Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

Zrobiłam zamówienie dla Państwa kotków na prawie 200zł, dodatkowo zamówiłam drapak, zabawki i kocyki.

Sama kupiłam i wyślę oddzielnie rękawiczki, skarpety za 83zł, ptasie mleczko, i kocyki, dołożę herbatę która jest u mnie, za wszystko wyjdzie ok. 320zł, za wszystko wzięłam z tego co dostałam od Danusi od Pandory która jest już za tm. 

Zdjęcie wkleję jutro 

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Państwu wczroaj paczkę:

b52b854df6b48339gen.jpg

 

Fakturę mam z zooplus,a jednak jest na mnie:( na kwotę 195,40zł:

Polarowy kocyk dla psa i kota - 2 sztuki,

Megapakiet Felix 12x400g,

Felix Fantastic 48x100g,

Felix Sensation 24x100g,

Zestaw zabawek - 12 sztuk,

Mata do drapania Welle

 

Nie chce mi wejść z pdf, muszę chyba zrobić zdjęcie. 

W każdym razie paczka do Państwa powyżej kosztowała 122zł, herbata i sok ode mnie, dla kotów 195,40zł, wysyłka 20zł, to razem 337,40zł - zostało to opłacone z pieniędzy, które otrzymałam z wątku Pandorki która juz za tm:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Wysłałam Państwu wczroaj paczkę:

b52b854df6b48339gen.jpg

 

Fakturę mam z zooplus,a jednak jest na mnie:( na kwotę 195,40zł:

Polarowy kocyk dla psa i kota - 2 sztuki,

Megapakiet Felix 12x400g,

Felix Fantastic 48x100g,

Felix Sensation 24x100g,

Zestaw zabawek - 12 sztuk,

Mata do drapania Welle

 

Nie chce mi wejść z pdf, muszę chyba zrobić zdjęcie. 

W każdym razie paczka do Państwa powyżej kosztowała 122zł, herbata i sok ode mnie, dla kotów 195,40zł, wysyłka 20zł, to razem 337,40zł - zostało to opłacone z pieniędzy, które otrzymałam z wątku Pandorki która juz za tm:(

Super, mam nadzieję, że państwo ucieszą się z paczki. Wspaniała jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bardzo dziękuję Bakusiowej za paczkę z kocią karmą dla Państwa. Państwo zdrowi, no jak na swój wiek, ciśnienie w końcu się u pani ustabilizowało. Niestety pochowali jednego kotka, już staruszka. Jeden z psiaków ma 20 lat i ledwo chodzi, ogólnie to wszystkie zwierzaki - 7 kotów i 3 psy to same staruszki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

U Państwa dobrze, dzwoniłam z życzeniami świątecznymi. Mają 2 psiaki i 3 kotki ale też 7 kotów przychodzących, trochę dzikawych, dzikie które u nich przebywają mają ciepło w piwnicy i stodole. Pani martwi się o zdrowie swoje i męża i mówiła że córka nawet by wzięła rodziców z kotkami i psiakami, ale nie wie o tych przychodzących a nikt na tej wsi nie pomoże :(. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...

Dzwoniłam do Państwa z życzeniami, są zdrowi, ale pani się i tak martwi, bo mąż już jest po 80-tce. Mają dwie starsze sunie i na tą chwilę 9 kotków przybłęd, które albo nocują w domu albo część dzikich w piwnicy ogrzewanej. Niestety większość ludzi tam, nie opiekuje się nawet swoimi zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2022 o 13:45, Olena84 napisał:

Dzwoniłam do Państwa z życzeniami, są zdrowi, ale pani się i tak martwi, bo mąż już jest po 80-tce. Mają dwie starsze sunie i na tą chwilę 9 kotków przybłęd, które albo nocują w domu albo część dzikich w piwnicy ogrzewanej. Niestety większość ludzi tam, nie opiekuje się nawet swoimi zwierzętami.

Super, że zadzwoniłaś. Potrzebują pomocy?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dzwoniłam do Państwa w Święta, jakoś sobie radzą, zwierzaki mają u nich super opiekę. Ale znalazła się niedawno dobra osoba, która wspiera ich i słowem i darami, także odwiedzinami, ale na razie jesteśmy na pw. Jak będzie chciała to ma zaproszenie na wątek. Dobrze że Państwo mają teraz kogoś takiego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...