chętny; podaj adres to wyślę zdjęcia; niechby i po złotówce poszły...; jak uzbieramy trochę fantów to może coś ruszy z miejsca...[/QUOTE]
Zaraz podeślę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']ja się narazie nie moge dorzucić:( będe do Dropsa zaglądać, aż mi się płakać chce jak patrze na fotki. Nic tylko przytulić by się do niego chciało[/QUOTE]

Mnie najbardziej rozczula jego bezbronność... Duży pies, który mógłby odgryźć człowiekowi rękę, kuli się w kąt boksu w obawie przed dotykiem... Co musi się dziac z jego psychiką.. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...