Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Hej

Drzewo w domu dla kota

Recommended Posts

W przyszłości niedalekiej bądź trochę dalszej może uda mi się przeprowadzić i moje pytanie dotyczy organizowania przestrzeni dla kotów.
Otóż mam 2 maine coony i wielkie marzenie, aby im w domu wstawić drzewo.
Widziałam kiedyś coś takiego na zdjęciu. Stało sobie w rogu przy ścianie drzewko, sięgało do sufitu i miało poprzeczną grubą gałąź. Kot może się wspiąć po takim drzewie na samą górę, po czym zasiąść na tarasie widokowym ;)
Skąd wziąć takie drzewo? Z lasu przecież nie wytnę ;) a tam gdzie sprzedają drewno jest już pocięte.
Czy mogę gdzieś zamówić takie gotowe drzewo z dostawą do domu? Chciałabym też aby było zabezpieczone i oczyszczone ze wszystkich korników i innych żyjątek, żeby je można było bezpiecznie w domu trzymać bez obawy że coś z niego się wykluje. No i oczywiście ktoś by je musiał przymocować do ściany, żeby nie spadło :)
Pojęcia nie mam gdzie szukać.

Oprócz tego marzą mi się drabinki, hamaczki i cały plac zabaw dla kotów, zorganizowany najchętniej tak, aby nie zabierał mi przestrzeni, czyli pewnie gdzieś pod sufitem.
Znalazłam takie oto foto, które jest moją inspiracją, aczkolwiek ja to bym zrobiła po swojemu
[URL]http://pu.i.wp.pl/k,NzQ1Mzg0NDksNDg5MDYxOTM=,f,379393_kocirajkz8_big.jpg[/URL]
Jeśli macie jakieś pomysły jak urozmaicić życie kotom niewychodzącym to piszcie. Mile widziane wszelkie pomysły i projekty.