Jump to content
Dogomania

Starsi państwo przygarneli GROMADĘ zwierzaków ,wieś Mętków. CD.starego watku


Javena

Recommended Posts

ja się jeszcze nie dorzuce do paczki, nie wiem, kiedy ciocia mi przekaże te rzeczy.
tak sobie myślę, ze nawet, jak państwo zapasy będa mieli, bo teraz dużo paczek pójdzie, to nic się nie stanie. zawsze zapał opada po jakimś czasie. javena, miej baczenie, kiedy tzreba będzie kolejny rzut paczkowy robić. przypomnija nam, bo wiesz, za kilka miesięcy, za rok -sprawa się nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zagladam i widze,ze Państwo beda mieli wesole Święta:)[/QUOTE]

Właśnie nie wiem czy oni, bo wszystko idzie dla zwierząt, a oni sami nic nie chcą, nic nie potrzebują...
Jak Javena w końcu od nich tego nie wydusi to się nigdy nie dowiemy.... Dlatego liczę na Javena... :evil_lol: Pociśnij trochę.... :-)

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Witam i zapraszam na bazarek, z którego część ew. dochodu przeznaczam na potrzeby Gromadki:)
Wejście np. przez banerek:)
lub
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240028-Aniołowo-Bazarek-w-budowie-proszę-nie-pisać-)[/URL][/QUOTE]
Już idziemy na bazarek:-)

Link to comment
Share on other sites

Czołem, ja teraz znalazłam proszki, które podawałam mojemu Rexowi
[*]odszedł 14.12.2011, nie dał rady po 5 latach choroby odszedł w wieku 14 lat (onkowaty), choroba immunologiczna raczej pęcherzyca właśnie, a te prochy to Azathioprine Vis- ważne do 01.2014r otwarta ale jest jeszce jakieś 30 tabletek, i Encorton data ważności taka sama tabletek tylko 7.Mnie to już nie potrzebne a dla psiaka Państwa chyba będzie ok.
Pamiętam że tabletki podawałam naprzemiennie po 1 tabletce dzienne(ale na samym początku było ostro), no ale oczywiście to zalecenia weta.Może jak by była możliwość dorzucenia do jakieś paczki to dajcie znać na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Czołem, ja teraz znalazłam proszki, które podawałam mojemu Rexowi
[*]odszedł 14.12.2011, nie dał rady po 5 latach choroby odszedł w wieku 14 lat (onkowaty), choroba immunologiczna raczej pęcherzyca właśnie, a te prochy to [B]Azathioprine Vis-[/B] ważne do 01.2014r otwarta ale jest jeszce jakieś 30 tabletek, i Encorton data ważności taka sama tabletek tylko 7.Mnie to już nie potrzebne a dla psiaka Państwa chyba będzie ok.
Pamiętam że tabletki podawałam naprzemiennie po 1 tabletce dzienne(ale na samym początku było ostro), no ale oczywiście to zalecenia weta.Może jak by była możliwość dorzucenia do jakieś paczki to dajcie znać na pw.[/QUOTE]

Własnie ten lek pani potrzebuje [B]Azathioprine Vis[/B]. Lekarka zmieniła ,bo po Encortonie słabły mu kości. On jest grubiutki i ma króciutkie nóżki. Słabo chodził .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Własnie ten lek pani potrzebuje [B]Azathioprine Vis[/B]. Lekarka zmieniła ,bo po Encortonie słabły mu kości. On jest grubiutki i ma króciutkie nóżki. Słabo chodził .[/QUOTE]
I jeden i drugi specyfik nie jest obojętny dla zrdowia, ale przynajmniej jako takiego życia bez nie gojących się ran.To do czyjej paczki mam dorzucić w.w tabletki? dajcie znać na pw. ;)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [B]Prosze zagladajcie tutaj!!!!!!!!!!!!!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-szukamy-domk%C3%B3w-dla-psiak%C3%B3w?p=20480556#post20480556"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20480556[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']mestudio udało się wysłac paczkę?
ile kosztowała wysyłka?[/QUOTE]
Wysłałem przez firmę i co do kosztów powiedzą mi za jakiś czas. Coś mówili że koło 15zł, ale jak zobaczę fakturę to będę wiedział na pewno.

TZmestudio

PS
Jak dojdzie to proszę o potwierdzenie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...