Jump to content
Dogomania

próby polowe -21.04 - Kraków-Przylasek Rusiecki


aga616

Recommended Posts

My mamy jechać, ale mam drobne wątpliwości i możliwe, ze sie nie pojawimy :) Poprostu boje sie, ze Raven poleci gdzies i tyle go zobacze :P Co do wody... Zanurza brzuchol i nie ma zamiaru płynąć... Cóz... Zastanawiam sie czy nie pojechac przynajmniej, zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada ;) Bo z polowaniami za duzo nie mam wspolnego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Też tak myśle :) Zobaczymy co i jak, a we wrzesniu pojedziemy kolejny raz. Raven powinien do tego czasu oswoic sie z wodą i doszlifować posłuszeństwo ;)[/quote]
jedźcie! jak już się zgłosiliście - to nie warto rezygnowac! próby polowe mają na celu sprawdzenie wrodzonych predyspozycji psów, więc nie ma co się specjalnie przejmować:lol: do zobaczenia w sobotę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Aga616

Gratulujemy Tonisiowi wygrania całych prób polowych w Krakowie
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:-o :-o :-o :-o :loveu:[/quote]
Dzięki, dzięki :loveu: sami jesteśmy strasznie zaskoczeni:lol: Toniczyna ma u nas worek ciasteczek wątróbkowych:p To jest po prostu pies-aktor, pies - talent - bo my totalni amatorzy..Ale teraz zamierzamy ćwiczyć i wystartować w konkursach ;)

Link to comment
Share on other sites

Chcialam serdecznie pogratulowac wszystkim uczestnikom PP :loveu:
Dodam tez, ze drugiego dnia odbyly sie w Przylasku Field Trialsy i moj rudzielec BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi zajal lokate I, otrzymal dyplom I stopnia oraz CPC :multi: :multi: :multi:
Duma mnie rozpiera i dodam, ze pies ``poszedl na zywca`` , nigdy nie byl szkolony w kierunku FT :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkGreen]Juz raz gratulowalam, ale poniewaz zapodzialo sie gdzies, gratuluje ponownie wszystkim.:Cool!:

I tropem Bzumy chwale sie sukcesem mojego Amberka:Cool!::Cool!::Cool!:, ktory na FT zajal drugie miejsce i uzyskal dyplom I stopnia!!!
Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...